Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jutro jechać na Mietków z łódki , nie polecam , trwają zawody triathlonowe , dzisiaj był kolega z rana na zwiadach , nie dość że wędkarsko lipa , bajzel na wodzie , to jeszcze nie mógł wydostać się z Mietków ( wszędzie blokowała policja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Za namową kolegi o czwartej melduje się w Bożygniewie ( cholera wstawania o 2.30 😫 to barbarzyństwo ) chwila bajery , slipowanie Łodzi i DO BOJU silniczek 5 Km fajnie burczy , otwieramy po browarze ( czyste pijaństwo radler 0 procent , nigdy więcej, nie wypiłem do końca) zaczynamy od 7 m. echo pokazuje fajnie górki i dużo ryb , dzisiaj robię za operatora kotwicy 😜 , mam dwa kije jeden lajt drugi na ciężko , do wody leci wszystko , nie mamy kontaktu z rybą , przemieszczamy się na 11 metrów , echo daje fajne wskazania , parkujemy i znowu orka i znowu zero , dopiero teraz kolega orientuje się że echosonda jest ustawiona w tryb demo 😤 , ustawia właściwie i co ? PUSTYNiA , przez pięć godzin zero nawet brania nie mieliśmy , pływaliśmy od 2 m do 11 m . ani na ciężko ani na lekko , zero oznak żerowania ryby , nawet bolenia nie było widać , na wodzie pływało z dziesięć Łodzi , brzegi dosyć mocno obsadzone , jak się zwijaliśmy to pytaliśmy się o efekty ? też zero ( może chodzi o te zaćmienie księżyca ?) dzwonię do kolegi który był z rana na "mojej " mecie i też lipa , trzy okonki palczatki , dawno na Mietkowie nie byłem , gęba piecze od wiatru , grzbiet napierdziela od siedzenia bez oparcia , ryba nie brała ale i tak było fajnie 😁 i o to chodzi !!!

IMG_20180708_093145.jpg

IMG_20180708_093137.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chciałem okręgowi wrocławskiego szczególnie podziękować. Oficjalnej wiadomości o tym, że brzeg od strony borzygniewu jest zamknięty nie ma. Mało tego, bo zamkniety praktycznie na trzy dni! Zawody 40godzinne i zwykły szary wędkarz, który cudem olał robote w sobote i zjawia się nad woda znowu musi kombinować i szukac kawałka wolnej wody. Żeby za prosto nie było oczywiście znowu ogrom wody upuszczony i chyba tylko miejscowi wiedzą jak bagnami dojechać i auta w wodzie nie zostawić. Zamiast cieszyć się chwilami nad wodą wściekły krążę przez cały zbiornik szukając miejsca i przy okazji nie dać się zawiesić nad wodą.

Dziękuje i oczywiście wypad praktycznie na zero..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zalewie Mietkowskim udało im się złowić prawdopodobnie największego suma na Dolnym Śląsku.

Dwóch wędkarzy złowiło ostatnio ponad 100-kilogramowego suma!  '' Nie mamy niestety możliwości jego dokładnego zważenia, ale na pewno ma około stu kilogramów. Zmierzyliśmy suma i dokładnie ma 2,21 metrów długości ''.  Można więcej tutaj przeczytać (http://sroda.express-miejski.pl/wiadomosc/33892,wedkarz-z-wilczkowa-zlowil-suma-giganta-mial-ponad-dwa-metry)

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

..."w dupie byl gowno widzial"...

Dzisiaj na podwroclawskim odcinku wyjechala ryba 228cm,goscie ze Szczecina w ciagu 2 dni wyholowali 13 ryb powyzwj 130cm.

Btw: bosman w rozmowie stwierdzil ze nie byla  to ryba sezonu....a o kilkanastu ponad  2 metrowek wie i widzial.

Dla nie dowiarkow zdjecie 228 na prv

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Dzisiaj od 8smej do 14stej trzy osoby na łódce , ja miałem jedno branie które spartoliłem 😭 na drop shota Kajtek nr. 3 kolega na marchewkę ripera wyciągnął małego sandacza , i tyle , przerzuciliśmy wszystko co mieliśmy , Mietków jest przereklamowany , trzeba było iść dzisiaj w moje rejony , mam wiadomości że szczupak gryzł jak wściekły 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Panowie jak wyglada sprawa łowienia z pontonu na mietkowie tzn pytam o wyłączenia zachodniej częsci w zwiazku z działaniami ornotologów. W regulaminie jest info o zakazie do 100m od wysp do 31 lipca. Cz to znaczy że od 1 sierpnia moge plywac i lowic gdzie chcę? Wybieram sie od sierpnia na mietków i nie chciałbym bezwiednie naruszac prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.