Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kanal ciepły, okolice elektrowni


Wolek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

byliśmy od 04 do 11 grudnia, woda niska , brania słabe. w środę ciepła woda i branie za braniem. ogólnie w nocy ładne i dużo jazia, leszcze no i pare karpików takich 2 kilo, sporo też certy. generalnie jak wysoka woda można nawet w dzień połapać leszcza na spławik. staliśmy na kanale na betonie, za budą śp. Bogusia (niestety już nawet budy nie ma). brania na białe robaki i kłódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kwadratem w strone lasu nad kanałem masz rury za takim lekkim łukiem, póżniej jest prosta droga wzdłuż kanału i jakieś 100m przed zakrętem drogi w prawo jest taka płyta betonowa po prawej stronie drogi przy lesie, na przeciw tej płyty sa 3 stanowiska wędkarskie środkowe i chyba najlepsze przy drzewie ze zwaloną gałęzią w wodzie po prawej stronie.

jak my byliśmy to brania były rano od 5.00 do 9.00 póżniej okoń ale drobny 15-20 cm i certa. od godziny 17.00 ruszały karpie, po karpiach jazie i leszcze,krąp trafiał sie sporadycznie i tak do 24.00. wszystko to oczywiście przy zimnej i małej wodzie, gdy elektrownia zrzucała wodę to masakra na 2 wędki nie szło połapać a i w dzień brały leszcze na spławik, niestety my trafiliśmy tylko na jedna nockę gdzie był zrzut ciepłej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z ojcem i akurat szczęście mamy bo 1 sprzedawał niedawno auto jakiemuś zarządcy tam a teraz po świętach bedzie dawał zastępcy kierownika elektrowni więc info będą na ten temat : ). Mój ojciec zawsze ma farta hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bylem 29.12 od 8 do 15 Ok 50 m za zakretem kanalu w lewo. Naczytalem sie o jaziach :shock: i tez chcialem sprobowac :lol: Ale nie moglem zostac dluzej albo nie umiem lapac Jazi :cry: i polapalem "tylko" okonki 48 szt 15-27cm jedna Plotka 23 cm i niewymiarowy leszczyk,wszystko na czerwonego,lekki federek.Widzialem na plycie betonowej przed zakretem drogi w prawo mase luski dosc dluzej chyba Leszczy albo Jazi :?: .Pogadalem z panami z Gorzowa,ktorzy przyjechali na noc (pozdrawiam,ciekawe jak wyniki :?: ) Zjadlem kielbache z ogniska :mrgreen: Odpoczelem :lol: Po Nowym Roku jezeli pogoda pozwoli Jade! Pozdrawiam Lapaczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Gorzów odpowiada-- straszna lipa zaczęło coś tam skubać po zmroku tak do północy później zaczął padać deszcz i- sen- na busie do samego rana, deszcz padał caly czas WYNIKI -marne, w trójkę mieliśmy- po- 5-6 tych małych krąpioleszczyków były takie wypasione że nie szło ich rozpoznać największy miał 0,5 kg (więc straszna lipa) :lol:były brania lepsze najprawdopodobniej jazi sądząc po pracy kija i waleczności, jeden pożegnał się przy podbieraku a 2 nawet sie nie pokazł. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bez wędki 2 dni temu, ogólnie lipa. Może 6 wędkarzy na kanale. Wyniki mizerne, kilka małych okoni i nic więcej.

Chciałem wczoraj jechać na nockę ale nad wodą strasznie wiało i padało.

Może za tydzień się wybiorę.

Miejscowy chwalił się, że połapał leszczy do 1,5kg ale tydzień wcześniej jak były ciepłe nocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.