Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Śladków Mały-łowisko prywatne


AGAiDAREK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś tam był? Podobno pięknie i rybnie :o . Jadę tam w piątek na kilka dni,bo jest możliwość noclegu. Napiszcie,jeśli ma ktoś doświadczenia z tego miejsca,ja napiszę,gdy wrócę :lol: . AGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Byłem tam dwa lata temu. Wtedy stawy ze względu na upały były bardzo płytkie - ok.1.m. A ryba to przede wszystkim hodowlany karp w dużych ilościach. Można w ciągu godziny trafić nawet 10 szt. Wszystkie jak bliźniaki. od 2 do 3 kg. Jeden ze stawów służy jako kąpielisko i w nim podobno można połapać linki, karasie i duże do 10 kg. karpie. Na ile to się dziś sprawdzi, nie wiem. Gospodarze wszystkie złowione ryby przechowują w oddzielnym stawiku i nie trzeba ich kupować (chyba, że ktoś chce wziąć ze sobą).

Jeśli chodzi o przynętę, to przede wszystkim kukurydza. Dwa trzy ziarenka wszystko jedno czy na feeder czy spławik. Brania były zawsze, ale tylko do momentu kiedy pracownik nie wrzucił do stawu wora karmy (zawsze ok. 9.00 rano) Po trzech godzinach brania wracały.

***

W okolicznych kasach podobno są też grzyby. Jeśli chodzi o pokoje to wszystko o.k natomiast wyżywienie średnie. Ja po dwóch dniach zrezygnowałem i jeździliśmy z żoną kilka kilometrów do "żydowskiej" wspaniałej restauracji.

Przyjemnego pobytu. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Napiszcie po powrocie jakie efekty , mam do tego lowiska tylko 70 km, wiec moze warto zaplacic 35 zl za kwatere, zapomniec o niej i spedzic cala noc i dzien nad woda z wedkami.

Bardzo proszę o opis tego miejsca po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.