Skocz do zawartości
tokarex pontony

PZW instytucja widmo


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

15 stron bicia piany z której i tak nic nie wyjdzie. Pierdzielenie o tym żeby pogonić stary beton, o zarybianiu i tp

Prawda jest taka że ten tzw beton to ludzie na emeryturze którzy MAJĄ CZAS żeby cokolwiek robić społecznie i poświęcają na to swój wolny czas. Wielu z nas pracujących nie ma tego czasu bo: praca, rodzina, dzieci itp. A za bycie działaczem PZW poza prezesami nie płacą chyba.

jak ty moze oplacasz tylko skadki

PZW, wody morskie i Spółdzielnia Rybacka Regalica razem jakieś 500 PLN

tye cie interesuje twoje kolo

Jako miejsce gdzie mogę zapłacić za możliwość łowienia na rybnych wodach PZW Szczecin.

Nie mam czasu na działalność społeczną bo z racji wykonywanego zawodu mam nienormowany czas pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ludzie na emeryturze którzy MAJĄ CZAS
chęci bez czasu nic nie dadzą
nie ma tego czasu bo: praca, rodzina, dzieci itp
:(
15 stron bicia piany z której i tak nic nie wyjdzie
może nie wyjdzie ale widać że choć są ludzie którym też zależy z czasem coś się zmieni tzn za 20 lat :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur ta dla sprostowania to u nas caly zarzad pracuj normalnie w porcie gdynskim i nie ma tam emerytow i nie mow mi ze masz nie normowany czas pracy i nie mozesz pomoc bo jak masz czas na ryby to i masz czas na robote dla kola ja zawsze jak jade to mam wedki ale poswiece ta godzine dwie na prace i powiem ci tak zwalasz problemy na inych w kole ale jak to krytyki to jestes pierwszy zal mi takich ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd czego? koła, okręgu?

Mój wolny czas nad wodą jest wypadkową kompromisu pomiędzy pracą, rodziną a moim hobby więc wolę spędzić go jak najlepiej.

poswiece ta godzine dwie na prace

Nie pcham się tam gdzie mnie nie proszą.

zal mi takich ludzi

Bo widzisz mądrości i doświadczenia nabywa się z wiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli dla ciebie wedkarsto to tylko zamoczyc kija i ma brac powiem ci tak jestem mlodszy od ciebie ale mam inne podejscie bo zemu kokus pomuc nie musi cie prosic to jest jak w zyciu nie kazdy kto potrzebuje pomocy umie o nia poprosic ale czlowiek wie gdzie i kiedy trzeba pomuc i ja jestem teo zdania ze dane kolo to nie zarzad to wedkarze ktorzy potrafia sie odnalesc w danej cierzkiej sytulacji naszych wod i powiem i tak patrz ile mozesz dac a nie ile mozesz wziasc jesli uwas tacy sami wedkarze to lipa tam u was na maxa i przez takie kola jak wasze ze nie ma takich wiezi i poczucia obowiazku tak wyglada pzw i taka prawda kazda spolecznosc tworza ludzie i to od nich zalezy jak bedzie ta wspulnota funkcjionowac a tak z ciekawosci co masz za prace ze tak cie ogrnicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy to służę krajowi żebyś mógł spokojnie pracować i łowić.

Na nasze szczecińskie wody nie narzekam bo są bardzo rybne i my jako wędkarze zwracamy uwagę na czystość nad wodą, staramy się postępować zgodnie z regułami oraz zwracamy uwagę mięsiarzom z okręgu gorzowskiego którzy zasyfiają naszą wodę oraz wybierają z niej wszystko co pływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocurek co do ryb na waszych wodach to 100% racja , ryb masa.Nie sądzę że to wasza zasługa, na zarybianie pracują wszystkie okręgi . No bo rybka lubi się zejść z nurtem poniżej , i wszystko co nie zostanie w sieciach " Regalicy" zostaje u was. Jakoś tak dziwnym trafem wiedziałem dużo wędkujących w Kostrzynie z waszych stron , i specjalnie niczym nie wyróżniali się. Ogólnikowe zarzuty krzywdzą wędkarzy którzy na to nie zasługują. A jak chcesz zobaczyć waszych "zawodników" to sprawdz żwirownie na Bielinku, 99% tam Szczecin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w żalu i współczuciu :roll:

Nie uogólniam tylko napisałem co mnie wnerwia od 2 lat na niektórych łowiskach szczecińskich. Może i rybsko spływa ale mamy 2 potężne otwarte zbiorniki których nie są w stanie przełowić nawet rybacy i Niemcy walący wszystko co wyciągnięte z wody w łeb.

Wszędzie są wędkarze i "wędkarze" tak samo jak działacze i "działacze". Nie lubię uogólnień jak również nie znoszę pierdzielenia kocopołów i bicia piany bezproduktywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolimy ,złorzeczymy ,na kłusoli na PZW a sami nie potrafimy coś zrobić aby uchronić to co jeszcze jest ,następna katastrofa http://plock.gazeta.pl/plock/1,35681,7442830,Rybie_cmentarzysko_na_Radziwiu.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=1077772

Zastanawiam sie czy mamy prawo moralne zabierać głos w tym temacie skoro nie robimy nic co by polepszyło stan pogłowia ryb w naszych wodach ,dlaczego prawo w linkowanym temacie nie skutkowało ,dla czego sławetne słowo NIEZWŁOCZNIE nie zostało wcielone w czyn.

Nie szukam odpowiedzi ,bo i po co ,szukam świder do lodu i idę zrobić parę dziur w lodzie nim będzie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami nie potrafimy coś zrobić aby uchronić to co jeszcze jest

Po to wybieramy władze związkowe, aby ktoś sprawował nadzór nad wodami i w razie potrzeby potrafił zareagować i zaktywizować ludzi. Przecież wystarczy, aby np. koła zorganizowały jakieś akcje, ogłosiły to w lokalnych mediach, a wielu ochotników mogłoby przyjść i pokuć dziury. Ja nie chodzę zimą nad wodę, o niczym nawet nie wiem. Jeżeli ma to się odbywać np. na zasadzie, że pójdę z kol. Zdzichem wykuć parę przerębli na 70, czy 270ha tafli, to nie ma to większego sensu.

prawo w linkowanym temacie nie skutkowało ,dla czego sławetne słowo NIEZWŁOCZNIE nie zostało wcielone w czyn.

Tu raczej zawinił czynnik ludzki, w Polsce 'niezwłocznie' zwykle oznacza 'kiedy mi się zachce', a dla prezydenta kraju - nawet do 7 dni(!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a skąd wiadomo kto jest właścicielem tej wody- jest to teren portu więc nie sądzę aby odpowiedzialność ciążyła na PZW (działacze w pracy) raczej gospodarz terenu odpowiada za taki stan, nie zmienia to faktu że jest to tragedią i całkowitą bezdusznością i ignorancją ludzi odpowiedzialnych za ten stan tym bardziej że wynika iż w dyspozycji był sprzęt do kruszenia lodu, czasem przydała by się ub-ecja z dawnych lat, jak pod ścianą stanął gość odpowiedzialny za taki stan to pewnie porządek byłby wszędzie i nikt by nawet nie sięgnoł po te rybki, a i o kłusownikach pozostały by tylko legendy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.