Skocz do zawartości
tokarex pontony

WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2019


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w naszym Grad Prix i gratuluję laureatom! Poziom był wysoki i wyrównany a walka o czołowe pozycje była zacięta.

Dziękuję Mańkowi, który tradycyjnie ufundował pobyt w swoim gospodarstwie! No i nie można zapomnień o @Robal, który kolejny raz włożył dużo pracy w prowadzenie GP.

Uwaga! Nagrody wybieramy rozpoczynając od zwycięzcy, który ma prawo pierwszy zdecydować co zabiera z puli nagród rzeczowych. Wyboru dokonujemy przez wpisanie w tym wątku : np. "Wybieram kołowrotek....". W puli jest 10 nagród, oczywiście ja nie zabieram żadnej- więc nagrodę otrzyma również 11 zawodnik klasyfikacji generalnej.

Zaczyna RSM, potem Jaceen, EsoxHunter itd. Według klasyfikacji generalnej. Żeby uniknąć przeciągania rozdania nagród, bardzo proszę o śledzenie tematu i sprawny wybór. ;) Proszę również o przesyłanie aktualnych adresów na PW.

 

Za trzy pierwsze miejsca w „Grand Prix haczyk.pl 2019” nagrodami będą okolicznościowe statuetki.

Grand Prix 2020.jpg

 

Nagrody w Grand Prix 2019

1. Ufundowany przez bazę wędkarską "Bagna u Mańka" (Maniek72)- weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku.

normal_bagnaumanka.jpg

Bagna u Mańka Agroturystyka- to przepiękne zielone tereny położone bezpośrednio przy Rzece Bug w miejscowości Stulno koło Uhruskiej Woli. Na ponad 50 hektarach w rzekach oraz stawach znajdziemy najlepsze do połowu gatunki ryb między innymi: szczupaki, liny, okonie itd. Piękna, naturalna przyroda, spokój i wędkarska przygoda.

 

Oraz nagrody ufundowane przez haczyk.pl.

 

2. Wędzisko DAM Whisler Light Jig 2,70m 5-26g

wędka.jpg

3. Kołowrotek Mikado Karyudo 3009 FD

karyudo.jpg

4. Kołowrotek DAM Quick Fighter Pro Metal 330 Fd

DAM330.jpg

5. Kołowrotek DAM Quick Fighter Pro Metal 350 Fd

DAM.jpg
 

6. Sygnalizator Jaxon XTR CARP Weekend 201

sygnalizator-jaxon-xtr-carp-weekend-201.jpg

7. Pudełko muchowe VERSUS JME-FB-480 AKIOKUN

akiokun.jpg

8. Plecionka Mikado Nihonto Fine Braid 0,20 mm zielona, 150 m + 3 twistery "denaturat" (zdjęcie poglądowe)

zielona.jpg

9. Dragon Vario Spoon 12 cm/45 g (z kotwicą)

VARIO-SPOON.jpg

10. Zestaw ripperów Dragon Belly Fish Pro 8,5 cm

belly-fish-.jpg

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni biorą udział już dłużej w gp i zdarzało im się już na bagna u Mańka jeździć. Może mają ochotę na rewanż z tamtymi łowiskami. Dlatego tą kuszącą ofertę zostawiam kolejnym. 

Wybieram kołowrotek mikado. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomek1 napisał:

9. Dragon Vario Spoon 12 cm/45 g (z kotwicą)

Miałem nadzieję, że obejdzie się bez gadżetów:) Jeżeli Tomek natrudził się w zdobywaniu niespodzianek, to nie wypada grymasić i przeznaczać na inne cele. Vario Spoon będzie mile widziany, bo mam zamiar nim zapunktować w nowej edycji GP. Wędka gotowa,  plecionka nawinięta, tylko spona mi brakowało:)

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EsoxHunter napisał:

Poproszę plecionkę i twistery.

To chyba teraz ja :D więc dla mnie po raz drugi będzie 

1. Ufundowany przez bazę wędkarską "Bagna u Mańka" (Maniek72)- weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku.

Bardzo chętnie odwiedzę tamte rejony w innej porze roku niż za pierwszym razem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wybiera @Ras al Ghul a w puli pozostają poniższe nagrody. Pamiętajcie proszę o przesyłaniu adresów na PW.

 

Cytat

 

2. Wędzisko DAM Whisler Light Jig 2,70m 5-26g

wędka.jpg

4. Kołowrotek DAM Quick Fighter Pro Metal 330 Fd

DAM330.jpg

5. Kołowrotek DAM Quick Fighter Pro Metal 350 Fd

DAM.jpg
 

6. Sygnalizator Jaxon XTR CARP Weekend 201

sygnalizator-jaxon-xtr-carp-weekend-201.jpg

7. Pudełko muchowe VERSUS JME-FB-480 AKIOKUN

akiokun.jpg

10. Zestaw ripperów Dragon Belly Fish Pro 8,5 cm

belly-fish-.jpg


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Oczywiście nie zapomniałem o wysyłce nagród- ze względu na obecną sytuację, nie chcę narażać siebie i Was na dodatkowy kontakt z obcymi osobami- kurierami. Paczki pójdą jak tylko trochę wrócimy do normalności.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Następny w kolejności jest @Marienty

W dniu 31.03.2020 o 22:10, tomek1 napisał:

Paczki pójdą jak tylko trochę wrócimy do normalności.

Myślę, że w przyszłym tygodniu wyślę nagrody. Chyba, że ktoś ze względów bezpieczeństwa ma coś przeciw- to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zostały 3 poniższe nagrody, wybiera @ESSOX

 

W dniu 26.02.2020 o 23:15, tomek1 napisał:

6. Sygnalizator Jaxon XTR CARP Weekend 201

sygnalizator-jaxon-xtr-carp-weekend-201.jpg

7. Pudełko muchowe VERSUS JME-FB-480 AKIOKUN

akiokun.jpg

10. Zestaw ripperów Dragon Belly Fish Pro 8,5 cm

belly-fish-.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomek1 napisał:

W takim razie pudełko muchowe przypadło @Booryss.

Dziękuję wszystkim i zapraszam do rywalizacji w II turze GP 2020.

 

😎 A dziękuję bardzo .

Pudelek mam masę więc proszę dołożyć do pakietu nagród GP 2020.

👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popołudniu nadałem paczki kurierem (poza dwoma ostatnimi, które pójdą jutro pocztą), więc prawdopodobnie dotrą w środę. 

Jeżeli ktoś nie posłał numeru telefonu, to na wszelki wypadek proszę o dosłanie numeru na PW- gdyby kurier miał problem z doręczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Tomku, przesyłka dotarła. Bardzo dziękuję!!! Statuetka znalazła miejsce wśród sentymentalnych pamiątek:)

WP_20200715_11_19_09_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.dbec6bb9d055f09587fa6c4fb41b9160.jpg

Piję kawę i podziwiam Vario Spoona. W parze z Sebile wygląda bardzo ciekawie. Po cichu obiecałem sobie, że w tym sezonie coś na te przynęty złowię. Już jeden bodziec-kontakt był. Kwestia samozaparcia i będzie dobrze.

WP_20200715_11_57_21_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.b70725c2a8be29f3745c592f662fbf48.jpg

WP_20200715_12_02_26_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.08b414183ca9ae2a90f983af34a4fe39.jpg

Pozdrawiam serdecznie. Dziękuję za ciekawą rywalizację.

  • Lubię to 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.