Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wykupienie zezwoleń na 2010 w Łysininie?


Browar10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie nad wykupieniem zezwoleń wędkarskich na rok 2010 i trafiłem na strone gospodarstwa rybackiego łysinin.Strona prezentuje sie całkiem niezle,mają dużo jezior i łowisk.Jako że mieszkam pod Bydgoszczą pewnie najczęściej łowił bym w okolicach Barcina na jeziorach Sadłogoszcz i Wolica i w gminie Pakość jezioro Mielno.Co możecie powiedziec o tych jeziorach łowił tam ktoś z was?Jak z dostępem do wody bo łódki niestety brak,a jeśli chodzi o ryby to czy wogóle są i jakie gatunki dominują.Tak wogóle to za każdą informacje będę wdzięczny :lol:

P.S a jeśli chodzi o rzekę noteć łysinin ma od mastu drogowego w Pakości do mostu w Pturku wiecie czy są tam jakieś ciekawe miejscówki i czy warto wybrać się nad tą rzekę?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeśli chodzi o jezioro mielno to odradzam...Jeździłem tam pare razy fakt,że od strony Łącka,ale ryby marniutkie,zadkie branie,a jak już to rybki naprawde malutkie...nie wiem jak od strony mielna,ale także wątpie żeby coś większego tam siedziało...W okolicach Pakości to oczywiście jezioro pakoskie...faktem jest,że nie ma już tam takich ryb jak pare lat temu,ale na dłuższej zasiadce można wyłowić pare ładnych karasi i leszczy...no i oczywiście standardowo płoć...o Łysinie nic nie wiem niestety...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam!

Wiem, że temat był krótki i minął już ponad rok od ostatniego wpisu, ale w internecie mało jest opinii o odcinku Noteci należącego do GR Łysinin. Moim zdaniem Kolega Rybol troszkę za szybko przekreślił jezioro Mielno od strony łącka. Mi osobiście nieźle się tam wędkuje. Wiem, że nie trudno tam o ładną wzdręgę czy okonia, zdarza się też sandacz i przyzwoitych rozmiarów karaś. Jeśli znajdzie się na forum jakiś stały bywalec tamtych wód może podzieli się swoją wiedzą o tym akwenie. Sezon zacznie się już niebawem, a każda informacja na temat tej wody niejednemu się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.