Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


b0bek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zawody na nieznanym łowisku w Błędowie.

Wynik to 2.800kg w tym okolo 0,5kg ploci i reszta jazie (było i około 5-7)

Wszystkie rybki wyjęte na bata 5m bo nie można było wiecej.

Zająłem 1 miejsce w juniorach a tak to ogolnie bym byl 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj następne zawody(podobnie jak Doolin). Miejsce: Kopalniok, stanowisko: bankowe :lol: .

Wynik to 4850. Dało mi to 2 miejsce ustępując wyniku tylko jednemu juniorowi z wynikiem 7600. Ale atmosfera miła, kupa zabawy i śmiechu, więc to co na zawodach najlepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jezioro Kierskie zupełna porażka :sad: Po pierwsze do godz 12 zawody żaglówek ,pełno palżowiczów ,wczasowiczów, spacerowiczów,hałas ,krzyk bezprzerwy.Chociaż do mojego miejsca jakieś 200m przez łąkę i trzciny i jeszcze ryby nie brały po za płotkami chociaż miałem 3 bardzo ładne brania na feedera jedno urwany hak i dwa spięte . :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem wyskoczyłem na sandacze, jedno miejsce kilka rzutów i 60cm + 50cm.

Położyłem się w trawie i dałem pomachać koledze.... po chwili złapał zaczep, zanim zdążyłem powiedzieć żeby nie szarpał ... trzask i nowy team dragon złamany przy samej rękojeści :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty od godz.16.00 do dziś do 7.30 z dwoma kolegami "po kiju"na jez.Firlej. Wyniki to trochę płotek,leszczyków, 5 złotych karasi i jeden sandacz... Brania były przed wieczorem i zaraz po wschodzie słońca, w nocy nawet skubnięcia... poza jednym :lol:! Koło godziny 2.00 kolega ma ładne branie na feedera, zacina i po ok. 3 minutowym holu (żyłka główna 0,14) w podbieraku ląduje 52cm sandacz... Zdziwienie było dość spore bo na haczyku jako przynęta były białe robaczki + 2 ziarnka kukurydzy :mrgreen::roll: Chyba w tym roku sandaczom pozmieniały się upodobania kulinarne bo na żywca, fileta czy trupka nie było żadnego brania a wędki stały całą noc. Przed samym odjazdem, jak już się powoli składaliśmy, kolega musiał jeszcze gonić wędkę :mrgreen:, pewnie jakiś karpik podbił do przynęty, ale zacięcie było puste. Teraz czekamy aż na Wieprzu trochę woda opadnie i na suma pierwszy raz w tym roku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypadzik na okoliczne odcinki Odry i Regalicy początkowo nie dawał powodów do radości. Jedyne co podnosiło na duchu to kilka brań (niestety pustych) i boleniowe ataki przy powierzchni. Jednak na koniec "wyprawy" Supersobiemu trafiło się niezłe trofeum... :D

3dccce3b2ae22a13med.jpg

majtasy męskie :P

Po powrocie do domu postanowiłem, że wieczorkiem ponownie odwiedzę miejscówę, gdzie bolenie dawały o sobie znać. Pojechałem porzucałem i udało się trafić pierwszego w życiu bolka :mrgreen: Miał 46cm. Nie jest to nadzwyczajny wynik, ale jak na pierwszy raz bardzo zadowalający :D Boleń oczywiście wrócił do wody :)

545688816cc3df5emed.jpg

P.S. Greenlife, wyrazy współczucia z powodu kijka :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend wybrałem się na nockę na zalew Rejów, ogólnie wypad oceniam pozytywnie :razz: Trafił się pierwszy w życiu węgorz i do tego leszcz około 40cm,płotka i okonik :wink:

Nocne ognisko :wink:

a6ce0d90d41f3878m.jpg

A tutaj rybki

[ Komentarz dodany przez: artech: 06-07-09, 13:34 ]

Zdjęcie nie zgodne z regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj na zbiorniku "kozioł" w Janowie Podl.

