Skocz do zawartości
tokarex pontony

Cesarka k/strykowa


Gasior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś zna łowisko w Cesarce (dawny ośrodek policji)? Szukam informacji o samym zbiorniku, występujących rybach i stosowanychna tym łowisku przynętach. Łowię "od święta" stąd moje zainteresowanie łowiskiem komercyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

Cesarka- dawny ośrodek policji

Woj. Łódzkie.

Powiat: Zgierski

Opłata za wstęp 10 zł (2 wędki, cały dzień)

Osoby towarzyszące 0 zł

Łowisko otwarte przez cały tydzień od 4:00

Telefon: 042 719 82 01

e-mail: cesarka@cesarka.pl

Strona: http://www.cesarka.pl/ (brak informacji o łowisku)

Mapka: Kliknij

Informacje dotyczące łowiska uzyskałem poprzez kontakt telefoniczny.

Na razie wiem że płaci się za Karpia 10 zł/Kg oraz opłata za szlachetne ryby (nie wiem jakie ryby miał na myśli ten Pan)

Wybieram się tam w sobotę więc napisze coś więcej o tym łowisku. Jakie ryby, ceny, czy zadbane łowisko czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko duże ale nie było żadnego brania. Widziałem rybę ale śniętą :( Łowiłem na białego robaka i kuku.

Woda brudna i zarośnięta. Co chwile wyciągałem jakieś roślinki na haczyku.

Nie wiem czy warto tam jechać kolejny raz. Może komuś innemu się poszczęści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Łowisko duże ale nie było żadnego brania. Widziałem rybę ale śniętą :( Łowiłem na białego robaka i kuku.

Woda brudna i zarośnięta. Co chwile wyciągałem jakieś roślinki na haczyku.

Nie wiem czy warto tam jechać kolejny raz. Może komuś innemu się poszczęści.

Ja dwa lata temu zimą łowiłem tam spod lodu, mi i innym wędkarzom brały okonki jak palec. Więcej tam nie byłem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Witam w temacie. W Wielką Sobotę zrobiliśmy mały wypad na Cesarkę. Było pogodnie bez deszczu , razem z kolegą złowiliśmy 26 sztuk płoci od 20 do 28 cm mniejsze nie brały. Oprócz tego dwie sztuki małego okonia. Wypad można zaliczyć do udanych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Byłem tam kilka lat temu ( 3?). Siedziałem 3-4 godziny, łowiąc na koszyczek i miałem jedno bardzo konkretne branie ( sądzę, ze karpik). Niestety zagadałem się z sąsiadem łowiącym malutkie okonki na spławik :lol: Generalnie łowiacy tam mieli bardzo podzielone zdanie na temat rybostanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.