Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ossów


legat

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Ja tam bylem jakis czas temu i niestety z marnym rezultatem i chyba juz sie tam nie wybiore...

Mimo ze to blisko mojego domu to duzo lepiej jest w Tarczynie... Tak jest lowisko zaraz za stara fabtyka mentosa...

Za wstep nie placisz, tylko za rybe...

Pstrag tam bierze jak glupi, jest duzo karpia... Ja tam zawsze na szczupaczka sie nastawiam...

Jest tez i jesiotr...

Ja tam nie byles to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam, byłem dzisiaj w Ossowie, co do opłat, za osobę łowiącą 20zł (było 15zł) osoba towarzysząca 15zł (było 10zł) rezerwacja telefoniczna za jeden pomost 5zł, zniknęła opłata za parking w wysokości 5zł. Wraz z kolegą na 7 wędek (6 gruntówek i 1 spławikowa) na kukurydzę i białe robaki brały karpiki po około 1 kilograma i jeden około 4kg. (przez cały dzień 5szt. słabo :cry: ), na rosówki skusiły się 3 japońce, proteiny i ziemniaków nawet nie musnęły. Mimo zapowiadanej super pogody, było bardzo zimno. Wypad nie udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Gość czarnodusznik

Primo to nieudany.

Secoundo słabiutko faktycznie.

Terzzio na zakończenie sezonu byłem blisko by pobić P.B swoje a tak tylko 15 kg karpik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Czy ktoś z Was był ostatnio w Ossowie?

Zastanawiam się czy w weekend nie odwiedzić tego łowiska.

Jeżeli ktoś może coś napisać to bardzo proszę o info.

Interesuje mnie czy są brania oraz czy jest dużo ludzi.

Z góry dziękuję za info w tym temacie.

DRAGON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Jako, że jestem nowy na tym forum WITAM wszystkich.

Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat.

W weekend wybieram się z kolegą na Ossów i chciałbym zapytać jak wygląda to w chwili obecnej.

Czy jest ryba?

Jest sens jechać z kulkami proteinowymi, czy raczej kukurydza?

Jeśli kulki to jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jest sens ale nie miał gdy był upał bo brały same maluchy między 3-5 kg przez ostatnie tygodnie... Kulki proteinowe które najlepiej tam się sprawdzają to Dynamite Baits Spicy Tuna & Sweet Chilli pop-up 15 i 20 mm, Dynamite Baits 50/50 Chocolate Malt, pellet DB Robin Red 20 mm oraz kulasy Starbaits SK30 pop-up 14 mm, balanced 20 mm i Hot Demon 20 mm zanętowe...Najlepsze są stanowiska 17,18 i 19 jak dla mnie, dobre też przeciwległe ale numerów nie pamiętam chyba 41,42 i 43? Pozdrawiam i połamania kija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.