Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gzie umieścić zanętę na wodzie stojącej.


sekret1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

warszawa_24 a skąd mam wiedzieć co mu może chodzić po głowie jeżeli tobie to nie robi różnicy to twoja sprawa :???: ,ja bym chciał wiedzieć konkretnie co i jak wtedy moja pomoc będzie znaczenie lepsza i bardziej doprecyzowana,bo nie chcę go wprowadzić w błąd który wyjdzie na łowisku dopiero !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał wiedzieć konkretnie co i jak wtedy moja pomoc będzie znaczenie lepsza i bardziej doprecyzowana,bo nie chcę go wprowadzić w błąd który wyjdzie na łowisku dopiero !
Teraz wszystko jest już jasne no to pomagaj kolego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Tomek1992

Zasada jest taka ze najlepiej ulokowac zanete przed dolkiem , wyplyceniem czy gorka poniewaz zaneta rozmywajac sie nam , bedzie miala sie na czym zatrzymac tzn czastki oraz same przynety zanetowe, czy cale kule na duzych uciagach potrafi sie toczyc w dol rzeki . W takich miejscach chetnie zatrzymuja sie wieksze ryby .

Jesli chodzi o wode stojaca poniewaz wyzej opisalem w skrocie rzeki i kanały

to warto pomyslec nad praca zanety poniewaz czesto zbiorniki maja rozne dno ( piasek , mol , glina , zwir ) jesli podamy zanete zbyt mocno dowilzona na dno z mulem , zapdanie sie i nic z tego nie bedziemy mieli pozytywnego.

Najlepiej gruntujac tyczka, szukac twardszego kawalka dna i tam ulokowac zanete.

Jesli takowego nie ma musimy tak skonstruowac zanete aby przed dotarciem do dna rozpadla sie nam i utworzyla dywan badz uderzajac w dno rozwalila nam sie tworzac oblok.

Do tego celu sluza nam ziemie i gliny dzieki ktorym mozemy kontrolowac spoistosc , dociazenie , prace oraz dowilzenie naszej zanety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.