Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

prośba o wycena przynęt


agenda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, ze starych czasów zostało mi trochę przynęt, których teraz chciałbym się pozbyć, a nie mam pojęcia ile to może być teraz warte. Gdyby ktoś mógł rzucić okiem i napisać ile całość może być warta tak pi razy oko.

 link do albumu

Dziękuje i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
1 godzinę temu, agenda napisał:

Dzień dobry, ze starych czasów zostało mi trochę przynęt, których teraz chciałbym się pozbyć, a nie mam pojęcia ile to może być teraz warte. Gdyby ktoś mógł rzucić okiem i napisać ile całość może być warta tak pi razy oko.

 link do albumu

Dziękuje i pozdrawiam

 

 

 

Poukładaj to jakoś w pionie  , w poziomie  , opisz to jakoś jakie blaszki , blachy gumy i woblery  bo można sobie łeb ukręcić od patrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zajac222 napisał:

 

 

Poukładaj to jakoś w pionie  , w poziomie  , opisz to jakoś jakie blaszki , blachy gumy i woblery  bo można sobie łeb ukręcić od patrzenia

Rzeczywiście, przepraszam, poobracałem. Ale nazw nie znam, nie mam opakowań, jest kilka mepps'ów ale to na blaszce jest napisane. Mi chodzi o bardzo orientacyjną kwote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trudno powiedzieć ile co  , zabytki kosztują ale nie takie  , jedynie sentyment , miałem i jest okazja to kupię . Masz pudełka podziel to na poszczególne przynęty  plus - minus 5 - 10 zeta za przynętę zależy od wielkości  , koszt przesylu po twojej stronie i myslę sobie że zbieractwa się pozbędziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zajac222 napisał:

To trudno powiedzieć ile co  , zabytki kosztują ale nie takie  , jedynie sentyment , miałem i jest okazja to kupię . Masz pudełka podziel to na poszczególne przynęty  plus - minus 5 - 10 zeta za przynętę zależy od wielkości  , koszt przesylu po twojej stronie i myslę sobie że zbieractwa się pozbędziesz

jak sie nie walnąłem to jest:

47 woblerów, 48 obrotówek, 30 wahadłówek, gum z uzbrojeniem nie liczę

400 zł za całość to byłaby realna cena?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

4 minuty temu, zajac222 napisał:

No i powolutku dochodzimy do sedna

Teraz jeszce odziel woblery od blach

Blachy od blaszek

No i gumy , to już chyba najtańsza kategoria przynęt

Nie jestem pewien czy sie rozumiemy, ja chce się pozbyć całości. Mam rozumieć że jest Pan zainteresowany? Jak tak to proszę coś zaproponować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tomek1 locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.