Robertoo

Suszona krew

10 postów w tym temacie

Witam

Mam pytanie odnośnie suszonej krwi. Czy teraz na okres jesienny sprawdzi się ona w zanęcie z dodatkiem czosnku????

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam

Mam pytanie odnośnie suszonej krwi. Czy teraz na okres jesienny sprawdzi się ona w zanęcie z dodatkiem czosnku????

Ja ze swojego doświadczenia nie mogę ci pomóc...Ale ostatnio byłem na łowisku w Wielkopolsce w Iwnie i widziałem jak facet rozrabiał krew kaczą z targu z zanętą na leszcza oraz z mączką z krwi i efekty miał świetne...A ja miałem tylko zanęte na leszcza z dragona i nic mi nie brały...Małe tylko podchodziły...A on wyciągał co chwila coś dużego.Myślę że da radę to....
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowaliście może łączyć suszoną krew z takimi dodatkami jak copra melasa, melasa, mączka piernikowa, coco belge itp? Nie zaszkodzi jedno drugiemu?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi zanęta z dodatkiem suszonej krwi sprawdziła sie dwa razy wiosną raz weszły piękne płocie na starorzeczu odry drugim razem jazie na odrze, jestem pewny,że zasługą krwi w zwabieniu ryb ponieważ dopaliłem nią zanęte po półtoragodzinnym łowieniu bez brań,w starorzeczu utrzymala płocie w zanęcie przez prawie trzy godziny( zanęte wrzuciłem cała jednorazowo niewierząc w ryby tego dnia) w sumie kilkadziesiąt ryb 25-30 cm, jazie brały zaraz po donęceniu kilkaoma małymi kulkami ,dwa trzy brania i cisza...znowu donęcenie i sytuacja sie powtarza i tak do końca zanęty, nie były duże takie 25-35 cm z przewagą tych mniejszych

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
i widziałem jak facet rozrabiał krew kaczą z targu z zanętą na leszcza oraz z mączką z krwi i efekty miał świetne..

Tak się zastanawiam na świeżą krwią.... mogę mieć na bieżąco wołową i wieprzową(z racji miejsca w którym pracuje :mrgreen: )Czy ktoś z Was koledzy próbował dodawać ją do zanęty na leszcza?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jakiej proporcji rozrabiacie krew suszona z zanętą?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja zapytam ponownie ???

Tak się zastanawiam na świeżą krwią.... mogę mieć na bieżąco wołową i wieprzową????

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ja zapytam ponownie ???

Tak się zastanawiam na świeżą krwią.... mogę mieć na bieżąco wołową i wieprzową????

Pozdrawiam

Świeża jest dobra wiosną a latem i jesienią lepsza jest hemoglobina lub plazma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam,

chciałbym dodać do zanęty suszoną krew. Tylko koledzy jak to zrobić. Czy dodać do zanęty sypką krew i potem zanętę nawilżyć, czy może krew suszoną rozpuścić w wodzie i zalać tym zanętę? Krew mam taką przemysłową - hemoglobina. Nie jest to typowa suszona krew jako dodatek wędkarski tylko przemysłowa hemoglobina.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co planujesz zwabić takim dodatkiem? Węgorze? :?::razz:

Z technicznego punktu widzenia oba sposoby są prawidłowe. Choć z racji na dawkowanie to wymieszałbym na sucho a potem dowilżał wodą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Polecamy

Dobrywedkarz
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Syriusz łodzie wędkarskie
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl

Dodaj link lub baner - >

Partnerzy

Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?

Karty Plastikowe

Jak założyć firmę

Jak nie płacić zus

Najskuteczniejsze woblery

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.