Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czy jest nas tu dużo bez legitymacji PZW?


bartus87

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Naprawdę łowisz na wodach PZW bez posiadania legitymacji???

A na jakich (gdzie) komercyjnych łowiskach łowisz?

Ja wybieram się do Prądek lub do Lisewa Kościelnego na mochelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, aczkolwiek tym roku jeszcze nie byłem. A jeżdże na komercyjne okoliczne, raczej na południu kraju, więc nie te o których piszesz. A i tak zbyt rzadko, doba za cholere nie chce mieć więcej niż 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie posiadam opłaconej od kilku lat już legitymacji pzw, łowię sobie na wodach gospodarstwa rybackiego łysinin - kilkadziesiąt jezior, spory odcinek noteci, ale to raczej nie twoje rejony. z bydgoszczy na najbliższe ich wody jest kilkanaście kilometrów - z torunia już sporo więcej...

zraziłem się do pzw jakiś czas temu, szczególnie na moim ulubionym jeziorze wkurzał mnie strażnik społecznej straży rybackiej, który widząc mnie nad jednym i tym samym jeziorem kilka razy w tygodniu za każdym razem potrzebował żebym okazywał legitymację i kartę - no bez przesady - rozumiem, że sprawdzi ryby, ale chyba się czaił żebym kiedyś nie miał i żeby wlepić mi mandat. parę razy miałem też z nim małe utarczki. też przytarłem mu nosa, gdy bezczelnie ustawił się 10 metrów od mojego stanowiska i zaczął sobie spininngować. sam spininguję, ale także wkurza mnie jak łowiąc na spławik ktoś zaczyna machać ciężką blachą 5-10metrów obok mnie, więc sam tego nie robię...

być może to odosobnione przypadki... ale jest wiele rzeczy, które mnie zniechęciły do pzw - długo by opowiadać i chyba nie w tym temacie...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.