Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Moim zdaniem powinni się dobrze zastanowić [ZO]nad dalszym losem Mietkowa ,bo jeśli dalej będą takie praktyki z spuszczaniem wody z zbiornika to nie widzę sensu ładowania tam pieniędzy na zarybienia ,a jeśli woda ma ożyć powinni zamknąć przynajmniej na 5lat wcześniej zarybiając ją.

Co do smieci innego wyjścia nie widzę jak tylko pobierać opłaty za wjazd .Prawda jest brutalna Polacy to brudasy. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bylem na Mietkowie i co... ZERO normalnie jak by tam zycie zamarlo. Pelno butelek plaskikowych plywa, smrut, syf. Taki piekny akwen a tak zaniedbany. Ale juz niedlugo znowu wode pewnie spuszcza i pewnie trzeba bedzie waly uszczelniac :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam wszystkich. Dzisiaj przejazdem wpadłem na mietków ze spinningiem od strony Borzygniewu (ok 11:30). Łącznie moczyłem kija z pół godzinki. Na początku zarzuciłem kilka razy kopytem i obrotówką (za pomostem po prawej stronie od przystani) ... bez efektów (1 ukleja przypadkiem zahaczyła się o płetwę :mrgreen: ) mimo że ryba "chodziła". Wracając do samochodu rzuciłem blachą już na samej przystani i wyciągnąłem szczupaka... nie był to okaz wymiarowy ale po akcji ze spuszczeniem wody z zalewu 43 cm mnie zadowoliły :).

szczupakf.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem w środę na MIETKOWIE od strony CHWAŁOWA od 7-mej rano do 13 na pontonie przez tyle godzin orania i zmieniania przynent nawet kontaktu z rybą martwa woda nie widziałem nawet żeby sie ryba spławiła odpuszczam sobie ten zbiornik chyba na długo widziałem na całym zbiorniku może 4 osoby to chyba świadczy o czymś -pozdrowienia dla wytrwałych bo ja już straciłem cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dziwisz że nie miałeś kontaktu z rybą jak koleś z postu wyżej zabrał szczupaczka 43 cm! wiesz ile takich tam przyjezdza jak on.

haha kto napisał, że zabrał? Czytaj ze zrozumieniem, a jak masz problemy z interpretacją to lepiej nic nie pisz. Widać, że masz mentalność mięsiarza, skoro zaciera ci sie znaczenie pojęcia 'przyjemnosci' z wpierdalaniem niewymiarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Wszystko się zgodzę kolego ale z takiego zarybienia to wiesz ile rybek przeżywa i to chodzi tylko o klimatyzowanie się w zbiorniku- około połowa pewnie pada. A pomimo wszystko trochę drapieżnika tam zostało i to głodnego więc los reszty też niepewny... Szczerze mówiąc bardziej wierzę w to stare sandaczowe stado że sobie poradzi i się odrodzi niż w te zarybienia ale z drugiej strony krew się zawsze wymiesza bo coś z zarybień przeżyje... A presja znacząco spadła... Jedno wiem i w to wierzę-Mietków się odrodzi wcześniej czy pózniej-nie po raz pierwszy został zabity,

po pierwszym spuszczeniu też się odrodził. Pozdrawiam. Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Okręgu 4dni temu i dowiedziałem sie od pana Szmajdy że na Mietkowie mają niedługo zaprzestać już wydobywania surowców, dodatkowo na Strzegomce mniej wiecej na wysokości Mietkowa ma powstac nowy odrobine mniejszy zbiornik zaporowy gdzie mieścić ma się nowa kopalnia, podobno prace w tym kierunku już się zaczęły...

Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam. Był ktoś może ostatnio na zbiorniku ? Jakieś info?

Tam od kilku lat nie można było nic zadowalającego złowić odkąd zaczęły się spuszczania wody. A to ostatnie to chyba czwarte. Już straciłem rachubę.

Trzeba być nieźle zdesperowanym fanatykiem wędkarstwa bez dostępu do innych wód by teraz tam z wędkami jechać.

Ja już na ten zbiornik krzyżyk postawiłem. Z wędkami nad tą wodą czuł bym się jak idiota ;)

Na Mietkowie powinien być teraz zakaz wędkowania co najmniej przez pięć lat i intensywnie zarybiany. W przeciwnym wypadku to co robi pzw można o kant dupy rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Trochę odświeżę temat...

Dziś pogoda piękna więc wypad za sandaczem.

Efekt to 2 wyciągnięte 61 i 63cm, dużo brań i spadów. Do tego spięty duży boleń i wyciągnięty na małe wahadło rozpiór.

Drobnicy miliony, ataków drapieżników coraz więcej.

r0td1v0zo5uo_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Miniony czwartek wieczorem, piątek i sobota do południa. Dojazd od strony BOŻYGNIEWU. Ludzi multum, o miejscówkę baaaardzo ciężko - woda wysoka, krzaki zalane, praktycznie nie ma plaży. W czwórkę kilkanaście leszczy 50-60 cm( inni też w siatkach leszcze). Wywózka na sandacza - bez efektu. Dużo płotki małej 15 - 20 cm i jedna 40 cm. Życie utrudniał mały jaź, okonek i drobny leszczyk i te ch....ne komary. Najwięcej w wodzie pływających, plastikowych butelek, na brzegu syf a na wodzie dumne, białe żagle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,wybieram się jutro ze znajomymi do mietkowa,w planach typowa rekreacja ale zabieram również wędki i tu pytanie gdzie najlepiej się ulokować,jakieś w miarę ciche miejsce?oraz czy na mietkowie jest jakiś inny regulamin niż RAPR. Co prawda w rejestrze nic na ten temat nie ma ale wolę zapytać was.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.