Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kanal ciepły, okolice elektrowni


Wolek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

cóż,prawdopodobnie za kilkanaście lat nie bedzie juz dobrego łowiska.W dzisiejszym kurierze szczecińskim przeczytałem że maja zamknąć zdaje sie do 2030 elektrownie dolna odra,konkretnie PGE bełchatów.Zainteresowanych odsyłam do dzisiejszego kuriera.

Co o tym myslicie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG

Co prawda artykulu nie czytalem, ale jakos mi tej elektrowni nie zal. Poza tym mysle, ze strata tego lowiska nie bedzie az taka strata dla srodowiska jak syf, ktory produkowala ta elektrownia. Druga sprawa, czy taka sztuczna ingerencja cieplej wody w ekosystem jest dla niego dobra rzecza. Sprawa dyskusyjna, ale jesli by postawic na szali radoche wedkarzy i dobro tego ekosystemu to wiadomo na ktora strone sie to powinno przechylic.

Postawia wiatraki i spokoj we wsi.

Powazniejszym problemem moze byc zagospodarowanie okolo 1500 glow pracujacych w elektrowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc , zostało nam jeszcze 18 lat łapania. Czy to dużo , czy mało diabli wiedzą. :evil: Swoją drogą to nie tan kanał co kiedyś ale sentyment zawsze jest.Czasy się zmeniają i musimy się przystosowac. Z Bogdanem też sie bardzo zrzyłem przez te 22 lata i niestety już Go niema szkodaaaaaaaaaaaaa. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzucałem troszkę od rur w stronę kwadratu..Gumy różne od jaskrawych po ciemne kolory:)wielkości 8-12cm..żyłka 0.20.na boczny trok też porzucałem na 4-5cm twisterki denaturat z brokatem,perła,motor oil żyłka 0.16..Chłopaki siedzieli miedzy rowem a rurami na tym miejscu i nawet jednej sztuki a widziałem że mieli różne przynęty naturalne i sztuczne jakieś robaczki też mieli:)i tylko 3 raki złowili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Fix-Bud ja slyszalem ze rybki na dolnej dowiedzialy sie o rychlym zamknieciu elektrowni :evil: i na wszelki wypadek daly dyla do Odry, pod lod aby zaczac sie juz aklimatyzowac zeby nie przezyc szoku termicznego :mrgreen: Podobno Bassy wioda w tej ucieczce prym :mrgreen: A tak na powaznie,to dziwne ze przestalo tam calkiem skubac... :cry: Pewnie i tak Cie nie zniechece przed wyjazdem ale cos mi tam nie gra... :?: Polamania :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

Cóż byłem w niedzielę na ciepłym od 7 rano do 13ej koło płyty a potem na kwadracie i znowu nic...

Stan wody bardzo niski,próbowałem na wiele przynęt,groch,kukurydza,biały,czerwony,pinka, caster,i nawet wątroba wołowa ociekająca krwią.

Spotkałem dwóch wędkarzy koło płyty ze szczecina, pozdro dla keczupa i pawła...

Keczup ciekawe co ciągnąłeś na kanapkę-szkoda że poszła,ale gratuluje dwóch raków...

Dziękuję kolegom z drezdenka za informacje o miejscówce na okonia... i za pomoc.

Podsumowując,chyba sprawdza się to co wcześniej gdzieś tu przeczytałem że ciepły ma to do siebie że raz jest dobrze a raz żle przez dłuższy czas.

A może jest tak jak mówił Paweł z tymi siatkami,tzn że teraz są nisko i nic nie przechodzi przy wlocie?

Daniello a ty byłeś? Jak my cisneliśmy na kwadrat to widziałem 2 wedkarzy koło rur ,ty tam byłeś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż,daleki jestem od tego by kogokolwiek do czegokolwiek zniechecać, ja jade w sobotę znowu...oczywiscie w dzień....

ale ty góral to ty i sam decyduj,zabrzmi to filozoficznie ale z doswiadczenia wiem ze kazda woda sie odpłaca....przyklady mogłbym mnozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ja z chłopakami chyba zaryzykuje i pojedziemy myslimy o piątku ale zobaczymy jak robota pójdzie niestety MARCINB26 zostaje w domu ale wypijemy jego zdrowie

jak będziemy to przyjedziemy oklejonym busem ze zdjeciami kuchni my na pewno zostajemy na noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.