Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Parnica


artone

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem tematu więc pozwoliłem sobie założyć :

Dwie noce pod rząd spędziłem na parnicy - pierwsza przy moście kolejowym po stronie wyspy. Miejsce naprawdę przyjemne, przyznam szczerze ,że nie nudziłem się tam. Z każdej strony mostu można sobie spokojnie usiąść. Jedyne co mnie denerwowało to autobusy i samochody które poruszają się kawałek za plecami

Kolejne miejsce które odwiedziłem to dalsza część regalicy - na zakręcie ( miejsce gdzie jest odnoga kanały rybnego które zasila jezioro portowe ). Akurat to miejsce nie przypadło mi zbytnio do gustu. Wizualnie może jest bardziej klimatowe - mała plaża porośnięta krzakami jednak na przeciwko w zatoczce znajdują się dwie rury - chyba każdy wie co tymi rurami wpływa. Woda przy brzegu troszkę się pieni. W miejscu gdzie jest odnoga kanału rybnego w wodzie jest b.dużo zielska.

Ciekawe miejsca na parnicy są też od strony heyki. Na koncu heyki skrecamy w lewo i po prawej stronie mamy fajne miejsce z malutkim pomostem. Minusem tego jest to ,że kawałek dalej po prawej stronie mamy magiczne rury.

Sumując wszystko według mnie najlepsze miejsca na parnicy są w okolicach mostu kolejowego. Najwygodniej i najspokojniej jest wjechać od heyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do pierwszego miejsca to kilka płotek i z 4 klenie - na patelnie można byłoby je wrzucić jednak ja wypuszczam do wody ...

co do drugiego dnia i miejsca to ani jednego puknięcia ...

łowiłem na grunt z koszykiem ... najwięcej brań miałem na robaka czerwonego moczonego w DIP'ie. Próbowałem też na kukurydzę, serduszka oraz na makaron z czosnkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Słuchajcie, gdzie dokładnie jest ta straż?? I o jaką straż chodzi (pożarna, miejska, portowa, rybacka), sorka ale dopiero od roku mieszkam w Szczecinie, a na Google Earth nie wszystko widać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak na Parnicę się dzisiaj wybrałem. Łowiłem zaraz przy moście kolejowym. Gdyby nie hałas i syf jaki zostawiają po sobie "wędkarze", to muszę uczciwie przyznać, że jest to świetne miejsce. Zacząłem bocznym trokiem z 3 cm zielonym twisterem, później przesiadłem się na lekki zestaw dropshot. Okonie brały bardzo ładnie, ale nie chciałem ich za bardzo męczyć, więc zmontowałem dropshota z 12 cm imitacją uklei. Niestety żaden sandacz sie nie zainteresował, więc jeszcze tak na do widzenia założyłem troczek z 5cm perłowym twisterem i trafił się mały sandałek:)

Kilka fotek i moje C&R

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edd055db700ae5bb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57acfda570851ce7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również chciałbym wiedzieć coś więcej na temat położenia "straży" - mam małe prześwity ale nie jestem pewien czy to tam ....

co do miejsca przy moście kolejowy to jest to bardzo dobre miejsce na okonia więc jeśli ktoś ma ochotę je połapać to śmiało mogę polecić to miejsce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobi, a na co najczęściej łowisz? Mi trochę szkoda zakładać kopyt na zwykłych główkach, bo w okolicach mostu za dużo jest zaczepów. Trok i dropshot spisują mi się idealnie. Coś mi się wydaję, że po asortyment do dropshota, wybiorę się do naszych zachodnich sąsiadów. Mają zdecydowanie niższe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!!!! Czekałem aż ktoś sie odezwie i napisze coś o kogutach.

Nie pochodzę ze Szczecina a z drugiego końca Polski(mamy same zaporówki). Powiedz mi prosze jak wygląda łapanie sandacza na koguty w Twoim doświadczeniu na rzece i coś ciut uchyl rąbka tajemnicy jeśli możesz(kolor, gramatura)...

Gumy są fajne, ale już dłuższy czas się przymieżam aby pojechac nad rzekę z kurakiem:D, tylko jakiegoś bodzca mi brakuje...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie, jakieś sukcesy na Parnicy ostatnio? Połowiliśmy tam z kolegą trochę wczoraj w okolicach mostu Portowego, naprzeciwko Straży - spinning, guma, ale bez żadnego efektu. Byliśmy wieczorem, 20-21, pora zapewne nienajlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parnicy spiningowa studnia (przynajmniej u mnie). Wczoraj rozmawialem z kilkoma innymi wedkarzami probujacymi tam cos zlowic na spining i lipa - nawet skubniecia, na trok na twisterka jakies male okonki.

Za to plotki braly wysmienice, ze nawet sam po dwugodzinnym czesaniu miejscowki przerzucilem sie na grunt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu ładnie brał okoń i to całkiem przyzwoity na sumowskiej części koło mostu na boczniaka. Natomiast jakby ktoś chciał popełnić błąd szukając drapieżnika na Kanale Zielonym jak ja jakiś czas temu, stanowczo odradzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.