Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak termin sie zgadza

No to gra, wyrobię się.

obecność twoja obowiązkowa

A jednak ciocia Madzia potrzebna :razz:

zastanawiam nad zmianą miejsca ,mniej hard-korowe :wink:

Eeee a czemu?

Maniek spacery w buszu są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak tam przygotowania?

maniek czy Ty serio myślisz o innym miejscu? Odezwij się, no chyba, że to kamuflaż żebym nie dojechała :???::lol::lol:

Ja mam ino prośbę: mapkę bym se zażyczyła, bo jak znowu będę szukać jakiejś obwodnicy, której nie ma na mapie to mnie normalnie krew zaleje.

Acha i jeszcze jedno: jaka jest odległość między miejscówką a środkami transportu czyt. samochodami - chodzi o to kto i jak często będzie donosił bufet na plecach :mrgreen:

Przecież jakoś to trzeba zaplanować, a znając życie ciocia Madzia nie da Wam z głodu umrzeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek czy Ty serio myślisz o innym miejscu?
Oczywiście ,ale jak chcecie w ustalonym wcześniej nie ma sprawy ,mnie to miejsce lepiej pasuje do transportu ,tylko że karpie sie przeniosły ,wiec propozycja zmiany .
Odezwij się
Hallo Ciociu Madziu tu Maniek ,odbiór :mrgreen::razz: Ciotka nie wymyślaj ,duże leszki czekają :wink::mrgreen:
Ja mam ino prośbę: mapkę bym se zażyczyła, bo jak znowu będę szukać jakiejś obwodnicy, której nie ma na mapie to mnie normalnie krew zaleje.
Nie martw sie dostaniesz na priva ,a innej obwodnicy we Wro jeszcze nie zbudowali . :mrgreen:
Acha i jeszcze jedno: jaka jest odległość między miejscówką a środkami transportu czyt. samochodami - chodzi o to kto i jak często będzie donosił bufet na plecach
Jakies 100m ,kto będzie donosił bufet ,sie wybierze kto będzie w stanie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,ale jak chcecie w ustalonym wcześniej nie ma sprawy ,mnie to miejsce lepiej pasuje do transportu ,tylko że karpie sie przeniosły ,wiec propozycja zmiany

Nie no jak karpiszony się przeniosły to faktyka - zmiana lokalizacji.

Już mi Mirek na maila się dobił i cosik mi napisał :wink:

Ciotka nie wymyślaj ,duże leszki czekają :wink::mrgreen:

Ok, bez odbioru :grin:

innej obwodnicy we Wro jeszcze nie zbudowali . :mrgreen:

Jeszcze mamy chwilkę, więc i wszystko może ulec zmianie :lol::lol::lol:

Ale ok, dobra jest, trafię przecież.

Jakies 100m ,kto będzie donosił bufet ,sie wybierze kto będzie w stanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mi pasuje, oczywiście kobiety w losowaniu udziału nie biorą :razz::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został tylko tydzień więć musimy pomyśleć o konkretach a zwłaszcza o nęceniu.

Miejsce pewnie ulegnie zmianie bo na tym miejscu co był prolog cisza.

Także jeśli inne to trzeba by było pewnie podsypać. Ja moge pomóc od środy jak coś, bo niestety jade na pogrzeb na 2 dni ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniek47, Witam ,miejsca jest dość ,bo siadamy w innym miejscu niż prolog ,tak że jak masz ochotę to pisz ,bo mapkę wysyłam na PW.Teraz z nęceniem ,nie ma mowy o wcześniejszym tylko w czasie zasiadki ,miejscowi jak sie zorientują to sie nie dopchamy .Dlatego dobrze by było zając miejsce w piątek jak najwcześniej ,bo trudno będzie zająć kilka miejsc .

Teraz dobrze by było sie domówić kto co bierze ,np grila i wegiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, wkoncu sie pokazales :smile: bo juz myslalem ze cie misiek do wody wciagnol :lol: ja bede okolo 16godz. w piatek.maniek, zajrzyj w temat co nowego kupiliscie i napisz co z tego zestawu mam ewentualnie wziac,mam na mysli kulki ktore zakupilem na aukcji.I jeszcze czy daleko o tej miejscowki jest do auta?kto wezmie ponton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniek47, Witam ,miejsca jest dość

no pewnie, że tak. Z resztą nawet gdyby miejscówka była ciasna i to tak się upchamy :mrgreen:

Najważniejsze by grupa Dolnośląska rosła w siłę i organizowała super zloty regionalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamionki jak wekenda masz wolnego to się kolego szykuj bo to już mało czasu zostało :!: Ja też będę najprawdopodobniej w sobotę, ponieważ piątek wieczór mam zarezerwowany w poważnej sprawie. Ty jesteś miejscowy, a ja muszę setkę gonić :wink:

No i chyba odpowiednim sprzętem nie dysponuję.

A co Ty się przejmujesz, najwyżej zasadzisz się na większego lechola, ew. zmienisz metodę a wieczorem będziesz pilnował grilla :razz:

Wszystko da się pogodzić i zorganizować :wink:

Aaaaa i bym zapomniała :oops:

Ciężarek czy koszyk? Jak ciężarek to o jakiej wadze, jak koszyk to już problem - dostępne tylko okrągłe setki :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.