Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czarna Nida


Jedrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

W okolicy Mójczy polecam wybrać się ze spiningiem na klenia w okolicach 25cm widywałem też takie w granicach 40-45cm lub okonia którego jest tam sporo przynęty to głównie małe pływające woblery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Mójczy polecam wybrać się ze spiningiem na klenia w okolicach 25cm widywałem też takie w granicach 40-45cm lub okonia którego jest tam sporo przynęty to głównie małe pływające woblery

małe tzn.? 2,5 - 5?? a na muchę? łowił ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mójcza to ogolnie bardzo zamulone łowisko i z sandaczem może być ciężko podobno są pojedyńcze sztuki ale zato przyzwoitych rozmiarów mnie osobiście nie zdażyło się złowić sandacza na Mójczy jeżeli już to próbuj po prawej stronie od wpływu rzeki do zalewu najlepiej na jakąś martwą rybke przyłowem może być węgorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

nie doceniacie Mójczy- mały, plyciutki zbiornik, ale ryby są, trafiają się ładne sztuki, ja osobiście rekordów z tamtąd nie miałem ale widziałem kilka szczupaków powyżej 90 tki, jeśli chodzi o sandacze to najczęściej niewymiary albo takie do 55 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.