Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

siema

szukam kogos kto mogl by towazyszyc mi w spulnych wyprawach na ryby

mam 27 lat jestem mobilny posiadam wystarczające uprawnienia do polowu ryb

ineresuje mnie ktoś kot dysponuje własnymi umiejętnościami i wolnym czasem

wedkuje raczej z gruntu i dość często wyruszam na nocne wyprawy

z reguly trochę kiepsko tak samemu jezdzic bo to ani do nikogo się nie odezwiesz :) po prostu brak towarzystwa

wiek niema znaczenia

jestem z wrocławia i z tego miasta szukam chętnych

wedkuje dość często na bukówce pilcach Mietkowie

poki co podaje maila do kontaktu rdkdom@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na Mietkowie na chwilę obecna nic się nie dzieje. Byliśmy od soboty rano do niedzieli do godziny 14:00. Efekt: sobota jeden jaź 45 cm, w nocy 5-6 leszczyków po ok 20 cm; niedziela totalny bezruch. Okoliczni panowie też bez efektów. Tylko kilka sandaczy wyciągniętych z łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mietków to już słaby zbiornik, jeśli chodzi od łowienie. Zero brań na grunt i spławik. Łowiliśmy od niedzieli do soboty w Borzygniewie i po jego drugiej stronie. Zero brań przez noc i dzień. W końcu jedynie mały boleń na małą błystkę. 1 malutki uschnięty sandacz przy brzegu, kilka raków padniętych i nadgryzionych przez ptaki/ryby. Woda niska, zakwitła. Jeden z wędkarzy obok wyciągnął 70 cm suma koło 12 w nocy na żywca i na tym koniec. Poza tym nawet z łodzi słabe wyniki wg relacji wędkujących, z brzegu też nic. Kupę chołoty i pijaków drących się przez całą noc, skutecznie odstraszjących to, co tam mogło pływać, o ile cokolwiek pływało. Po nieudanym wypadzie kierunek Szczodre -> dużo wędkujących, ale i ryba brała. Wyciągnięty 2kg karp na spławik (biały + kukurydza) oraz średni karaś. Wieczorem zimowisko barek II we Wro wyłącznie na spinning - tam 2 okonie. Mietków to już przeszłość, nie ma wody i zbyt dużo ryby. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chodzi o to że chce z dziewczyną wybrać się nad jakieś jezioro na parę dni i moje wymagania to wypożyczalnia łodzi blisko ośrodka :razz: i nie ma za bardzo wyboru w okolicach przynajmniej ja o nich nie wiem,ale pomyślę też nad Turawą,jest dużo dalej ale chyba lepiej tam z rybami i spokojnie znajdę ośrodek z wypożyczalnią łodzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

venom92 2 tygodnie temu byliśmy na stanicy w Borzygniwewie z dzieciakami bardzo przyjazny i fajny ośrodek jeśli chodzi o środek tygodnia ale w weekend nie polecam :roll:

Jeśli chodzi o

ceny to +

czystość ++

ryby ....

wypożyczyliśmy łódź (cały dzień 40zł ) i popływaliśmy trochę niestety bez efektów z brzegu połapać można raczej w nocy jak plażowicze się pozbierają ale tez szału nie ma jakiś drobny leszczyk się czasami trafi

na weekend pojechaliśmy z drugiej strony jeziora.... 3 wory śmieci później stanowisko zaczęło przypominać miejsce do wypoczynku, najechało się tez trochę wiary ale trafiliśmy na bardzo przyzwoitych wędkarzy i raczej nudą nie wiało co do ryb to od piątku do niedzieli 4 leszcze po 50 - 57 cm brania bardzo sporadyczne żeby coś złapać trzeba było przy wędkach siedzieć można tez było pooglądać pięknego bolenia około 80cm uganiającego się 30cm od brzegu za drobnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

venom92 2 tygodnie temu byliśmy na stanicy w Borzygniwewie z dzieciakami bardzo przyjazny i fajny ośrodek jeśli chodzi o środek tygodnia ale w weekend nie polecam :roll:

Jeśli chodzi o

ceny to +

czystość ++

ryby ....

