Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przylasek Rusiecki


big_tood

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja pisałem maile na bulwarowa i Panowie nawet nie raczyli odpisać z żadną informacja. Bardzo mi się to nie podoba takie traktowanie. Opłacając składkę to nie było problemu miła Pani mówiła żeby się kontaktować że zawsze udzielą informacji a tu proszę taka niespodzianka albo może nie 😁😁😁 Mogli by szanowni Panowie z pzw się troszku ruszyć i zrobić coś dobrze albo chociaż informować to co wiedzą i jaka jest sytuacja tak to pozostawia to bez komentarza...

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu, w kole dowiedziałem się, że do końca roku będzie po staremu i na przyszłość także, tyle że będzie mniej łowisk. Nie zmienia to faktu, że te dziadki leśne ze związku nie raczę poinformować chociażby, w jakim terminie podadzą informacje. 16-ty tuż tuż i nie wiadomo czy będzie można na weekend uderzyć na przylasek czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Pana prezesa ;) PZW Kraków maila o treści:

Szanowni Panie

 
Zwracam się z prośbą o poinformowanie nie tylko mnie ale i innych wędkarzy, kiedy zostanie podany jakikolwiek komunikat na temat dalszych planów dot. Przylasku. 
16 czerwca tuż tuż a nikt nie wie co będzie po tym terminie. Czy mogą podać Państwo na stronie PZW informację, kiedy zostanie przestawiony oficjalny komunikat ? wszyscy czekają i dopytują na forach.
 
Płacimy składki więc uważam, iż należy nam się chociaż informacja, kiedy można spodziewać się decyzji na ten rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamramir i tak Ci nie odpiszą:D do końca roku zastaje  bez zmian takie mam informacje a tak jak kolega wyżej pisał będzie miej łowisk mają wszystko ponoć połączyć jakiś inwestor się znalazł  mają ruszyć jakieś roboty.....

mają być też jakieś ustalone godziny połowy ryb.... :o 

zresztą jak zauważyliście nie zarybili już pstrągiem przylasku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, morelowy napisał:

Faktycznie trochę kaszana... 3 dni przed tajemniczym terminem i zero informacji. Żenada.

Żenada to jest ten PRL który rządzi na tej śmiesznej Bulwarowej.

Podobno "starych" drzew sie nie przesadza - Tylko WYCINA Przy samym pniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez paniki, właśnie wróciłem z Przylasku i żadnych ogłoszeń o zakazie łowienia od 17 czerwca nie widziałem, wjeżdżałem od Branic koło 9, jedynie jakiś nowobogacki zagrodził palami część stanowisk od drogi przy 8 i poprzybijał tablice że teren prywatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda opalikowanie 8 od strony 9, do tego tablice na drzewach teren prywatny. Ciekawe co ten właściciel robił przez te wszystkie lata wstecz, jakoś nie był zainteresowany tym terenem, nie przeszkadzało mu że wędkarze z koła HTS dbali o ten teren, sprzątali, kosili trawę, zawsze były rozstawione worki na śmieci, a teraz jak się zrobił szum o zagospodarowaniu to nagle sobie przypomniał, myśli że zbije na tym majątek. No to się rozczaruje, bo inwestycje jeśli będą to wyłącznie na 1.

Zdjęcie1403.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie  z bulwarowej  mają gdzieś..  nie śpieszą im  się z oficjalną informacją a  jutro dzień wolny :angry:

to już nie jest normalne...

A Kiedy było Normalnie? PZW to instytucja sama pod siebie a my prości wędkarze nie mamy nic do powiedzenia. Chcący wędkować nie tylko na komercji a i na rzekach trzeba płacić za coś co do końca nigdy nie jest pewne. Chodź rzeki przechodzą już w prywatne ręce... To dzięki nam istnieje coś takiego jak PZW to my ich finansujemy a oni mają nas gdzieś. Stare przysłowie nasz klient nasz Pan chyba już nie istnieje w tym wypadku. Powoli zaczynam myśleć że gdyby nie rzeki to prawdopodobnie nie opłacał bym składki bo to chyba nie miało by sensu. Sam brak informacji świadczy tylko o braku szacunku dla nas wędkarzy i tyle na ten temat....

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Przylasku chodziłem ze spinem, 0 kontaktu z drapieżnikiem :(

rozmawiałem z kilkoma wędkarzami nikt nic nie wie ale skoro niema zakazu będą łowić 

Wędkarze strasznie zbulwersowani co się wyprawia posypały się niezłe...... w kierunku "Panów" z bulwarowej  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek byłem na Przylasku, żadnych informacji na tablicach nie było, firma sprzątająca zbierała worki ze śmieciami i rozstawiała nowe tak jakby wszystko było po staremu.

16 w okręgu mają wolne to chyba żadnego info na stronie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.