Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem nie dam rady,jak wspominalem skasowalem sobie auto i nie bede mial czym dojechac :cry:

No chyba ze ktos z mojego rejony wybieral by sie ale prawdopodobnie na to sie nie zapowiada :mrgreen:

Juz nawet mysle zeby wyprzedac swoj sprzet karpiowy :cry:

Jak coś to jestem zaintersowany sprzętem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja myślałem żeby zasiadkę zorganizować po 15-09-2011.

To jest najgorszy dla mnie termin we wrześniu,sporo się będzie działo w pracy.Tylko mną się nie sugerujcie specjalnie,jak będzie większości odpowiadało termin to mnie po prostu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze będzie chętny,chociaż czasu faktycznie mało.

Ja jestem zainteresowany

Może kolega się zdecyduje.No i trzeba wybrać miejsce i konkretny termin.Jeżeli chodzi o w weekend 16-18 wrzesień to powinien mi pasować,tylko od piątku po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oprócz Chwałowic i Lesienca znacie jakies łowiska ?? zasiadka ma byc rozumiem weekendowa 16-18 .09

Chwałki dobrze ostatnio dały mi sprawdzić sprzęt w dwa weekendy złowiłem koło 100kg ryby , ale widocznie trafiłem ze smakiem bo siedzieli tez karpiarze ze sprzetem za grube tysiaki, łodkami do wywózki namiotami itp i dupa przez weekend złowili w sumie 5 ryb;) a do wody grubo futrowali

może jakieś dzikie łowisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była by możliwość żebym też pojechał ? (16lat) Ale i tak jeszcze nie wiem. Ustalę z rodzicami i jak najszybciej dam znać. No i najlepiej było by właśnie na chwałowice albo na lesieniec. To mi odpowiada najbardziej, ale jeśli będą inne propozycje też w podobnych odległościach od wrocka to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wyskoczyło że nie za bardzo mogę w wekendy ale jak będę znał datę to może się coś uda wymyślec. Tylko że mnie nie interesują żadne komercje, najlepiej to odra albo dziki stawek. Znam fajne stawki ale tylko dla cierpliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie co do terminu to bez większej różnicy[sierpień już miną] a i tak pewnie będę musiał wyskoczyć w ciągu dnia do pracy, najważniejsze jest miejsce żeby w miarę każdemu pasowało z dojazdem.

może jakieś dzikie łowisko...

Jeśli dzika woda to tylko odra,jeśli tylko woda pozwoli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze rozumiem,że termin jest ustalony na weekend 16(piątek)do 18(niedziela)?

Jeżeli tak to tylko trzeba ustalić miejsce.Mi jest wszystko jedno,dostosuję się.Także czekam na propozycje,ale dobrze by było ustalić miejsce jak najszybciej.

No i kto się pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lepszy jakiś dziki staw niż odra. Najlepiej to właśnie jakaś komercja, ale to chyba tylko ja chcę, ponieważ nie wiem czy nad odrę puszczą mnie rodzice a też nie wiadomo jak ze stanem wody. Ustalcie jeszcze, najwyżej nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o termin to może być.

Teraz tylko miejsce?

Nie znam zbyt wiele łowisk gdzie można połowić,ale Stradomia jest dobrym łowiskiem pod względem każdej ryby.

Może tam?

A może Boguszyce?

Też fajna woda,ale zarośnięta :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też fajna woda,ale zarośnięta

no to jest główny problem tej wody.

Zaproponuj coś z Twoich okolic (Oleśnica,Syców), nie jest daleko więc chyba wszystkim by pasowało. Zresztą nie wiem, może niech ktoś inny coś zaproponuje to zrobi się jakaś listę i wybierze najlepsze miejsce.

To może zacznę, najwyżej dopisujcie jeszcze inne pozycje.

Odra

Lesieniec

Chwałowice

Stradomia

Boguszyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.