Skocz do zawartości
tokarex pontony

Odra w okolicach Słubic


zwiraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W drugim tygodniu sierpnia wybieram się do rodziny w okolicy Słubic. Chciałbym odwiedzić Odrę i uganiać się po niej ze spinem. Niestety nigdy wcześniej nie miałem okazji być na dużą rzeką, stąd też prosiłbym o namiary na jakieś ciekawe miejscówki (odcinki rzeki właśnie w okolicach Słubic) i jeśli to nie tajemnica, podanie sposobu dobrania się do rybek... :grin:

Z góry dziękuję i pozdrawiam :!:

zwiraz

Ps.

Taki sam temat założyłem w "Łowiskach komercyjnych" - za moją nieuwagę mocno przepraszam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ale temacik mi umknął przed nosem. :mrgreen:

Mieszkam w Słubicach i łowię nad Słubicką Odrą.

Są spiningowcy, ja też kilak miesięcy nim byłem, ale tearz tylko DS.

Miejsccówki, hmm.. jest jedna bardzo dobra.

Idziesz na kanał portowy, prosto w kierunku łąk, idziesz górną ścieżką, mijasz cały kanał i wychodzisz na ten beton pod mostem. To najlepsze miejsce spinningowe w tym mieście. Na lewo masz zakręt, teoretycznie może być i "król".

Dalej, jedziesz poza miasto, w kierunku Pławideł i tych innych wiosek, tam masz dobre miejsca, kilku wędkarzy przeważnie tam łowi, bo około 7km od maista ale warto.

I na koniec okolice Świecka tam Ilanka (woda górska) wpada do Odry, więc możesz liczyć na pstrągi lub lipienie.

Jeśli chodzi o spin. to chyba tyle.

Jakby coś chciał wiedzieć, pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Rozumiem, że łowiąc nad rzeką graniczną, trzeba wcześniej poinformować Straż Graniczną :?:

od kiedy jesteśmy w EU nie ma takiego obowiązku, ale był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.