wypożyczyliśmy łódź (cały dzień 40zł ) i popływaliśmy trochę niestety bez efektów z brzegu połapać można raczej w nocy jak plażowicze się pozbierają ale tez szału nie ma jakiś drobny leszczyk się czasami trafi

na weekend pojechaliśmy z drugiej strony jeziora.... 3 wory śmieci później stanowisko zaczęło przypominać miejsce do wypoczynku, najechało się tez trochę wiary ale trafiliśmy na bardzo przyzwoitych wędkarzy i raczej nudą nie wiało co do ryb to od piątku do niedzieli 4 leszcze po 50 - 57 cm brania bardzo sporadyczne żeby coś złapać trzeba było przy wędkach siedzieć można tez było pooglądać pięknego bolenia około 80cm uganiającego się 30cm od brzegu za drobnica

Czyli bez szału z rybami,tym bardziej że mnie tylko spinning interesuje.Ale cóż jeśli nie znajdę innego miejsca to wybiorę się na Mietków najwyżej nic nie złowie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam kolegow po kiju! jak tam sytuacja na mieciu? Jest sens sie wybrac z lodki? bo otmuchow lipa a nyskie sandacze sa juz pewnie kolo szczecina:( bo kurek z woda otwarty. zreszta juz zamknieto zbiornik ze srodkow plywajacych. pozdrawiam i polamania
Liczysz że ktoś ci powie jedź chłopie bo biorą? Może pojedź sam i dasz znać na forum :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po kiju! jak tam sytuacja na mieciu? Jest sens sie wybrac z lodki? bo otmuchow lipa a nyskie sandacze sa juz pewnie kolo szczecina:( bo kurek z woda otwarty. zreszta juz zamknieto zbiornik ze srodkow plywajacych. pozdrawiam i polamania
Liczysz że ktoś ci powie jedź chłopie bo biorą? Może pojedź sam i dasz znać na forum :lol:

A w jakim celu według Ciebie funkcjonuje to i inne fora ?

Piszemy gdzie bierze, gdzie ktoś coś złowił, chwalimy się rybami.

Jeżeli Ci coś nie pasuje to się nie udzielaj, bo irytują mnie tego typu komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po kiju! jak tam sytuacja na mieciu? Jest sens sie wybrac z lodki? bo otmuchow lipa a nyskie sandacze sa juz pewnie kolo szczecina:( bo kurek z woda otwarty. zreszta juz zamknieto zbiornik ze srodkow plywajacych. pozdrawiam i polamania
Liczysz że ktoś ci powie jedź chłopie bo biorą? Może pojedź sam i dasz znać na forum :lol:

A w jakim celu według Ciebie funkcjonuje to i inne fora ?

Piszemy gdzie bierze, gdzie ktoś coś złowił, chwalimy się rybami.

Jeżeli Ci coś nie pasuje to się nie udzielaj, bo irytują mnie tego typu komentarze.

To może ty byś koledze powiedział czy warto pojechać bo mieszkasz bardzo blisko tej wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po kiju! jak tam sytuacja na mieciu? Jest sens sie wybrac z lodki? bo otmuchow lipa a nyskie sandacze sa juz pewnie kolo szczecina:( bo kurek z woda otwarty. zreszta juz zamknieto zbiornik ze srodkow plywajacych. pozdrawiam i polamania
Liczysz że ktoś ci powie jedź chłopie bo biorą? Może pojedź sam i dasz znać na forum :lol:

A w jakim celu według Ciebie funkcjonuje to i inne fora ?

Piszemy gdzie bierze, gdzie ktoś coś złowił, chwalimy się rybami.

Jeżeli Ci coś nie pasuje to się nie udzielaj, bo irytują mnie tego typu komentarze.

To może ty byś koledze powiedział czy warto pojechać bo mieszkasz bardzo blisko tej wody.

Nie łowię tam, wolę na Bystrzycy, ale nie widzę nic zlego w pytaniach typu "czy tam coś bierze ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po kiju! jak tam sytuacja na mieciu? Jest sens sie wybrac z lodki? bo otmuchow lipa a nyskie sandacze sa juz pewnie kolo szczecina:( bo kurek z woda otwarty. zreszta juz zamknieto zbiornik ze srodkow plywajacych. pozdrawiam i polamania
Liczysz że ktoś ci powie jedź chłopie bo biorą? Może pojedź sam i dasz znać na forum :lol:

