Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a nie uwarzacie ze koniec wrzesnia bedzie troszke poznym czasem jak na karpia
Ta pora jest najlepsza ,woda zaczyna mocno sie ochładzać ,ryba zaczyna bardzo intensywnie sie odżywiać ,trwa to najczęściej do połowy listopada jak woda osiągnie 4*C.Zasiadki na początku listopada to norma ,co do nęcenia to tak ok tygodnia przed zasiadką wystarczy , Miro1956, dudi, widzę że w was duza nie cierpliwość ,no dobra jak bardzo chcecie zasmakować co was czeka to możemy sie umówić na tą sobotę tzn taki prolog na jedną noc ,ocenicie jakie warunki ,tylko muszę wiedzieć do jutra czy wam pasi termin w sobote ,teraz jeszcze godzina ok 15 to max bo później mogą zając miejsce ,a i koniecznie kaloszki lub gumiaki obowiązkowo trza mieć , bowiem trzeba przejść małe bagienko :wink::mrgreen: na początku ,później jest sucho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, Ja to nawet dzisiaj samolotem moge dotrzec,hihi,mi pasuje nawet w piatek a dudi, pewnie bez problemu dolaczy?chyba ze masz inne plany? :lol: tylko daj mi na pv. jak naj dokladniejsza mapke,lub umowimy sie w jakims miejscu i ja podjade :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi jak najbardziej być chętny :)

Akurat ten weekend mam zarezerwowany w całości na karpiowanie - no cóż szkoda tylko dzielić go na 2 łowiska :)

Ale jestem na 100% w sobote :) No to jakiś tel. mańku na prv wrzuć to się zgadamy.

A i jak ze spaniem - bo nie wiem czy mały namiot czy tylko parasol itd. - Ile tam mamy miejsca w każdym razie. Bo ja teraz - albo namiot 2-3os z materacem, albo pod parasolem na łóżku.

No i właśnie jak tam z terenem - czy mam jechać G czy Golfem ? :)

Musisz nam dać wytyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi, widze ze jestes a manka jeszcze ni ma,mysle ze namioty beda zbedne na 1 nocke,deszczow nie zapowiadaja :lol: no i prawdopodobnie noc bedzie ciepla,martwie sie tylko o miejscowke,czy bedzie wolna :mrgreen: Jak pamietam Maniek mieszka na Gadach,to rzeczywiscie rzut beretem do odry,ja biore parasol i pol namiocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja parasol i łóżko - będe z kolegą pewnie to się zmieścimy pod moim parasolem we 2 :) - oczywiście mam nadzieje że to nię będzie problem że będziemy we 2 ??

No noc właśnie nie ma być zbyt ciepła poniżej 10C może być. Dziś ma byś ciepła ponad 15 !

Także zmiana pogody nam się szykuje - nie wiem czy to dobrze wróży - ale sprawdzić trzeba :)

No a maniek pewnie odsypia :) - swingery pewnie skakały ostro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi, czy u Ciebie tez tak ciezko otwieraja sie strony na haczyku?wyslalem ci na pv. nr.tel.Czekam tyz na manka bo nie wiadomo jaka odleglosc bedzie od auta do wody.Bo jezeli ma byc zimno to tez wziol bym namiot karpiowy 2 osob i 2 lozka.tak zeby i maniek mogl kosci wyprostowac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi, czy u Ciebie tez tak ciezko otwieraja sie strony na haczyku?

W domu mam VISTE to muli strasznie - musze ją przeinstalować właśnie.

A tutaj w pracy jeszce jest ok. Działa dobrze.

wyslalem ci na pv. nr.tel.
Jeszce ni dostałem - ale zaraz wysle ci i mój.
Czekam tyz na manka bo nie wiadomo jaka odleglosc bedzie od auta do wody.Bo jezeli ma byc zimno to tez wziol bym namiot karpiowy 2 osob i 2 lozka.tak zeby i maniek mogl kosci wyprostowac :mrgreen:

No dobry pomysł - ale z tego co mówił terzeba wziąc kaloszki więc kawałek na pewno jest - tylko że może się nam uda dojechać tam "Gelendą" także musimy poczekać na Bosa jak się obudzi żeby dał cynk - bo jak wezmę G to wole mieć go na oku bo to Ojca - a o Golfa się nie martwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ,jestem :wink: nie było ciekawie ,jedno branie i to jak ruszyłem tyłek :evil: i poszedłem do kolegi ,miał dwie ryby ,amura i karpia ,ale on ma farta w tym roku :wink: w tym czasie u mnie branie i okręcił się na kołku w dnie.Trochę mnie martwią te manewry z wodą w nocy .

Teraz tak ,jedziemy na jedną noc ,ja jestem w stanie przekimać na krześle pod parasolem ,wy musicie sami zdecydować czy brać namiot ,jedynie obowiązkowo kalosze i śpiwór dziś było ciepło w nocy ale poniedziałek byłem bez śpiwora i zmarzłem a było +10*C .

Dojechać do samej wody sie nie da ,auto trzeba zostawić ok 100-150m w lesie lub na parkingu na pobliskim osiedlu .

W razie jak nam miejsce zajmą jest wariant zapasowy ,a tam autko nad samą wodą .

Na razie idę kimnąć ,będę po południu to wam napisze co i jak z dojazdem.

dudi, Miro1956, podajcie na PW nr fona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super prolog :wink:

Maniek wielkie dzięki za telefon, szkoda, że nie byłam z Wami, choroba nawet nie miałam pojęcia bo sama siedziałam od wtorku nad wodą i się mi przeoczyło.

Piękny karpiszon, gratuluję :grin:

Ja bym poprosiła o więcej zdjęć, Panowie na pewno macie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mańku jak najbardziej wstaw fotki które ci przesłałem - nie ma problemu akceptacja jest :))

No koledzy złapali bakcyla juz dawno - ale Odra zniechęcała licznymi niepowodzeniami - jednak teraz wiemy że da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostalo jeszcze pare dni do wstepnego terminu zasiadki a nie widze zapalu,co jest :?:

Nie no zapał jest, ino teraz mało czasu mam, właśnie do czasu zasiadki.

Jeszcze się cholera uczę na stare lata :lol:

Szalejecie Panowie z kulkami.

Kurcze sama nie wiem jak się przygotować :???:

Jedno wiem na pewno, gacie wezmę chociaż mi Doopa nie zmarznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, czy mam rozumieć ze siadasz z karpio-maniakami

No pewnie, że tak :mrgreen:

No chyba, że moja obecność nie jest wskazana....

Termin to 25,26,27 wrzesień :?:

Tak termin sie zgadza ,obecność twoja obowiązkowa ,tylko sie zastanawiam nad zmianą miejsca ,mniej hard-korowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.