Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przylasek Rusiecki


big_tood

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witajcie,

Dziś chwile pospiningowałem na Przylasku nr1, efektem jedynie jeden nie miarowy szczupły. Ale wczoraj byłem sprawdzić Pogdórki Tynieckie zbiornik bliżej Tyńca, (słyszałem że jest tamo sporo drapieżnika) efekty 4 godzinnego spinningu to 3 szczupłe, jeden 84cm i dwa pistoleciki. Także całkiem ładnie. Wszystkie rybki rosną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem w sobotę porzucać z rana i wynik na zero, nawet pyknięcia. Jedyne nowe doświadczenie (jestem wędkarzem od września) to zamarzające przelotki :) Wiało i generalnie kiepskie warunki. Szczupaki pochowały się już na dobre czy po prostu wybrałem zły dzień? :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zły dzień, lub złe miejsca lub zła przynęta, lub zły kolor lub złe ciśnienie lub zła temperatura lub zła godzina... etc... etc... etc..... ;):D :D :D

A tak poważnie to do końca grudnia jeszcze czas więc trzeba machać.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam serdecznie, na Youtube widziałem film bodajże z 1 marca tego roku ze zbiornika nr 1 i ładnie widać że lód stopniał całkowicie, może na mniejszych zbiornikach coś jeszcze zostało ale jutro wybieram się ze znajomymi pierwszy raz w tym roku właśnie na przylasek, zobaczymy jak sytuacja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dzisiejszy na Przylasku od godziny 13 do 18. godzinka gonitwy za okonkiem ze spinem z nadzianym twisterkiem z obrotóweczkną nr 1 efekt 0 pięknie natomiast widać goniące za drobnicą szczupaki aż chciałoby się żeby był już maj :D następnie kilka godzin z gruntóweczką i spławiczkiem wynik także zero chociaż było kilka stuknięć :cry: sąsiedzi ciupali jakieś płoteczki na bat ale generalnie cisza spokój chociaż pogoda sie udała :mrgreen: także byle do maja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Wybieram się jutro na Przylasek ze spinningiem. Macie jakieś doświadczenia ze zbiornikami będącymi w opłacie pełnej? Chciałem podłubać za okoniem ale na tych zbiornikach nigdy nie byłem i nawet nie wiem czy jest tam na niego szansa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, też planuje jutro wypadzik na Przylasek, zobaczymy jak wyjdzie, ale ogólnie okoń jest, na 12/13 napewno bo sam miałem kilka sztuk w tamtym roku. Ja mam motyw niepełny więc , raczej zamelduje się na tamtych stawach ;] Myślę jeszcze o Wiśle , ale będę w okolicach Krakowa a tam średnio znam tereny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się jutro na Przylasek ze spinningiem. Macie jakieś doświadczenia ze zbiornikami będącymi w opłacie pełnej? Chciałem podłubać za okoniem ale na tych zbiornikach nigdy nie byłem i nawet nie wiem czy jest tam na niego szansa.

Pozdrawiam

Dokładnie tak jak napisał przedmówca sporo szczupaka, dużego okonia i mega wzdręgi jest na stawie nr 13.

A co do dnia dzisiejszego odwiedziłem Przylasek z kumplem i bratem, ja i kolega mieliśmy po grunciku i spławiczku ale poza skubaniem miniaturowych płotek w granicach 5cm kompletnie nic się nie działo, nawet brat na spining też nic nie wyciągnął chociaż zarzekał się że mega okoń leciał mu za jigiem, oraz coś (pewnie szczupak) zniszczyło mu jedno kopyto i twisterka.

Również opłacamy składki nie pełne więc nie wiem co się działo na stawie nr 9 po zarybieniu pstrągiem chociaż ludzi i samochodów było jak w lecie i to nie tylko na 9tce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj ja brat i kumpel odwiedziliśmy Przylasek nr 13, ja i kolega spławiczki + rosówka/biały robak ale połapaliśmy jedynie okoni w przedziale 10-25 cm wypuszczane na bieżąco, brat tradycyjnie machał spinem złapał jednego niemiarowego szczupaczka i miał kilka spinek.

Generalnie ludzi multum, nawet stanowisko obok panowie połapali karpików, naprzeciwko nas jakieś małe linki, ale z tego co obserwowałem szczupaki dziś bardzo słabo współpracowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj po raz kolejny odwiedziliśmy Przylasek nr 13, brat naturalnie spining, ja i kolega splawik + grunt.

Brat polowil kilka szczupaków ale wszystkie poniżej wymiaru, kolega natomiast konsekwentnie od wschodu do godziny 13 trzymał się spławika z białym robakiem wynikiem czego był karaś pospolity ok20cm, mały okonek oraz dwa liny 25 i 30cm. Ja natomiast dzisiejszy dzień mogę określić mianem najgorszego jak dotąd :D zaczęło się od urwanego spławika a później w wyniku siłowania się z zaczepem złamałem moje spławikowe wędzisko :shock: z gruntu miałem jeden porządny odjazd ale niestety pudło :roll: generalnie z obserwacji brata na sąsiednich stawach coś się działo sporo ludzi połapało szczupaków na żywca brat nawet jednego pomógł podebrać i zmierzyć z tego co widziałem na zdjęciu szczupaczek 76cm około 3-4kg. Coś się działo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na przylasku nr13/14 troche polowilem z bratem i kumplami, brat spiningowal czego efektami byly szczupaki 47/51/53/76cm ja wyciaglem 3 szczupaczki 48/52/57cm, koledzy na splawik kilka wzdręg dwa linki okolo 20cm i karasia tez niewielkiego. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.