Skocz do zawartości
tokarex pontony

Opłaty i porozumienia 2010


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Patrząc na wasze opłaty, otwiera mi się scyzoryk w kieszeni... u mnie PZW Nowy Sącz w zeszłym roku zapłaciłem uwaga 210 zł ... W tym roku opłata będzie albo taka sama albo wyższa. Zastanawiam sie czy w przyszłym roku wogle wykupywać licencję na wody należące do PZW Nowy Sącz. Najbardziej opłaca się wykupic licencje w katowicach albo kielcach bo mieli duzo porozumień z tego co pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze opłaty, otwiera mi się scyzoryk w kieszeni... u mnie PZW Nowy Sącz w zeszłym roku zapłaciłem uwaga 210 zł ... W
Tondrom, ja nie wiele mniej bo 208pln oczywiście z dopłatą G [G to górskie]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje opłaty w O. wałbrzyskim wyglądały następująco:

- podstawowa - 58,00

- okręgowa - 90,00

- na zagospodarowanie 2,00

- dopłata za górskie 50,00

co razem daje okrągłe 200,00 zyli :???:

Gdybym opłaciła jeszcze "opolskie" co czyni większość wędkarzy na tym terenie, wówczas wyszłoby prawie 300,00 :shock:

Tanie rzeczy to jednak nie są :roll:

Wracając do O. opolskiego.... trwają negocjacje między wałbrzyskim i opolskim, prawdopodobnie dopłaty dla obu okręgów (w ramach porozumienie) będę ok. 60,00. Jak jednak będzie to się okaże, w grę wchodzą jeszcze kwestie udostępniania granicznych akwenów w ramach "wspólnej opieki" w co jakoś nie wierzę :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Jak widać wrocławiaki mogą jechać na rybki do Kocurka :wink::mrgreen:

Ciocia Madzia jako, że z O. wałbrzyskiego też do kocura może jechać, no i oczywiście Wujek Maniek do Cioci Madzi też może przyjechać np. na pstrągale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar jak nie było? Mnie co roku skarbnik pytał czy opłacając O. wałbrzyski, opłacam wędkowanie z łodzi :roll: I co roku serdecznie dziękowałam z tej możliwości bo mi wystarczają nizinne i górskie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja przed powodzia chodzilem brzegami nysy i widzialem kupe kleni pstragow i brzany a po powodzi kompletnie nic zero ryby, moze tylko w tej scinawce sie uchowaly. Swoja droga slyszalem ze po tej powodzi komus staw rozerwalo z chodowlą sandaczy i ciekaw jesteem gdzie te ryby sie ostały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tylko w tej scinawce sie uchowaly.

Nie tylko... są ryby, i niestety sporo kłusoli :mad:

Swoja droga slyszalem ze po tej powodzi komus staw rozerwalo z chodowlą sandaczy i ciekaw jesteem gdzie te ryby sie ostały ;)

Nic na ten temat nie słyszałam.

Off nam się tu robi, więc by było w temacie...

W sobotę opłacam składki, wreszcie będę nad wodą z wędką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.