Czlowieku po to sa fora zeby pytac a nie szukac zaczepki. Nie dziwie sie po Twojej wypowiedzi skad biora sie opinie na lowiskach o ludziach z rejestracjami DKL... Po co wogole sie wypowiadasz? przeciez nie napisalem zebys mi podal namiary gps, kolor gumy i glowki czy godziny najlepszego zerowania-chociaz o takie rzeczy ludzie tez pytaja. Ja osobiscie jak ktos mnie pyta o syt. nad woda to mowie prawde jak jest i tyle. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po kiju! jak tam sytuacja na mieciu? Jest sens sie wybrac z lodki? bo otmuchow lipa a nyskie sandacze sa juz pewnie kolo szczecina:( bo kurek z woda otwarty. zreszta juz zamknieto zbiornik ze srodkow plywajacych. pozdrawiam i polamania
Liczysz że ktoś ci powie jedź chłopie bo biorą? Może pojedź sam i dasz znać na forum :lol:

Czlowieku po to sa fora zeby pytac a nie szukac zaczepki. Nie dziwie sie po Twojej wypowiedzi skad biora sie opinie na lowiskach o ludziach z rejestracjami DKL... Po co wogole sie wypowiadasz? przeciez nie napisalem zebys mi podal namiary gps, kolor gumy i glowki czy godziny najlepszego zerowania-chociaz o takie rzeczy ludzie tez pytaja. Ja osobiscie jak ktos mnie pyta o syt. nad woda to mowie prawde jak jest i tyle. Pozdro

Załóż może osobny temat typu GDZIE TERAZ BIORĄ ,bo widzę że nie traktujesz wędkarstwa jako hobby i przyjemności z pobytu nad wodą,bo musi się opłacać ,a żeby przypadkiem nie stracić na paliwo i swój czas.Bo po co jechać na ryby jak nie bierze,po co będziesz tam siedział i patrzył daremnie w wodę.Jestem kilka razy w tygodniu nad wodą bo lubię i nie jeżdżę tylko wtedy jak bierze,choć właśnie znam kilka osób które jak widzę to pierwsze pytanie które mi zadają to właśnie- czy bierze.Jak lubisz wędkować to jedź i zobaczysz,jak nic nie złapiesz to chyba się nic nie stanie,bo miło spędzisz czas nad wodą.Nie lubię typków z takim podejściem do wędkarstwa i tyle :evil: Powodzenia w poszukiwaniu News'ów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Załóż może osobny temat typu GDZIE TERAZ BIORĄ ,bo widzę że nie traktujesz wędkarstwa jako hobby i przyjemności z pobytu nad wodą,bo musi się opłacać ,a żeby przypadkiem nie stracić na paliwo i swój czas.Bo po co jechać na ryby jak nie bierze,po co będziesz tam siedział i patrzył daremnie w wodę.Jestem kilka razy w tygodniu nad wodą bo lubię i nie jeżdżę tylko wtedy jak bierze,choć właśnie znam kilka osób które jak widzę to pierwsze pytanie które mi zadają to właśnie- czy bierze.Jak lubisz wędkować to jedź i zobaczysz,jak nic nie złapiesz to chyba się nic nie stanie,bo miło spędzisz czas nad wodą.Nie lubię typków z takim podejściem do wędkarstwa i tyle :evil: Powodzenia w poszukiwaniu News'ów

Po pierwsze typków szukaj sobie wśród swoich,

po drugie skad Ty możesz wiedzieć jak ja traktuje wedkarstwo? Kilka razy w tygodniu jesteś na rybach? to tylko pozazdrościć dużej ilości czasu bo ja akurat pracuję i tylko w wolne dni mogę jechać. A akurat jeśli chodzi o paliwo czy inwestycje w sprzęt czy wyjazdy to napewno wiecej zainwestowałem i inwestuję niż Ty. A jeśli tak lubisz przebywać nad wodą wpatrując się w martwy spławik czy sygnalizator to załóż temat GDZIE NIE BIORA. Normalni wedkarze dzielą się miedzy sobą informacjami co nad jaką wodą sie dzieje i uzyskują odpowiedzi-w dwie strony. tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 6 months later...

Nie wiem czemu nikt nie pisze co sie dzieje na Mietkowie czyżby nikt już tam nie łowił. Odwiedziłem zaporowke w sobotę rano od 7 do 13 ryby są bardzo aktywne ludzi mnóstwo. Na cyplu od borzygniewu złowiłem około 30 sandaczy Max do 45 cm okonie te duże tez biorą ale trzeba spędzić cały dzien aby wstrzelić sie w ich zerowanie największe dwie sztuki 40cm dużo mniejszych do 30 cm. Naliczyłem 24 lodzie i około 70 wędkarzy z brzegu. Na grunt łowią dużo karpi i linów. Ryby jak co roku o tej porze zbierają sie w zatoce z barkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.