Byłem tam pierwszy raz. Zbiorniczek od razu mi się spodobał :)

Złapałem kilka jazgarków i okonków oraz sumika 40 cm :) to mój pierwszy sumik :)

zdjęcie niezgodne z regulaminem wklejania zdjęć na forum

admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi, gratuluję. Ty to potrafisz połowić :mrgreen:

Spider wszystko eleganto, gratulacje że połowiłeś ale sum niewymiarowy więc zdjęcie raczej nie powinno być zamieszczone :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na jednym z jezior w pobliżu Olecka węgorz 70 cm i dwa szczupaczki około 50 cm. Brania chimeryczne w związku ze zmianą pogody. Rybki odzyskały wolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem na zalewie wegrowskim..klapa! Liwiec zatruty więc zalew odłączyli od niego. Mało tlenu w zbiorniku więc i słabo ryby biorą. Dziadek obok mnie 2 karpie zerwał , a ja straciłem 1 na gałęziach w wodzie :sad: A tak to nie widziałem żeby komuś brało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek_g

A ja mam najfajniesza kobiete pod sloncem!! Wczoraj mi nagadala ze nie mam sie poddawac i mam isc na ryby...

Dzis poszedlem z czeresniami i zlowilem mojego zyciowego klenia... Nie ze jakis potwor albo co, poprostu nigdy nie lowilem klenikow a dzis zlowilem klenika 1.5kg! i jestem szczesliwy jak diabli... koledzy wedkarze sluchajcie sie swoich kobiet One zawsze maja racje(bez przesady z tym "zawsze")...

Haha i jeszcze sie opalilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sobotę na rybkach i złowiłem swojego pierwszego okonia w życiu - 300g i 30cm :smile: . Potem miałem branie dużego karpia ale się zerwała żyłka :evil:, gdy po godzinie wpatrywania się w spławik nastąpiło branie małego karpika 1,3 kg i tak zakończyła się sobotnia wyprawa na rybki. Wszystkie rybki wzięły na kukurydzę, a w niedzielę nic.

Pozdrawiam Dawid

post-4866-14544972155221_thumb.jpg

post-4866-14544972155959_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wypad nad starorzecze w Secyminie, o 4:00 melduję się z kolegą nad wodą, miejsca piękne na spławikowe łowienie.

moja miejscówka:

5e3e6e05b5678a84med.jpg

i kolegi:

6bd8328895492dd0med.jpg

Niestety rybek jak na lekarstwo jedna płotka 19cm i okonek 15cm.

płotka:

51da03015b00b07bmed.jpg

Kolega złowił ukleję i krąpika, ale wymiary też kilkunasto centymetrowe.

O 9:00 podejmójemy decyzję o przeniesieniu się nad pobliski zalew w Grochalach.

Po pół godzinie ukazuje się trochę zalany zalew:

af47963d73ed1fecmed.jpg

w kilku miejscach utworzyły się nowe połączenia z królową naszych rzek:

e72b0b7eab26f296med.jpg

Niestety królowała wszendobylska ukleja:

4e12c5528d8b7883med.jpg

Po trzech godzinach zabawy, zwróciliśmy rybką wolność i wróciliśmy do domu.

Połowy bez okazów ale się nie nudziliśmy i piękna pogoda.

Na koniec panorama zalewu:

8495ba561acc7ea2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post może trochę spóźniony ale tydzień temu wróciłem z ponad tygodniowego wypadu nad jezioro Głuszyńskie. Okazów może nie było ale razem z bratem połapaliśmy dużo płoci, krąpi , małych leszczy, okoni i trochę szczupaków na spining ale małych największy 45cm większy się jeden wypiął (słabo zahaczony na kopyto) nie wspominam o grubych okropnych uklejkach które łapią wszystko co opada w toni :twisted: ogólnie było spoko , zastawialiśmy się także na węgorza ale nic nie złapaliśmy, chociaż poprzez naszą nie uwagę (ponieważ łowiliśmy na pomoście i np na kolacje mogliśmy zostawiać wędki na nim) raz coś nam wciągnęło wędkę wędkę wyłowiliśmy ale ryby już nie , sądzę że musiał być to ładny węgorz który pokusił się na rosówkę

oto gdzie łowiliśmy :

0f890d4e531e10a4m.jpg

51ee0980c3962659m.jpg

8c3fa8892043ccffm.jpg

wczoraj byłem pospiningować ma pobliskich stawach, coś się małego zahaczyło ale podczas holu wypięło mały szczupak lub sandacz, poza tym nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem o 18 na pobliskie jezioro z myślą o węgorzu, siedziałem do 21.30 jedno branie na czerwonego bodajże lina, bombka od czasu do czasu skakała, na trupka zero, poznałem kilku wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.