Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Przylasek Rusiecki


big_tood

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

heja mam pytanie ABrigMoze wiesz może czemu na przylasku łowionc na grunt to łapalem przez caly rok robilem zasiadki 3,4 dniowe raz w tygodniu po 2, 3 dni nie noi łapalem na grunt na stawie nr 3 nie noi tak na kulke na kukurydze na włosa słabe efekty mijalem zucalem jakies 80m od brzegu zrobilem boike zeby nęcić noi wypływalem pontonem i necilem peletek kukurydza grocheem kulkami kulek tak po 30,i mijalem słabe efekty. noi nie mam echo sondy zeby zobaczyc dna itp co bys mi doradzil co by zrobic by na grynd łapac ,BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale bardzo nieskładnie piszesz , ciężko cię zrozumiec o co ci chodzi.

Ja łowie tylko z gruntu , echosondy też nie mam , ale mam kilka miejsc na 2,3 gdzie efekty były całkiem niezłe .Szkoda paru miejsc ,bo poziom wody się podniósł i nie ma jak łowic.

Ale poczekamy do wiosny może poziom wody opadnie , choc w to wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha e sory ze tak pisze ale klawiatura mi sie scina cos no ale jak bys mugł to powiedz mi no np na co łowisz ja łapalem na kukurydze na włosa i na proteine i necilem i słabe efekty mijalem ,na co prosba powiedz ,no ja łape tutaj kolo tego co wplywa 2,3 od strony 8 i i zucam na otwarta wode , moze robie cos zle ?.powiedz mi na jakiej głebokosci łowisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie żle , to nie w klawiaturze jest Twój problem. Ale pomijając to nikt nie poda Ci gotowej recepty . Musisz sam troche poobserwowac wode i innych wędkarzy , rzuty na odległośc 80m nie są gwarancją że tam żeruje ryba nie trzymaj się zasady im dalej tym lepiej. Moja rada jest taka abyś odpuścił sobie jedną lub dwie zasiadki z wędką tylo poobserwował łowisko i wędkarzy to będzie na początek najlepsze. Jak jeszcze weżmiesz czteropak browara to na pewno pozasz sekrety niejednego tam łowiącego który poradzi ci jak i gdzie łowic , ale ta metoda może byc zawodna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko ale suchaj no chcjalem sie zapytac na co łowisz zdradz mi ta tajemnice no proba .aha noi tak jak mówisz czym dalej tym lepiej zebym tak nie myslal ze czym dalej tym lepiej nie no powiedz mi blisko brzegu ,,????prosze o odpowiedz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja nie poczotkujoncy łape na przylasku rusieckim jakies 10 lat tylko ze łapalem na stawie nr 6 i tam mijalem 1 miejsce swoje noi juz nie ma 6 tylko niepolomice to wziolo,na 2 ,3 nie łapalem jeszcze tylko ,łapałem tylko w zeszłym roku noi nie mijalem udanych efektów mój najwiekszy karp tamtego lata to 58 nie jest to dobry wynik,i chcjalbym zebys mi poradzil na co łapac i na jakiej odległosci, powiedz mi ty necisz z pontonu ?czy tylko na koszyk zanetowy łowisz |?bardz cie prosze o odpowiedz na co łapiesz i jak daleko mmam zucac ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2i3 mam miejca że rzuty około 15 metrowe są wystarczające ale są też takie gdzie rzucam sporo dalej. Głównie łowie na kuku , kulke i robaka , nie nęce z pontonu bo nie mam i jak dotychczas nie był mi potrzebny , ale chętnie popływał bym z sondą bo całego akwenu nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Zamierzam się wybrać na karpie na Przylasek Rusiecki w Krakowie i mam parę pytań do tych którzy tam łowią:

Jak tam jest z braniami dobre są tak mniej więcej ile można średnio nałapać ryb na dzień?

Jak duże występują tam karpie?

Który zbiornik bardziej obfituje w dorodne karpie i amury 10 czy 11 może inny?

I najważniejsze jakie przynęty mam ze sobą zabrać do czego są tam ryby przyzwyczajone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przeglądałem tą stronę bardziej chciałbym się dowiedzieć na co się łowi tam te karpie i jakie jest obowiązkowe wyposażenie wędkarza podczas wędkowania.

Proponowałbym odwiedzić temat KARPIARSTWO tam wszystkiego się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam,

Koledzy napiszcie gdzie najlepiej łowić na niepełnej składce nizinnej?

Chciałbym jutro wybrać się za karpiem właśnie na przylasek, a nie wiem gdzie będzie najlepiej zasiąść na krótki wypad.

Przynęta to przede wszystkim kukurydza i ew. kulka o zapachu ochotki lub scopex z nęceniem punktowym.

W miarę możliwości proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.