Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

słyszałem że spuszczono wodę ze zbiornika w Mietkowie. Orientujecie się koledzy czy jest tam jeszcze jakaś ryba? Głównie chodzi mi o sandacza. Dawniej łapałem tam ładne sandacze i chciałbym się tam wybrać ale nie wiem czy jest sens. Proszę o relacje od zorientowanych kolegów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 months later...

Witam wszystkich.

Dzis napotkałem się w OBOWIĄZKOWYM REJESTRZE POŁOWU RYB z niejasnością dla mnie.Był bym wdzięczny wa wyjaśnienie tegro problemu.

Otóż w dziale gdzie są wymienione rzeki, zbiorniki itp. napotkałem na zbiornik mietków.

Pisze tam tak:

431 P zbiornik Mietków na rzece Bystrzyca obw.ryb.nr.IV.3.rzeki Bystrzycanr 3 (od 1.06. do 31.12)

Co oznacza ten zapis w nawiasie ?? Czy w tym terminie można tam łapać??

Proszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym terminie można tam łapać??

Proszę o wyjaśnienie.

W tym terminie można łowić z łódki i wszelkich środków pływających.Ale na Mietkowie obowiązujące jest jeszcze kilka zakazów ,jak sprawdzę to napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktos jaki jest stan wody na Mietkowie teraz? Ostatnio jak bylem - poczatek kwietnia mniej wiecej to byl bardzo duzy. Przy wplywie niedalo sie dojsc do jakiegos normalnego brzegu. Jak jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Miro1956, za drapieżnikiem nie stawialiście czasem....

pyt. do wszystkich,czy można połowić drapieżnika z brzegu na Mietkowie?jak tak to z której strony siadać i jaka jest najlepsza przynęta...

jestem z Milicza,do Mietkowa mam około 130km,a chciałem się wybrać na kilka dni...

gdzie jest dobrze usiaść właśnie na kilka dni żeby weszły grube leszcze,nocą drapieżnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro1956 A jak z miejscem ?? Pisałeś ,że woda dość duża to znaczy od strony Domanic łąki i krzaki dalej zalane czy opadło, bo jak zalane to kiepsko o wolne miejsce do łowienia.

Mike_Mil z brzegu drapieżnika(sandacz) to tylko w nocy i to raczej z wywózki .Przy wysokim stanie wody można próbować z rzutu, przynęta to żywiec najlepiej płotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike_Mil, czesto sprawdz sie ploc lub filet,zawsze dobre miejscowki byly od Domanic na glebji,wjazd od tablicy inform.widzawi wyjazdu na Domanice.Daj znac jak bedziesz wyjezdzal to moze sie spykniemy bo ja jestem praktycznie co tydzien na zasiadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam wracam wlasnie z nocki z mietkowa ,siedzielismy od strony bozygniewu na cyplu siedzialo nas okolo 10-15osob nikt nic nie zlapal,zywiec ani nie drgnie a na biala(leszcz),tez nici.podchodzi sam jazgarz i malutkie okonki.na biala lapalismy na biale ,pinke,czerwone,kukurydze.mieszalismy jak sie dalo i nici.mysle ze na mietkow bez lodzi na drapieznika nie ma sie co wybierac!!!jednym slowem ta noc nalezy do wielkich porazek :sad: .rano przyszedl jakis gosciu i mial zlapane dwa sandacze powyzej 70cm i 8okoni powyzej 30cm,ale powtarzam wszystko z lodzi.nas z brzegu (wszystkich)dopadla porazka 0 bran.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , wczoraj pojechalem do mietkowa ,przy brzegu naprawde ciezko sie odgonic od komarow pozatym woda kwitnie , spinigowalem z lodzi nastawilem sie na sandala ale na gume nie bylo bran zalozylem woblery i trafily sie dwa okonie 40 i 35 pozatym jakies mniejsze sztuki jesli teraz lowic to tylko llodz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bylem na nocce w Mietkowie,ledwo sie rozbilismy wpadla kontrol i rozmawialismy wlasnie na temat zamkniecia zbiornika jak twierdza zakaz bedzie od 1,11,09. Co do wynikow to mialem jeden odjazd wczoraj okolo 18godz i przy trzecim odjezdzie zaciolem lecz wyciaglem tylko poszarpana ploc,natomiast kolega wyciagnol sandacza 63cm i o dziwo branie mial okolo 5rano lecz nie chcialo mu sie z wyrka wstac, a kiedy wstal o 7,30 okazalo sie ze ma wyciagniete okolo 100m zylki i ryba byla zaczepiona.Bylo jeszcze w poblizu paru wedkarzy i niestety nikt nie mial brania.Siedzielismy od Domanic w lewo od konteneru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialismy wlasnie na temat zamkniecia zbiornika jak twierdza zakaz bedzie od 1,11,09

Słyszałam dokładnie to samo. Podobno znowu szykuje się jakiś spust wody.

Ostatnio sandacze bardzo ładnie brały na Mietkowie, niestety za ładnie ponieważ co niektórzy szli na kilogramy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, źle się dzieje :/

Mam zamiar wybrać się tam na weekend.

Drugi raz będę na tym zbiorniku, i mam do was prośbę - z której strony waszym zdaniem najlepiej pojechać na zasiadkę Sandaczową (dodam, że pierwszym razem byłem od strony "Maniów Mały" wynik jaki miałem to około 1kg Perkoza :oops: , W dobrym stanie wrócił nad wodę - skusił sie na płotkę 15cm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.