Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Apel do slaskich wedkarzy !!!


samotny lowca

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, od dłuższego czasu albo inaczej już 11 lat mamy wprowadzony w PZW Katowice "Zakaz wywożenia zanęt i przynęt...." W tym roku nareszcie coś drgnęło, problem został poruszony na walnym zgromadzeniu okręgu w celu rozwiązania tematu. Niestety mamy małe poparcie wśród prezesów naszych kół i temat jak się dowiedziałem został zawieszony, w celu rozpoznania skali problemu wśród wędkarzy. Mamy naprawdę dużą szansę aby znieść ten idiotyczny zakaz, który obowiązuje tylko w naszym Okręgu. Dlatego proszę wszystkich ze Śląska jak również z innych okręgów aby wysyłali pisma do PZW Katowice lub zanosili je osobiście. W pismach tych proszę opisać swoje niezadowolenie odnośnie tego przepisu i wszystko co wam przyjdzie do głowy, a pomoże uzasadnić zniesienie tego zakazu. Ja i moi koledzy już wysłaliśmy takie pisma.

Panowie mamy szanse i MUSIMY JĄ WYKORZYSTAĆ ! ! ! ! ! ! !

Jeśli ktoś ma konto na innych portalach Karpiowych proszę o założenie tego tematu (ja nie mam). Naprawdę nie zmarnujmy takiej okazji ! ! ! ! ! ! ! !

Biuro Zarządu Okręgu

Polskiego Związku Wędkarskiego

w Katowicach

ul. Wróblewskiego 35

40-214 Katowice

P.S. meile nie wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.