Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bug i Zegrze - tony śniętych ryb....


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Generalnie jest już podobno bezpiecznie na Zegrzu, więc zlotowicze mogą odetchnąć

Chyba nie do końca :roll:

W związku z niewielką obecnie populacją ryb wojewoda podtrzymał zalecenie zakazu ich połowu w Zalewie Zegrzyńskim do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to trzeba szybko szukać innego miejsca na zlot, bo jeśli sie okaże tydzień przed że nadal się nic nie zmienia to trudno bedzie znależc cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zlot mógłby odbyć się na wrocławskiej Odrze.

Z zakwaterowaniem problemu być nie powinno.

Bliski dostęp do wody.

Najliczniejsze grono forumowiczów mieszka właśnie we Wrocku.

I chyba najważniejsze: Ryby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będziemy zmieniać w związku ze zlotem.

Właśnie rozmawiałam z Komendantem Powiatowej Straży Rybackiej, i od tego weekendu co będzie, wędkowanie będzie znowu możliwe, a już od początku sierpnia na pewno.

Proszę osoby które wprowadzają zamęt (a i tak się na zlot nie wybierają) o zaprzestanie robienia niepotrzebnego szumu.

Tomek dzięki za precyzyjne info, dzięki temu mamy już kompletny ogląd na sytuację, stały kontakt z PSR też mamy, więc wszystko gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, że będę nieco wredna a co Cię to obchodzi?

Byłeś kiedyś na zlocie?

Nie.

Wiesz o co w nich (tych zlotach) naprawdę chodzi?

Nie.

To po co te głupie komentarze, bo tak siedzę i myślę, i nic mi nie przychodzi do głowy.

Po to, żeby tylko pokazać jaki ty mundry jesteś?

To sobie chłopcze daruj, bo nudzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na zlocie Haczyka.

Tak, wiem o co w nim chodzi :mrgreen:

Poprostu nie widzę sensu robienia zlotu na bezrybnej wodzie jaką teraz jest Zegrze.

Zapewne nie wszyscy jeżdżą na ten zlot aby tylko się uchlać w dobrym towarzystwie, są też tacy co łowią i dla nich nie jest to bez znaczenia.

Co oznacza słowo " mundry "? Nie znam takiego... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza słowo " mundry "? Nie znam takiego... :razz:

Wielu rzeczy jeszcze nie znasz.

Zapewne nie wszyscy jeżdżą na ten zlot aby tylko się uchlać w dobrym towarzystwie

A skad masz takie informacje?

Czy sugerujesz, że admini i modzi którzy jeżdżą na te zloty, (bo w zasadzie na każdym zlocie są właśnie oni) jeżdżą po to aby się uchlać?

Tak, wiem o co w nim chodzi :mrgreen:

Najwidoczniej nie wiesz, tylko chciałbyś wiedzieć. Ale sorrki, na zlot niestety za młody jesteś, więc przez najbliższe dwa lata i tak się nie dowiesz.

Poprostu nie widzę sensu robienia zlotu na bezrybnej wodzie jaką teraz jest Zegrze.

Kolejny dowód na to, że i tak nie wiesz. ale to i lepiej.

Ech kończę, muszę się zająć własnym dzieckiem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku 24 lipca 2009 r. wędkarze mogą powrócić na łowiska Zalewu Zegrzyń-skiego, Bugo-Narwi, Bugu, Rządzy i Narwi.

Teraz wyciągną resztę która została w wodzie i kompletne pustkowie będzie. Powinni chociaż wprowadzić zakaz zabierania ryb z łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo - powinni.

Już dawno powinni! Ale nie zakazać wędkarzom, tylko zakazać połowu sieciami pseudo rybakom.

Poopowiadam Wam o tym na zlocie, bo teraz nawet nie chcę się denerwować, wakacje w sumie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle że w Liwcu ryby przeżyły. Poniżej tamy w Kalinowcu wyłowiono tylko 55kg ryb(informacja z gazety lokalnej) i rzeczywiście ryby są. Miejscowi moczą kija ze skutkiem pozytywnym. Ryb jest tyle ile było. W rzece można się spokojnie kąpać. Ogólnie na Liwcu było dużo strachu a mało rzeczywistej szkody. Oby było tak w zegrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesh dzięki za info.

Może faktycznie nie będzie tak źle - to już nawet nie o zlot chodzi tylko w ogole o szkody w ekologii - oby to tylko strach miał wielkie oczy.

Wiem na pewno, że ryby wyłowione w Zegrzu przy tamie to ryby które spłynęły w przeważającej większości z rzek, może nie będzie tak tragicznie. Oby.

Choć cios i tak ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.