Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Bartoszewo - Szczecin, Police


mvp1984

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
czy da się pomachać z brzegu w woderach
pomachać z brzegu się da, nawet wodery chyba nie specjalnie potrzebne są. Ten akwen jest tak "wielki" że jakbyś się tam pojawił z jakimś środkiem pływającym to wzbudziłbyś nie małą sensację :lol: Z dobrym sprzętem to można go przerzucić nie tylko w szerz :wink::mrgreen: Wyczyszczone do dna chyba nie jest, na jakiegoś okonka można liczyć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Generalnie słyszałem sprzeczne opinie.Są tacy co twierdzą ,że łowisko przetrzepane jest siatkami przez działkowców,notabene byłych milicjantów i wojskowych w większośc :evil: i,inni natomiast mówią ,że z linem i szczupakiem jest ok :wink: .Spotkany ostatnio na j.głębokim wędkarz mówił mi ,iż niezłe połowił w tamtym roku-liny oczywiście.Ja nigdy tam nie łapałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Wczoraj byłem posiedzieć i sprawdzić sytuację, czas od 17 do 20 godziny, przynęta to kukurydza i białe robaczki, wynik zerowy, póki co żadnych oznak żerowania lina czy karasia nie dostrzegłem, brania chimeryczne gł. małe płoteczki. Na środku jeziorka widziałem kilka spławów-wyskoków więc większa rybka na pewno przezimowała co dobrze rokuje na póżniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Witam.

Jestem tu nowy, ale starszy już wiekiem ;)

Pierwszy post na forum.

W ciągu ubiegłego tygodnia (10-15/07/2016) byłem na jeziorku kilka razy.

Najlepiej brały rybki w niedzielę: masakryczne, smażące i ostre słońce, umiarkowany wiatr od zachodu, sporo ponad 30'C. Upiekliśmy się z kumplem niemożebnie. Od południa do godz. 18-19 trochę płotek na kukurydzę i zanętę płociową.

W odstępach kilkudniowych:

- przy pogodzie ~ +20'C lekkim wietrze: NIC, kilka skubnięć od rana (ciasto, kukurydza, zanęta płociowa) ~7:00 do 13:00 (wygonił deszcz i wiatr).

- przy pogodzie ~ +18'...+16'C mocnym wietrze, od 18:00 do 21:30 - kompletnie NIC (białe rob, dendrony, zanęta karasiowa)

Wszystko na feedera.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniej wizyty (godz. 18 - 22, temp. +20-23'C, lekki wiatr płn-zach, pochmurnie z małymi przejaśnieniami) znowu bardzo marne brania, bardzo delikatne.

Kolega na spławik wyciągnął 6 płotek około 15 cm. Spławik, ciasto, białe, czerwone robale + kukurydza z Biedry.

Najlepiej mu brały na ciasto: kasza manna + cukier + masło zmieszane na łowisku z gniecionym chlebem aby lepiej trzymało się na haczyku. Grunt około 1 m.

Mnie, z gruntu, o zmroku wziął tylko malutki okonek na białe. Żenada.

Podczas powrotu zagadaliśmy do wędkarzy na sąsiednim stanowisku. Im również bardzo marnie brały, delikatnie skubnięcia. Jednak parę dni wcześniej, podczas deszczowego dnia jeden z nich wyciągnął na kukurydzę 26-centymetrowego karasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.