Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Przylasek Rusiecki


big_tood

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Koledzy pomóżcie

Jutro będę miał 2-3 godz o świcie i chciałbym na przylasek wybrać się po raz pierwszy w życiu.

A że czasu mało proszę o radę na którym zbiorniku najlepiej pospiningować za szczupakiem. Mam pełną kartę.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie

Jutro będę miał 2-3 godz o świcie i chciałbym na przylasek wybrać się po raz pierwszy w życiu.

A że czasu mało proszę o radę na którym zbiorniku najlepiej pospiningować za szczupakiem. Mam pełną kartę.

Z góry dzięki.

Polecam zbiornik nr 9 jak szczupak nie bedzie szedl sproboj z blaszka albo paprochem w zeszla niedziele facet tam ciupnal teczaka na 45cm na boczny trok i szczuplego 70cm na zywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś... Wystarczy trochę piasku i robi się tłoczno... Siedziałem wczoraj przy drodze właśnie jak jest ta cała "plaża", przyjechał ojciec z dziećmi i nic sobie nie robił z tego że żywiec pływa 2-3m od nich i że mogą się zahaczyć... Przecież od pływania jest 1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak tam koledzy wędkujecie na przylasku?

Ja wczoraj byłem z rana ze spinem na 12, 13 i 14 efektem czego 3 nie miarowe sztuki 30+, 45+ i 50+ i na 14 jedno potężne uderzenie aż odczułem w ręce ale niestety tylko guma rozerwana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Przylasek wreszcie obdarzył młodego adepta spinningu, z niedużym stażem :mrgreen: .

Dotychczasowy rekord ryby jakiejkolwiek, szczupak 50cm :roll:

Dziś rekord pobity. Niesamowite wrażenia, emocje i walka zacięta do samego końca. Życzę każdemu z Was takiego pojedynku.

normal_IMG_20150721_124408.jpg

normal_IMG_20150721_123728.jpg

normal_IMG_20150721_123734.jpg

Wyczaiłem żerujące olbrzymy i udało się dosięgnąć miejsce prawie że niedostępne. Na 7cm Savage Gear Cannibala koloru Firetiger skusił się sum 102 cm. Myślałem, że zaciąłem na twardym zaczepie, ależ ile radości dały pierwsze szarpnięcia wędką. Trzy odjazdy na ok 50 m. Hamulec nigdy tak nie pracował, wędka pierwszy raz tak się gięła, a mnie nigdy tak nie bolały ręce na rybie. Emocje powoli opadają :cool:

Oczywiście "rybka" po szybkiej sesji i mierzeniu wróciła do wody. Najlepsze, że w trakcie holu tam nadal żerowały co najmniej 2 podobnych rozmiarów okazy. Jeszcze tam zaglądnę.

Podrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink: najlepsze, że miałem główkę jigową noname z allegro i przypon stalowy za ok 50gr kupiony w zestawie 50szt też z allegro, cały hol o tym myślałem :shock: . Dodatkowo w trakcie skręcałem hamulec, bo wybierał plecionkę jakbym miał wolny bieg. Oczywiście ustawiłem z umiarem, mimo że emocje brały górę (wywaliłem grilla z kiełbasami). Ale potem jak chciałem wyciągnąć kawałek plecionki ręką, to lekko się zdziwiłem jak mocno dokręciłem ten hamulec, a sum i tak wybierał linkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie bardzo czas na rybki miałem a dwa ta pogoda upalna nie zachęca do wyjazdów.

Na Przylasek miałem się wybrać w week ale odpuściłem bo chyba karpiem zarybili więc pewnie nie było by gdzie się wcisnąć ze spinem.

Może w ten week podjadę z rana..

Kolego morelowy teraz tylko pobić rekordzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morelowy, gratki wąsa. Taki to już pohasa na spinie. :)

Ja dziś byłem, trochę brań ale bardzo delikatnych, kilka szczupłych plus okoń ale nic konkretnego, natomiast bolenie tłuką aż się woda gotuje. ;)

Są bolenie na przylasku? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.