Skocz do zawartości
tokarex pontony

PZW instytucja widmo


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle odwrotnie tylko wtedy można coś zmienić anonimowo a tak koles kolesiowi jawnie świństwa nie zrobi
Do tej pory niewiele się zmienia na lepsze. Każda metoda głosowania ma swoje plusy i minusy. Dzięki jawności można zobaczyć, kto tworzy grupę kolesi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam wszystkich.

Czy ktoś wie coś na temat porozumień w województwie lubuskim? Ewentualnie wie gdzie mozna by to sprawdzić mieszkam kilkanascie km od granicy z woj zachodnio pomorskim a wiekszosc czasu wogole spedzam w poznaniu wiec jesli nie ma porozumien to i nie ma karty...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w "Wedkarzu Polskim" nie bylo wypisanych porozumień dlatego jeszcze karty nie kupilem niby do sezonu jeszcze daleko ale łudziłem sie że chociaż podpisza porozumienie ze szczecinem i poznaniem i że coś sie zmieni w tym zakresie, że poprostu sie ociagaja.

Swoja droga juz sie nie moge doczekać kiedy wyskocze nad wodę:( pogoda ostatnio ładna aż kusi mnie żeby płoć zakarmić ale jeszcze troche wczesnie chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardo bym sie nie zdziwił:( Wogole te wszystkie porozumienia to jest smiech na sali jakie ma znaczenie kilku wedkarzy ktorzy przyjada np ze ślaska na mazury to jest kropla w morzu i nie koniecznie ryby dla nich sa najwazniejsze wiekszosć ryb ktore złowia i tak wróci do wody. Bo niby co maja z nimi zrobić. Całe porozumienia i doplaty to tylko próba wyłudzenia pieniedzy od wędkarzy które w rzeczywistosci wcale nie sa takie duże. Gorzow akurat ma coraz mniej chetnych na zakup kart a jak nie podpisze porozumien to bedzie mial ich jeszcze mniej bo wiekszosc ludzi rozjedzie sie po prywatnych dzierżawcach, ktorych tylko w mojej okolicy jest 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

hmmm przeczytałem wszystko i stwierdziłem że zakładając ten temat byłem totalnym kretynem... no dobra stało się...ale mam tez parę argumentów na moja stronę

... na moim odcinku przez 12 miesięcy nie widziałem nawet kontroli , a na rybach ze spisu mojego wynika że byłem aż 76 razy ...Kłusowników widziałem tuziny jedni mnie nawet gonili...Dzwoniłem na policje i powiedziałem gdzie kłusują "szarpakowcy" ...Przyjechali pogadali z nimi i okazało sie

że wszystko jest legalne i nic im nie mogą zrobić...Zarybienia u nas niby były ale w takich ilościach że szkoda gadać co to jest 1 tona(raz na rok) szczupaka 44-45 cm na około 7500 wędkarzy..no ,a pieniądze porostu mój dziadek był prezesem mojego koła przez jakiś okres i po kadencji podał sie do dymisji...Powiedział mi tylko ze 80 % pieniędzy jest wydawana w błoto i od tamtej pory dziadek nie wędkuje na akwenach pzw...Myślę że udało mi sie choć trochę usprawiedliwić siebie...No a z komuna przesadziłem przecież to był ustrój dyktatorów a pzw na pewno ustrojem takim nie jest...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja co do samej komuny się nie wypowiem, bo nic o niej nie wiem.

Co do wyższego postu z łowiskiem specjalnym nic się nie zmieniło - nadal należy do zarządców mojego koła i nadal idzie ku dobremu. Przez zimę powstało parę nowych kładek i parę starych wyremontowano.

Pełen odcinek rzeki w moich okolicach wpadł w końcu w ręce PZW ( chyba ) - dokładnie będę wiedział po piątkowym spotkaniu.

Pobliskie jeziora, które dzierżawi człowiek ( którego chyba żaden wędkarz w moim kole nie toleruje :lol: ) nie są zarybiane, bo nie muszą być - ryby same sobie dobrze radzą - jednak jak na każdym jeziorze są pewne gatunki, którym warunki sprzyjają i one dominują. Na jeziorku paręset metrów za moim domem dominuje szczupak - po prostu jest go tam dużo. Jezioro niestety całe zarasta w trzcinach i jego powierzchnia zmalała o jakąś 1/10 właśnie poprzez zarośnięcie trzcinami. Musi to sprzyjać szczupakom, jednak o wielkich na razie się nie słyszy - "na razie" :mrgreen: Na jeziorze tym nie prowadzono odłowów już "aż" przez 2 lata. To może cieszy.

Jezioro w którym łowię sandacze - tutaj odłowy się zdarzają, lecz nie rozumiem po co "temu człowiekowi" tyle jezior - dzierżawi prawie wszystkie możliwe w okolicy :roll: Niech odda to wszystko w końcu w ręce PZW i myślę, że odłowy przynajmniej by się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie rozumiem po co "temu człowiekowi" tyle jezior - dzierżawi prawie wszystkie możliwe w okolicy
wobler129, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ... i pewnie jest tak i w tym przypadku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego by nie? przejął władzę siłą poprzez zamach stanu, miał obóz koncentracyjny dla wrogów politycznych przez który przewinęło się 16 tys osób itd. itp. Nie twierdze, iż Piłsudski

był wrogiem Polski bo raczej był jej bohaterem, co jednak nie wyklucza moim zdaniem tego że był dyktatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzięki czujności Tomika- możecie zobaczyć do czego zdolny jest PZW :evil:

Zanim podejmę właściwe kroki, rzućcie okiem, bo aż trudno uwierzyć w tą bezczelność. :???::evil:

http://www.pzw.org.pl/home/mod.php?dir=wiadomosci&file=cascade&id_wiadomosci=11472&id_kategorii=1&opcja=wiadomosc&pozycja=0

http://www.rybobranie.pl/wiadomosci/mod.php?dir=wiadomosci&id_wiadomosci=1573&opcja=wiadomosc

Dla porównania

http://www.haczyk.tv/Surfcasting,46f.html

Nie muszę chyba dodawać, że nie wyraziłem zgody na wykorzystanie zdjęcia :???::evil: Zwróćcie uwagę na logo w lewym dolnym rogu zdjęcia :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkie informacje i materiały publikowane przez użytkowników na tym forum są ich własnością i każdy z użytkowników ma do nich tzw."Prawa Autorskie" tym samym kopiowanie oraz publikowanie treści i materiałów z forum portalu wędkarskiego haczyk.pl bez zgody ich właścicieli jest zabronione. "

teraz Tamku nic tylko mądrze to pociągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony haczyk.tv "copyright 2007 by haczyk.tv"

Pomijając nawet ten zapis- nikt nie może wykorzystać nieswojego dzieła bez zgody autora.

mama nadzieję że nie zostawisz tego tomek bez wyciągnięcia konsekwencji.... po prostu ręce opadją, więcej trudu mogliby sobie zadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając nawet ten zapis- nikt nie może wykorzystać nieswojego dzieła bez zgody autora.
Tomku ,teoria ,teorią a ludziska kopiują i wysyłają jako swoje :mrgreen: ,no ale fotkę wykasowali ,nie wiem czy po twojej interwencji ,czy sami doszli.Trzeba bylo robić skan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że usunęli tak szybko, powinieneś Tomek od nich domagać się wpłacenia kasy za plagiat, na konto haczyka, albo przynajmniej roku zwolnienia z opłat na wodach PZW (choc wiem, że w sumie Ci to nie potrzebne, ale dla zasady :P )

Przeprosiny to chyba za mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.