Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zakupy sprzetu wedkarskiego w dyskontach i supermarketach


P

Rekomendowane odpowiedzi

Taki luzny temacik ktorego waznosc trwa tylko 6 dni

Do napisania postu i zalozenia tematu sklonilo mnie to ze przed chwila przegladalem ulotki reklamowe znalezione pod drzwiami

No i siec sklepow lidl w nadchodzacym tygodniu ma specjalna oferte dla wedkarzy (zaczyna sie od poniedzialku 27.03)

Moze napisze co bylo w ulotce 8)

np

okulary polaryzacyjne 15 zl

zestaw swietlikow 50 szt za 20 zl

jakis zestaw akcesoriow wedkarskich pisze ze 100 szt na zdjeciu jakies pudelko wobler glowki kilka gum za 20 zl

przynenty do spiningu na zdjeciu pudelko jakies gumki woblery i obrotowki za 25 zl

Sa jeszcze zestawy typu wedka z kolowrotkami takich zestawow jest kilka rodzajow i na dodatek zachwalaja ze z kazdego rodzaju sa inaczej zestwione do polowu innych ryb

Nie wiem sam co o tym sadzic bo to co jest na zdjeciach a pozniej to co jest w faktycznej ofercie to moga byc 2 zupelnie rozne rzeczy

Niemniej jednak tak informacyjnie pisze bo moze nie wszytsko z nich okazac sie bublami a moze kogos to zainteresuje

Ja na pewno zobacze te przynenty bo wydaje mi sie ze czasami rozne takie dziwadla moga byc skuteczne 8) albo okazac sie totalnymi bublami :oops:

Temat jest calkowicie informacyjny i radze aby kazdy pomyslal co kupuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość bogdan39

Odrazu zastrzegam że jest to moja opinia.

Widziałem już różne promocje i wydaje mi się że będzie to następna propozycja dla wędkarzy ale tylko z nazwy a oferowany towar bedzie gów.... warty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan tez mi sie tak wydaje nie mniej jednak pojde sprawdzic 8)

Do sklepu tej sieci nie mam daleko wiec wejsc nie zaszkodzi choc rewelacji sie nie spodziewam

A do imiennika mojego ocen na spokojnie ta wedke i nie sugeruj sie tylko ta promocja

Zreszta zawsze w poniedzialek mozna sie opiniami wymienic :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jedyne co tam moze i cos warta to czujniki bran z podporkami

bo jak by niepatrzec to taki sam bubel kupie na allegro za taka sama kase i sobie trzeba policzyc koszty przesylki wiec moze jednak ten artykul jest cos wart i sie oplaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

W zeszłym roku była podobna promocja wędkarska, pojechałem bardzo wcześnie, by zdążyć obejżeć cały towar. Trochę już miałem różnego sprzętu w rękach i trochę też już łowię.

Panowie w ofercie nie było nic co nadawałoby się dla prawdziwego wędkarza.

Tegoroczna oferta jest bardzo podobna więc sobie daruję wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bylem wczoraj obejrzec

Faktycznie nic ciekawego tam nie mieli co mozna by bylo kupic

Fotografow maja dobrych bo sprzet na ulotkach wygladal o wiele lepiej :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAXIM

ten sprzęt to lipa jak w kazdym markiecie - biorą co najtańsze i co sie sprzeda! juz sie o tym przekonałem chociaż jak juz coś dobrego sie trafi to jest poobijane przez klientów i odstawione na półke.. więc nie polecam zakupów w takich miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Nie wiem jak jest z zaneta, ktos kupil?

kupiłem mały zapasik zanęty oraz świetliki

Trza czytać :lol: Ja kupiłem 5 opakowań płoć i 2 leszcz :wink: Jest to Lorenz więc ... lepsze to niż StarFish :lol::lol:

A tak powaznie to dawno chcialem podejsc WŁAŚNIE TĄ zanęte ale nie moglem jej nigdzie znalezc... A tutaj mila niespodzianka: w Lidlu była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotarłam do Lidla, zostało tylko kilka worków karp i jeden leszcz... to wzięłam kilka i zobaczymy...

A co znalazłam ciekawego? :cool:

a no taki zestaw haczyków na przyponach i bez, z uzkami i z łopatkami, i kotwice też są, tylko je trzeba naostrzyć jednak ;)

Całość za 34 złote, ale chyba się opłacało? Na dodatek świetne pudełko z miarką od razu :smile:

żeby zobaczyć całość - trzeba kliknąć na zdjęcie ;)

IMGP2820.jpg

no i jeszcze mam świetliki i 600 metrów zielonej żyłki, zobaczę co jest warta, bo a nuż się okaże, że nie jest zła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.