Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj byłem na pobliskim stawku połowić karasie,trafił się również leszczyk. Złowiłem 10 karasi i jednego małego leszczyka ,pod nogami mi się zerwał ładny linek. Szkoda tylko ,że ta pogoda tak szaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 349
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

rklaweli1, o ktorej braly karasie ? na jakiej glebokosci/odleglosci/na co ?, bo u mnie od dawna nie jedzą.

dzis troche ploci +/-20cm na spalwik, ale wziolem tez zywcowke i mi co chwile podrostki braly na 8-12cm wzdregi kolo 8 bran wyciaglem dwa po 37cm i i jeden 44cm co nie jest najgorszym wynikiem na pobliskim dzikim stawku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 16.00 Plac Św.Piotra Watykan.

- 21.00 Wylot z Rzymu,

- 23.30 Przylot do Berlina

- 02.40 Przyjazd do Stargardu,

- 04.00 Wodowanie łódki Jeź. Wełtyń - efekt jeden szczupaczek ok 45cm.

W domu mówią, że mam z głową :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie złowiliśmy 2 sandacze i 2 okonie, więc tak tragicznie nie było
Ty złowiłeś, chociaż tych sandaczy to nikt nie widział poza Tobą :wink: Mówiłem żebyś nie palił tego świństwa :twisted::lol: Ja byłem dzisiaj na zero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiaj wyskoczyłem sobie nad moją ulubioną rzeczkę , woda wysoka ale już dość czysta, nadająca się do łowienia, więc postanowiłem że posiedzę chwile z federkiem, wybrałem niezbyt głębokie miejsce przy zalanych trawach, od razu zaczęła skubać drobnica małe krąpiki i płoteczki oraz złowiłem 2 koluszki , po około godzinie mam piękne branie zacinam i czuje duży opór po dłuższym holu ukazuje mi się piękny japoniec około 40 cm ale z racji braku podbieraka rybka w końcu się wypina, później doławiam jeszcze 3 leszcze jeden 35 cm i 2 takie koło 25 cm i kilka płotek, także Wieprz ponownie mnie zaskoczył przy tak dużej wodzie i niezbyt czystej rybki dopisały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupi dziś troszkę lepiej mi poszło ;)

Zmiana miejsce ( powody atmosferyczne ) o 18 byłem nad rzeką, a właściwie złączeniem Kamiennej z małą rzeczką. Na haczyk poszedł czerwony robak coś skubało po kolejnej zmianie czerwonego odwróciłem uwagę do mojego sprzętu gdyż trochę zmókł czuje uderzenie w nogę, patrze a tu wędka wygięta, zacinam..... pusto, zmieniałem na chlebek, lipa... patrze pełznie sobie nieduża rosówka ( po deszczu ) na haka ją nie zdążyłem dobrze zestawu gruntowego ustawić a tu branie, tnę i jest ładna płocia 25 cm po dość spektakularnej walce.

Póki co to jest w tym roku moja największa ryba na feedera ;/

2 godziny łowienia, zawsze to lepiej niż nocka na której melduje się świnka 20 cm...;/

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e134cbe04f622ed6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem z rana udać się na rybki i spróbować połowic japońce bo skoro wczoraj jeden był na kiju to na pewno tam musi być ich więcej. No i się nie myliłem, złowiłem 11 japońców i leszczyka i miałem sporo nie zaciętych brań, a oto fotki z dzisiejszej wyprawy

zdjcie064.jpg

zdjcie065.jpg

zdjcie066u.jpg

i leszczyk

zdjcie063s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Chechło-Nakło od 7.00 do 14.00. Było ok do dziewiątej, dopóki na plaże nie wyszli wścibscy i chamscy plażowicze, a nie chciałem się już przenosić, bo dobrze zanęciłem miejscówkę. Doszło nawet do tego, że jeden z "plażowiczów" powiedział do swojej matki "...., bo te żule tam łowią", oczywiście tępa blondynka nie zareagowała, no ale cóż, zakazu łowienia nie było. Ogólnie ryby chyba o tym wiedziały bo złowiłem tylko 2 krasnopióry i leszczyka (25-30cm) i sumika karłowatego :evil: Zastanawiam się skąd wśród ludzi taka zawiść, że na te 90 ha nie potrafią pogodzić się z tym, że ktoś kulturalnie łowi na 5m lini brzegowej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lord adam39, ale jest strasznie gorąco i bedzie tzreba sobie odpuścić wędkowanie, moze w weekend jak mocniej poleje.
U mnie wczoraj zaczęło nieźle lać i grzmieć:) Jeszcze jakby tak w sobotę i luks jest:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karasie z ikrą są bardzo grube;) Ja jakiś czas temu łowiłem karasie, małe liny i karpiki a teraz biorą tylko leszczaki. Liny i karasie poszły na tarło lub nie pasuje im pogoda. Mam nadzieje ze niedługo coś się ruszy. Jak znajdę troche czasu to dzisiaj wyskoczę nad wodę za karasiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grisha

ja w weekend siedziałem nad Pilicą i troszkę się zawiodłem :( woda wysoko i bystro płynęła, nie bardzo było gdzie łowić ... musiałem zadowolić się jaziem około 0,75 kg, kleniem 22 cm i płocią 25 cm ... cóż, kiepsko jak na 3 wypady po 3-4 godziny każdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki. Tak sobie czytam kto i co i gdzie i mam nadzieję,że po niedzieli też będę mogła pochwalić się czymś. W okolicach Radomia wyciągałam różne rybki,nie dałam rady tylko amurowi,który popsuł mi wędkę. W piątek jadę za Kielce w piękne miejsce,wyczajone w necie i jak wrócę za parę dni,to Wam opowiem jak było. Pozdrówka dla wszystkich wędek :lol: AGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.