Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

dziku, to będziesz nęcił coś ? Czy łowimy z marszu. W sumie nie ma co sypać byle gdzie, a sondowanie miejsc dla 5-6 i jeszcze nęcenie tego to zajęło by ci dużo czasu i pochłonęło dużą ilość zanęty. Niech się inni wypowiedzą. Może slowik, zna już dobre miejsca po zeszłej zasiadce i trzeba tylko tam zanęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja od piątkowego po południa/wieczora do niedzieli z tym,że może na troszkę będę musiał się urwać w sobotę.

To teraz czekam na PW z instrukcją jak dojechać.A możedziku umówimy się na rekonesans?W niedzielę na przykład?No i co z nęceniem wcześniej?Mógłbym pomóc

(nie dysponuje żadnym pływadełkiem),ale w miarę blisko mieszkam.Kukurydzy jeszcze trochę mam,konopie na wykończeniu-wszystko można dokupić.Tylko pasują mi wieczory(po 19 w poniedziałek i wtorek)oraz środa po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupcie trochę ziaren, zapiszcie cenę i na zasiadce się rozliczymy żeby było sprawiedliwie. Ja też czekam na PW. Ja na rekonesans też może mógłbym podjechać, tylko musielibyście pisać wcześniej PW. A będzie coś do pływania ? Chodzi mi o ponton z silnikiem, bo ciężko byłoby pływać wiosłami z nurcie. No chyba, że nikt nie ma to jakoś sobie poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dobrą radą dla tych co nie łowili na Odrze.

1. Dobre i mocne haki najlepiej nr1

2. Ciężarki minimum 150gr przy obecnym uciągu - mniej nie ma sensu bo będą wam spływały i mieszały się zestawy.

Jakby było wolne miejsce w namiocie, albo jak będzie względnie ciepło to być może piszę się też, ale tylko na nocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobre i mocne haki najlepiej nr1

Jakie możesz polecić?Jutro jak będę miał chwilkę to podjadę może na tęczową i kupię.

Jakie kulki polecacie na Odrę(smak/rozmiar)?

Jakby było wolne miejsce w namiocie

Ja niestety nie posiadam namiotu z prawdziwego zdarzenia.Na następny sezon coś będę kupował.Myślę jednak,że u kogoś miejsce się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to konkretnie jaki termin i miejsce ja sie dostosuje pasuje mi 16-18 i 23-25 zarówno chalki jak i odra, odra jest o tyle nie pewna ze popada 2 dni i dupa z łowienia pozatym jak pisze Dudi ze jest taki uciag ze trzeba miec ciezarki 150g to nie widze sensu necic chyba ze małymi kulkami ktore jesli nie spyna to zostana zjedzone przez leszcze czyt. klenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to konkretnie

Siadamy w piątek 16 na Odrze w miejscu,które polecił dziku.

Jeżeli w tygodniu będzie lało to będziemy wiedzieć,że nie ma sensu siadać i przełożymy na następny weekend do Chwałowic.

moze jakis pomysl z niekomercyjnym stawikiem??

Byłoby super,ale jakoś nikt nie ma pomysłu.Ja osobiście nie znam żadnej takiej wody,po za stawem mojego koła.Tylko na ten staw trzeba wykupić licencję,a jak sądzę nikt na jedną zasiadkę nie będzie płacił 150 zł,tym bardziej,że sezon się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z haków polecam Demony z TB, a co do kulek to już trudniej, na pewno owocówki.

Ja w takim razie dołączam na 99% na nocki także musicie mnie i moje 2 kije wziąć pod uwagę.

A mam nadzieje że macie też kije które z tymi 150g sobie poradzą.

Ale to wam powiem że z tego co wiem to w ostatnim tygodniu moze z 2 dni były gdzie jakieś amury wchodziły, a później praktycznie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.