Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kolowrotki firmy Jaxon


piotrzieba

Rekomendowane odpowiedzi

Tica Libra...
Tak tylko z ciekawości :idea: gdzie wiesz ze można kopic libre :?:
jesli masz wydac ponad 200pln to poszukaj a znajdziesz napewno cos bardziej opłacalnego bo od tego dragona w tej cenie sa lepsze
Tu zgodze sie z jaross, jest sporo niezłych w tej cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
bo tak jak patrze to VX Machine jest najdroższy z Jaxona , a Team Dragon z Dragona(z tego co zauważyłem)...
:lol::lol:

Masz racje, ale to o niczym nie świadczy. To tak jak najdroższy Fiat i średnie Audi.

Jak mam być szczery to bym nie kupił żadnego z tych dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprzęt Jaxona od 2 lat naprawdę robi dosyć dobre(te droższe np. z serii XT-Pro z wędzisk)Ja w zeszłym roku zakupiłem bata 8m(na zawody)Crystalis Ace i naprawde nie narzekam(jest lekki 440g.)Tylko nie wiem ja z tym kołowrotkiem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze w cenie Jaxona VX MACHINE ciężko będzie znaleźć cudo. Są dobre kołowrotki ale..... jak zwykle dołożyć tylko 50pln i będzie ciekawszy no i jeszcze 50pln itd.

Myślę ze ten Jaxon ma jeszcze niewielu użytkowników wiec ciężko będzie uzyskać rzetelne opinie.

Pomyśl nad OKUMA Epix Pro lub drożej OKUMA Alumina

Ja ostatnio nabylem Cormorana

jest fajny :razz::grin::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Daiwe Regal 2500 Xi-Ab za 260 zł i piszczał oddałem go i dostałem nowy taki sam i było to samo(jakaś wada konstrukcyjna)i dlatego chce coś innego kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowie się ktoś, kto conajmniej trzymał go w ręce
No już pisałem ze trzymałem :lol: no i potrzymałem, pokręciłem i odłożyłem. Nie dla tego ze był jakoś tam nie dobry, powiem więcej wygląda naprawdę solidnie ale nie przykładałem sie za bardzo do oględzin bo nie byłem zainteresowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowie się ktoś, kto conajmniej trzymał go w ręce
No już pisałem ze trzymałem :lol: no i potrzymałem, pokręciłem i odłożyłem. Nie dla tego ze był jakoś tam nie dobry, powiem więcej wygląda naprawdę solidnie ale nie przykładałem sie za bardzo do oględzin bo nie byłem zainteresowany.
A chodził głośno przy szybszej lub wolnej pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli żaden z użytkowników VX MACHINE 200 sie nie wypowie to nie słuchaj trzymaczy w reku tego krecioła tylko idz do sklepu i sam weź go w łapę.

A chodził głośno przy szybszej lub wolnej pracy?
Chodził dobrze :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już pisałem ze trzymałem

Tyle się doczytałem :wink:

wygląda w miarę solidnie dodam ze na pierwszy rzut oka bo na kiju go nie miałem

Pierwszy rzut oka może być np. na zdjęcie :wink::mrgreen:

jeśli żaden z użytkowników VX MACHINE 200 sie nie wypowie to nie słuchaj trzymaczy w reku tego krecioła tylko idz do sklepu i sam weź go w łapę.

I to jest najlepsze podsumowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdę do sklepu , pokręcę , pomacam i zobaczymy

tak... ale o kupnie postaraj nie myslec narazie pomacaj tego dragona i wiele innych w tej cenie a na wybor jest jeszcze czas :wink: spokojnie sie zastanow z 10 razy szczerze jakbym miał tyle kasy to bym na tego dragona nie zwrocił uwagi... no co najwyzej pokrecił troche korbka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odmienne zdanie co do kołowrotków Dragona niż koledzy piszący wcześniej. Mam kołowrotek Dragon Galaxy. Przez 4 lata używałem go do spina potem wymieniłem go na Shimano Exage, a Dragonik jeździ ze mną jako zapasówka lub czasami do feederka. Nie mam mu nic do zarzucenia a wręcz przeciwnie, jestem z niego bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to siermiężnego Dragon Corsar który zawsze dawał mi się we znaki (że o wizycie w serwisie która nie za dużo dała nie wspomnę) i nie dalej jak dzisiaj znowu przypomniał jaki jest dobry :evil: Zawsze mi to robi jak już sobie wmawiam że go trochę polubiłem :evil::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem? chodzi o link?

Nie o link a o dostępność libry sa. Tych kołowrotków nie ma na dzień dzisiejszy na rynku wiec może lepiej ich nie polecać bo i po co.

Zadzwoń do tego sklepu a sie dowiesz ze ich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Dragona FD920i :grin: spisuję jest dobrze,jestem zadowolony...Kupowałem w sklepie za 278zł(dałem troszkę mniej , bo po znajomości:) i jest 5 lat gwarancja :wink: Niedługo jadę na ryby i zobaczymy jak sie spisjuję przy większych obciążeniach

pozdrawiam i thx za wypowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w sklepie za 278zł(dałem troszkę mniej , bo po znajomości:)
:shock::shock: no to przesadziłeś, za tą cenę mam Ryobi Zauber'a albo Spro Red Arc. Przecież te kręcioły po około dwie stówki chodzą :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.