Skocz do zawartości
tokarex pontony

Stary Sącz dwa stawy górny i mały


misiekkrk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dniach 24 25 26 mam zamiar wybrac sie na zasiadke na mały lub górny staw w Starym Sączu i szukam kompana lub kompanów na taki wyjazdzik jestem z Krakowa i jestem zmotoryzowany :) Karpiarstwem zajmuje sie od niedawna tak ze z checia wybiore sie z kims kto juz od dłuzszego czasu łowi Misiaczki lub zaczyna tak jak ja :) Chętnych do zasiadki prosze o kontakt na GG 1544291 Pozdrawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do kosztów to płaci sie 10 zł dniówke i łapie sie na 2 kijki.Powiem tak Misiaczki tam sa straszne amurki zreszta też:P Dwa tygodnie temu wyciągłem misiaczka 7 kilo na 7 godzinnej wyprawie:)No i klimacik jest super kto był to wie ja byłem raz i musze tam jechac na nocna zasiadke :)Aha rybek nie można zabierac dlatego pływaja tam takie potworki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

no polecam te stawy wszystkim :wink: ja jestem z Nowego Sącza wiec mam tam 10 km i jestem tam bardzo czesto tydz tem na malym (dolnym ) stawie na wyspie tam z tylu wyciagnelem swoja zyciowke sum 146 cm i 20 kg wag za niedlugo zamieszcze tu jego fotki :smile: , oczywiscie rybka wrocila cala i zdrowa do wody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
oczywiscie rybka wrocila cala i zdrowa do wody :wink:
prosze o to zdjecie :wink:

mam pewne wątpliwości co do tego czy rybka wróciła do wody cała i zdrowa....

malpa_ns, ryby o dużej długości i masie trzymane pionowo mogą doznać urazów kręgosłupa (o ile dobrze pamiętam zerwanie się pod własnym ciężarem) więc rada na przyszłość jest taka żebyś dużych i ciężkich ryb nie trzymał w pionie tylko poziomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie rybka wrocila cala i zdrowa do wody :wink:
prosze o to zdjecie :wink:

mam pewne wątpliwości co do tego czy rybka wróciła do wody cała i zdrowa....

malpa_ns, ryby o dużej długości i masie trzymane pionowo mogą doznać urazów kręgosłupa (o ile dobrze pamiętam zerwanie się pod własnym ciężarem) więc rada na przyszłość jest taka żebyś dużych i ciężkich ryb nie trzymał w pionie tylko poziomo

To czy rybka wróciła do wody to jest tylko sprawa tego co ją złowił , a jeśli już ją wypuścił to jet tylko jego dobra wola , poza tym ma prawo trzymać ją jak chce.Przy prawie każdym zdjęciu znajdują się komentarze tego typu i zaczyna mnie to naprawdę wkurw.....denerwować.Poza tym jak by ją trzymał za brzuch to zaraz znalazłby sie filozof ktory by stwierdzil ze za brzuch nie wolno , bo tez mozna jej cos uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simba, inteligentny młody człowieku... :roll: powściągnij język, a jeżeli masz zamiar pisać tego typu głupoty to po prostu nie pisz nic :!:

bo o ile masz rację co do tego, że sprawą wędkarza jest czy rybę wypuści czy nie, o tyle jak ją trzyma nie jest jego sprawą :!: bo trzymając w zaprezentowany sposób wypuszcza do wody ryb, która raczej nie przeżyje - więc pisanie że pływa cała i zdrowa może być nieprawdą. mój post natomiast był dla niego radą, jak postępować żeby nie wyrządzić rybie krzywdy :!:

a czy tobie się to podoba czy nie i jakie to wywołuje uczucia kompletnie mnie nie interesuje (podobnie jak większość użytkowników) więc zachowaj to dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluichaj wiem jak sie trzyma ryby ale dziekuje za rade a raczej przypomnienie tego co wiem a wiem tez ze jezeli sie juz je trzyma pionowo to trzeba to zrobic delikatnie i nie trzymac dlugo tylko pare sekund do zdjecia... te samo zdjecie jest w gaziecie wedkarskiej WW w tym grudniowym numerze i takich komentow nie dostalem od nikogo. dodam ze ten sumik wyladaowal na macie i byl na brzegu zaledwie 2min a na pozegnanie podziekowal mi plaskaczem w twarz i fontanna wody :razz: wiec napewno nie byl w zlym stanie :wink:

teraz tylko poluje na jego wiekszego 30 kilowego braciszka ktorego tam zlapano i wypyszczono :grin:

(aha czy widzicie te zdjecie?? bo ja go teraz nie widze :sad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Witam , mam zamiar wybrać się na dwu dniową zasiadkę na małym stawie w Sączu , i mam kilka pytań do bardziej obeznanych kolegów . Mianowicie , jak wygląda sprawa z opłatami , czy na małym stawie bez pontonu jest szansa złapać coś , nie nastawiam się na okazy ale raczej na zabawę z rybkami . Za wszelkie info dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna było 15pln za dobre od dwóch wędek a jeżeli z góry na tzry dni to wtedy opłata wynosi 35pln.Łowić spokojnie można bez pontony (wysondować w zasięgu rzutu płytszy garb i można łowić).Galuch bardziej doświadczony ale chyba się zgodzi ze mna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tam byłem od piatku od popołudnia do niedzieli i zapłaciłem 35 zł za całe łowienie, złowilismy przez cały weekend kilkadziesiat kg ryb, miejsce fajne, ale duzy staw wg mnie atrakcyjniejszy ale bez łódki do wywozu zanęty albo bez pontonu średnio połowisz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.