Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Wlasnie wrocilem z nocki z Mietkowa-za przepompownia -kierunek lasek,martwa woda,ja szukalem szczescia na proteine-0 bran,kolega na leszcz,sandacza 0 bran,bylo sporo wedkarzy nawet karpiarze od paru dni,twierdzil ze ze 100kg.kuku poszlo do wody i 3 karpie zlapali ale ostatniego 3 dni temu. Niektorzy moczyli siatki ale z zywcem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem tam 2-4.07. od strony borzygniewu.. Brań 0! i to na całym brzegu jedyna ryba jaka była to leszcz.. na kilkudziesięciu chłopa wyników zero.. woda ciągle dosyc wysoka, ale da radę spokojnie łowić tylko dużo ludzi i z miejscówką jak zwykle ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Moj kolega mieszka obok zbiornika i jest totalna lipa. Woda kwitnie i miejscami jest gesto od zielenizny. Sandacz nie bierze a z bialej rybki to leszczyk ponoc w trzy dni dwie sztuki. Z sandaczem jeszcze jestem w stanie uwierzyc a biala ryba to chyba zalezy od wedkarza jego umiejetnosci i znajomosci zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ostatnio z moim kolesiem, którego znajomi mieszkają w okolicy i ciągle wierzą w ten zbiornik siadając tam dość często - starzy wyjadacze. Jeszcze 2 miesiące do tyłu trafiali kilka sporych leszczy - warunkiem było extremalnie dalekie posyłanie zestawów, jasna zanęta i trafienie z przynętą w danym dniu. Na dzień dzisiejszy większość postawiła krzyżyk na tą wodę bo od kilku tygodni zrobiło się totalne bezrybie. Do tego potwierdził się fakt że od dawna ekipa od wyrobiska ładuje z barek prądem - informacja wyszła podobno z wewnątrz tego środowiska więc raczej jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam . Wczoraj wróciłem z nocki na Mietkowie . Efekty jak wszędzie : jedna płoć i mały leszczyk , ale jest nadzieja na lepsze . . . To co widziałem na echosondzie CIESZY . Jest naprawde dużo ryby .

Ps Piszę dopiero dziś , bo miałem " defekt " , dzięki pomocy ADMINA wróciłem na forum - za co dziękuje . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.