Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaki kołowrotek do naprawde ciężkiego spinna?


phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego to spory dylemat , moze Certate HD lub Custom spełniłby moje oczekiwania lecz koszt takiego kołowrotka pow 2 koła a cięzko łowie tylko 2 miesiace w roku wiec chyba zadowole sie ta Salina 40tka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

DAIWAvSeagate-E 3500QD jak narazie sprawia wrazenie naprawde solidnego krecioła, byłem z nim juz raz nad wodą i daje rade.Póżniej wrzuce jakiś opisik do testów razem z Aspire ale narazie nie chce mi sie zdjęc robic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt czy model 360 różni sie od 260tki wielkościa korpusu czy jedynie pojemnościa szpuli.
Tak 360 jest minimalnie większa od 260 ,dziś oglądałem Slammery Pena ,kołowrotki wyglądają solidnie ,dobrze spasowane ,jedynie co mam do zarzucenia to wąska szpula .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 360 jest minimalnie większa od 260 ,dziś oglądałem Slammery Pena ,kołowrotki wyglądają solidnie ,dobrze spasowane ,jedynie co mam do zarzucenia to wąska szpula .

rozmawiałem na ten temat z jednym ze sprzedawców 260tka rózni sie od 360tki jedynie wielkościa rotora i pojemnościa szpuli, cała reszta jest identyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Do takiego orania to tylko Slammer mam 360 i jestem nieziemsko zadowolony. Uzywam go tez w Polsce do łowienia sandaczy z bardzo ciężkiego opadu . Jestem pewien , ze wreszcie mam spokój na lata. :wink::wink: Kup a nie pożałujesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie Ktoś może :?: ,czy w jakimś sklepie stacjonarnym w Warszawie można obejrzeć Penna Slammera 360 :roll: .Co by nie było"offtopu" Salinę 30 katuję już drugi sezon (spinning - zakres główek najczęściej 22~35 g.).Myślę że rozmiar 40 do ciężkiego spina jest naprawdę dobrym wyborem w stosunku cena/jakość :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Penn ma chyba całą produkcję przeniesioną do Chin. Ale mogę się mylić. U nas znany jest tylko slammer w zasadzie, a w USA są w sprzedaży różne modele - przede wszystkim sporo multiplikatorów do łowienia w morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.