Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zakupy sprzetu wedkarskiego w dyskontach i supermarketach


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

ja zakupiłem spodniobuty przetestowałem 1 maja ani jednego przecieku ogólnie mówia ok kumpel sie śmiał że badziew i kupił markowe z pianki za 350zł i co ja 1 maja wedkowałem i łaziłem w tych spodniobutach a kumpel tylko wode z środka wylewał, a na dokładke jak pojechłą do sklaepu z reklamacją to mu pan powiedziła że sam ja musiła uszkodzic i reklamacji nie uzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
mam pytanko czy dla kogoś kto zaczyna przygode ze spiningiem wystarczy na początek ten zestaw za 99 zł na drapieżnika okonia/szczupaka ??
wydaje mi sie ze takie przynety do zbyt łownych nie należą wiec mozesz sie zrazic do spiningu po kilku wypadach bez efektów.
Nie sprzęt łowi tylko wędkarz.
tylko ze wedkarz bez sprzetu moze sobie w nosie pogrzebac.Nigdy nie osiagniesz takich samych wyników na najtansze blaszki ktore sie krecic nie chca, co na sprawdzone przynety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy dla kogoś kto zaczyna przygode ze spiningiem wystarczy na początek ten zestaw za 99 zł na drapieżnika okonia/szczupaka ??
wydaje mi sie ze takie przynety do zbyt łownych nie należą wiec mozesz sie zrazic do spiningu po kilku wypadach bez efektów.
Nie sprzęt łowi tylko wędkarz.
tylko ze wedkarz bez sprzetu moze sobie w nosie pogrzebac.Nigdy nie osiagniesz takich samych wyników na najtansze blaszki ktore sie krecic nie chca, co na sprawdzone przynety

Naucz czytać się z zrozumieniem a nie tylko sprawdzać błędy :twisted:

Kolega MowilaZeMa18 wyraźnie pyta czy wystarczy a nie że chce startować z tym sprzętem na zawodach czy bić jakieś rekordy.

Moim zdaniem na początek jeśli chodzi o szczupaki to zestaw ok. złowi kilka w ciągu sezonu bo to powinno się udać i sam będzie wiedział czego potrzebuje (niewielkim kosztem bez niepewności i głupich pytań) a na przyszły sezon lub pod koniec tego jak załapie o co chodzi i nieżuci spiningu w kąt to sam poleci po porządny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz czytać się z zrozumieniem a nie tylko sprawdzać błędy

.

własnie poczytaj ze zrozumieniem kolego.Napisałem tylko łowiac na blaszki z lidla ktore sie pewnie nie beda chciały krecic bedzie miał ciezko złowic cokolwiek czyli moze szybko popieprzyc ten sport.Poprostu uwazam ze lepiej kupic kilka gum ktore nie sa drogie a skuteczne.
Kolega MowilaZeMa18 wyraźnie pyta czy wystarczy a nie że chce startować z tym sprzętem na zawodach czy bić jakieś rekordy.
a czy chleb wystarczy zeby przezyc?wystarczy,ale co to za zycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz czytać się z zrozumieniem a nie tylko sprawdzać błędy

.

własnie poczytaj ze zrozumieniem kolego.Napisałem tylko łowiac na blaszki z lidla ktore sie pewnie nie beda chciały krecic bedzie miał ciezko złowic cokolwiek czyli moze szybko popieprzyc ten sport.Poprostu uwazam ze lepiej kupic kilka gum ktore nie sa drogie a skuteczne.
Kolega MowilaZeMa18 wyraźnie pyta czy wystarczy a nie że chce startować z tym sprzętem na zawodach czy bić jakieś rekordy.
a czy chleb wystarczy zeby przezyc?wystarczy,ale co to za zycie?

Co do przynęt to się zgodzę raczej bym wymienił na firmowe.

A co do życia to lepiej żyć o samym chlebie niż ponad stan i potem płakać że na chleb się niema.

Skoro ktoś pyta o zestaw za 99zł to zakładam że niema kasy na tyle żeby móc w razie czego wyrzucić w kąt firmowy sprzęt choćby z dolnej pułki, więc w takim wypadku zakup tego zestawu jak dla mnie jest ekonomicznie uzasadniony bo komfortowo to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
wiadomo coś o tej promocji w tym roku?

jak oceniacie wędki z lidla mam zamiar kupić dwie.

Znalazłem link do promocji w lidlu http://www.lidl-pageflip.com/fsicache/pdf/Polska/FHZ_KW16_VYSb4C.pdf

PS. opisałem.

torba crivit calkiem porzadna lezy 2m odemnie hehe tyle ze kupiona w Belgii za 30eu, wiec cenowo sami widzicie pudelka szczegolnie ich demontowalne przegrody troche liche proponuje zajrzec do srodka zeby nie bylo rozczarowania

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... przeglądałem własnie gazetkę z lidla , asortyment ten co zwykle o tej porze :cool: , natomiast widać, że się rozwijają od strony merytorycznej...model nareszcie trzyma wędkę w sposób normalny, tzn. uchwyt dłoni obejmuję stopkę kołowrotka, bo nic mnie tak nie irytuje jak fotki gdzie ludzie pozują trzymając kij prawie za koniec dolnika..no niby szczegół ale rażący bo nienaturalny( np. takie coś http://pitbul.pl/fmfiles/putin_man_boobs_fishing.jpg ,miał być zrelaksowany przywódca wielkiego mocarstwa ,pasjonat, łowca, macho ,... a wyszedł amator, pozer. ) Wracając do lidla mam nadzieje, że za rok graficy rozwiną się jeszcze bardziej wędkarsko, i dowiedzą się, że ryby w podbieraku się nie podnosi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.