Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

mam pytanie czy był ktoś niedamno na mietkowie i opowie co się tam dzieje. bo mam zamiar się tam wybrać jutro i nie wiem na co mam się nastawiać. po ostatnim razie jestem troszke zniechęcony co do mietkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitam miro 1956. a więc byłem w sobote cały dzionek i wruciłem w niedziele o 12 i poszedłem spać. Złapałem dwa leszczyki 56cm i 51cm jeden okoń 27cm i znowu boleń ale go nie mież :mrgreen: łem bo w nocy strasznie mi poplątał zestawy i odrazu go wypuściłem na moje oko miał ok60cm. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nadzieję że to się nie potwierdzi, ale słyszałem z w miarę pewnego źródła, że we wrześniu mają spuścić z wodę i to do zera. Może to ktoś potwierdzić?

Który to raz w ostatnich latach? Tę wodę to i tak już można traktować jak basen pod żaglówki a nie łowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik mi sie tez obilo o uszy :mrgreen: ponoc maja naprawiac tame :mrgreen:

Spiepsza do konca najlepsze lowisko w rejonie :mrgreen:

Ten zbiornik i tak można już po ostatnich spuszczeniach zakwalifikować typowo pod windsurfing i żaglówki a nie łowisko. Jak tak będzie, to w przyszłym roku pieprzę PZW. Jednego frajera będzie mniej. Poczekam na odrodzenie sie rybostanu, o ile do tego dopuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak słyszałem. Jutro tam zajrzę ze spinem. Póki co byłem wczoraj i tylko jeden pistolet się uwiesił. Ponoć czwartek i piątek były dobrymi dniami, znajomy wyciągnął parę bolków i 3 szczupaki okołowymiarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam to info.Dzwoniłem do Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Zbiornik wodny Mietków. We wrześniu zaczynają spuszczać wodę. Oni będą uszczelniać tamę a żwirownia poszukiwać nowych złóż. Koleś mówi że po tym spuszczeniu min. 10lat już będą trzymać wodę.

Szkoda bo taki fajny akwen był. Trza korzystać w tym sezonie zanim wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Otrzymałem odpowiedz z PZW Wrocław

Obniżenie poziomu piętrzenia nastąpi od sierpnia br. do rzędnej 160 m tj. pozostanie tylko 200 ha pow. zalewu o gł. do 3,5 -4 m. W okresie wrzesień-listopad naprawa zapory - dylatacji i płyt ekranu od strony odwodnej.

Pozdrawiam

Dyrektor Karol Napora

Czekam teraz na odpowiedz czy będą jakieś zakazy wprowadzane od tego sierpnia.

Tak mi się zdaje że w tym roku tylko dwa miesiące wędkowania nas tam czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie popołudnie udane.

Brało tylko słońce. Na 6 wędek (żeby nie było 3 osoby :P ) ani jednego brania. Podobnie u sąsiadów.

Na Mietkowie jest tak jak na Kozielnie i Topoli. Jak bierze to wszystkim jak nie to nikomu...

Mam racje?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.