Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Przylasek Rusiecki


big_tood

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ABrigMoze

a to obojetne i taki rzucisz na wyplycenie,tu z tego cypelka jest blizej a z drugiej strony moim zdaniem jest wieksze pole manewru,tu na tym cypelku jest czasami tloczno...

A tak pozatym sam zobaczysz gdzie stanac po wedkarzach,ale tak jak pisalem ja tam nie staje..nie lubie tloku,lubie wedkarstwo..

Popatrz gdzie nikt nie lowi,gdzie zarosniete gdzie ciezki dostep do wody a zapewniam cie ze bedziesz mil lepsze efekty niz w znanych miejscowakch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

a gdzie by mi pan doradził na 9 ??????????tam na cypelku tylko te poprawej nie na lewej to dobrze by bylo ????? jest tam na prost albo gdzies jakies wypłycenie ??????????????łowił pan tam juz kiedys ?

a teraz na jakim stawie pan łłowi .........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wekol twoja ortografia bardzo kłuje w oczy , co do miejsca to nikt Ci nie zdradzi , bo jakby ktoś Ci powiedział gdzie ma swoje ulubione miejsce to potem by nie miał po co wracać w swoje miejsce.Powędkuj troche to sam zobaczysz gdzie jaka ryba żeruje , ale wczesniej zrób coś z ta ortografią :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam mam kilka pytań moje koło dostało zbiornik nr. 4 . I teraz mógłby mi ktoś przybliżyć jego specyfikacje , czego się spodziewać po nim , jaka głębokość , jakie przynęty. Podobno jest tam straszny sum. Dzisiaj miały odbyć się tam zawody ale z wiadomych względów zostały odwołane. Wybieram się tam na następne zawody na noc i na co sie nastawić czy jak wszyscy na suma czy spróbować czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ABrigMoze

Pierwsze slysze aby tm plywal jakis okaz Suma,zapewne jakis jest ale napewno nie duzy

Jest to bardzo maly zbiornik i jezeli takowy by tam byl to juz by zezarl wszystko co tam plywa..

Spedzilem tam bardzo dawno temu kilka nocy i najlepsze efekty jakie mialem to tylko na spalwik z gruntu,zbiornik jakos mnie nigdy nie pociagal,zbyt maly..

Z dwa razy mialem nawet zalozona watrobke i nic..

Natomiast wiem ze plywa tam okazaly karp w kilku sztukach,pare mniejszych tez sie trafi,widzialem 4 wieksze Amury..

Kiedys zarybili tam kleniem,w lato kiedy cieplo widac je pod powierzchnia.

Natomiast jest tam dosc sporo szczupaka i to dosc takiego efektownego,nietrudno o wymiar..

Masa ploci i to ladnej,trafia sie wegorz

Proponowalbym na noc rosowke ale blisko brzegu a druga wedke na spalwik przegruntowany z jedna kukurydza plus moze dwa robaczki biale..

Ogolnie zbiornik byl malo zarybiany przez dawna Wspolnote..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 8 do 12 na żwirowni w Krakowie. Przez cały pobyt nic, a na koniec gdy już karmiłem łabędzie nagle szczytówka się wygięła, zacięcie, i oto taka rybka(chyba płotka), nieduża ale zawsze to coś, zwłaszcza że to moja pierwsza rybka:). wzięła na ziarenko kukurydzy, na haczyku 14.

53f3948e5352a8b8med.jpg

c81938947307d190med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jak wygląda Przylasek po obecnych opadach?

NIezbyt ciekawie, nie mówie o stanie wody... Mówie o dojeździe który normalnym samochodem osobowym jest prawie niemożliwy liczne dziurska zalane wodą są niezbyt przyjazne dla silnika... Najlepiej dostać sie tam samochodem produkcji radzieckiej GAZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich forumowiczówSmile

ja w niedziele łowiłem na przylasku rusieckim poziom wody sporo sie podniósł na kilku zbiornikach ale na wiekszości da się łowićSmile ja w niedz złowiłem 2 okonie jeden ok 25cm a 2 ok 30:) i było widać piękne tołpygi na oko miały spokojnie ponad met cały dzień pływały przy powierzni wody w sadku liczącym ok 8sztuk...Smile wędkarz łowiący obok mnie mówił że w sobote ryba strasznie żerowała i w połodnie wyciągnął ładnego lina i węgorza 67cm:) obie ryby wzięły na rosówke ok 5m od brzegu...Smile

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć. Mam pytanko czy łowił ktoś na stawach nr 12,13,14? Ja byłem na 12 i 13 i chwyciłem mnóstwo małych leszczyków, krąpi, płotek i wzdręg i nic poza tym. Czy ktoś z Was ma efekty na tych stawach? Czy w tym roku PZW zarybiło to wody, zarybi? Czy w poprzednich latach te stawy były zarybiane, jeśli tak to czym? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

pawgol20 ja ostatnio na 12 lowiłem na spin i wyciągłem szczupaka 43cm... a rok temu jak pierwszy raz łowiłem na spining to na 12 widziałem jak za moją blacha płynąl szczupak na oko miał 60cm może nawet wiecej ale niestety nie zaatakowal blachy... z tego co ja słyszałem to te stawy miałby być zarybione 1.06 bodajże ale nie jestem pewien co do daty w 100% sandaczem tylko że narybkiem letnim...;p Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ABrigMoze

pawgol20

A nawet jak zarybili te zbiorniki to co z tego,w co watpie,PZW takimi bajorkami raczej sie nie zajmuje :)

A nawet jezeli tak,to jakj zdazysz to moze cos zlowisz..

Na 12 widac dobitnie to o czym pisze :)

Niw wiem jak taraz,ale jeszcze 5 lat temu,kiedy chyba raczej nikt tam nie chodzil i zbiornikami sie nie interesowal, wyciaglem kilka swierzych sznurow dopiero co wyrzuconych na noc i dwa zestawy z zywcami i chyba cos jeszcze bylo na dnie bo targalem niesamowicie az z drugiej strony krzaki sie ruszaly :)

Siedzialem dwie nocki i kompletnie nic ciekawego,poza dwoma panami na podchodach :)

Ciekawe czy znalezli to czego szukali :)

Od tamtej pory nie jezdze tam,sa to zbyt male zbiorniki a 12 i 14 w dodatku bardzo na uboczu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

bylem na 1nce jakies 4 dni temu to polowilem kilka wzdreg, najwieksza 20cm i jednego krapa tez z 20cm. wszystkie rybki na pek czerwonych robakow. wszystkie wrocily do wody.

z kolei na 1 bylem tez wczoraj ale nie bralo nic, nawet skubniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.