Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędkarskie sklepy internetowe


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

temat zakładam ponieważ nie znalazłem na forum odpowiednich i wyczerpujących informacji

Nie mam na celu wybierać najlepszego sklepu wędkarskiego (od tego jest plebiscyt ) tylko zebrać wasze opinie na ich temat.

Jaka wiadomo sklepów wędkarskich w sieci jest co nie miara już chyba brakuje ryb żeby je wszystkie jakoś nazwać :mrgreen: . Kiedy stajemy przed potrzebą dokonania zakupu w sklepie z którym nie mieliśmy jeszcze styczności w tym wątku znajdziemy informacje, które na pewno pomogą nam w tej decyzji.

Dla użytkowników, którzy mają ochotę podzielić się informacjami przygotowałem następujący szablon



[b]Kupiłem : [/b]

[b]Kontakt ze sprzedawcą : [/b]

[b]Szybkość realizacji przesyłki : [/b]

[b]Jakość paczki/opakowania :[/b]

[b]Reklamacja i zwroty : [/b]

[b]Ogólna ocena 1-10 : [/b]
[b]Nazwa / Adres :[/b]

oprócz udzielania informacji zachęcam również do pytania się o różne sklepy

no to teraz możne ja się wypowiem :

Nazwa / Adres :

Salon Wędkarski "JEŻOZWIERZ", www.jezozwierz.abc24.pl

Kupiłem :

konger maxim twist 2,7 + shimano catana 2500

Kontakt ze sprzedawcą :

bardzo dobry kontakt telefoniczny i miła obsługa

Szybkość realizacji przesyłki :

paczka wysłana zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy szła jakieś 2 tygodnie ale to już wina naszej wspaniałej poczty

Jakość paczki/opakowania :

towar świetnie zapakowany, można powiedzieć paczka pancerna ciężko było się do tego wszystkiego dostać

Reklamacja i zwroty ( jeżeli doszło do takiej sytuacji ):

Niestety radość długo nie trwała okazało się ze wędka była uszkodzona!

szybki telefon do sklepu:

- Pan zapytał się czy paczka wyglądała na uszkodzoną

- ja, że nie

- ok to proszę odesłać wędkę

wędkę odesłałem i w niedługim czasie otrzymałem już w pełni sprawne wędzisko

jedyny dodatkowy koszt to kilka zł na odesłanie wędki do sklepu

Ogólna ocena 1-10 i opinia :

sklep oceniam na 9,5 naprawdę solidny mimo małego poślizgu, na pewno jeszcze tam zaglądnę

Oczywiście bezinteresownie tego wszystkiego nie wymyśliłem :twisted:

potrzebuje waszej opinii na temat sklepu www.sklep-rapa.pl

Mam nadzieje ze z chęcią wypowiecie się w tym temacie i w przyszłości niektórzy z nas będą mogli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek

Pozdrawiam Wojciech !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nazwa / Adres : Fishing-Mart

Kupiłem : Dargon Maxima Feeder 4,20 M/ 80 G

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry

Szybkość realizacji przesyłki : Błyskawiczna

Jakość paczki/opakowania : Perfekcyjna

Reklamacja i zwroty : Nie wystąpiły

Ogólna ocena 1-10 : 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fishing-Mart to z nimi trzeba miec szczescie. Wystarczy wpisac w google Fishing Mart opinie i bardzo wiele ludzi miało z nimi problemy, ja robiłem u nich zakupy niby wszytsko ok, ale tez miałem ten sam problem jaki w wiekszości spotkał innych, mianowicie podczas robienia zakupów pisze że towary są dostepne, po ich kupieniu pisza np na drugi dzien ze kilku produktów nie ma i że moga zaproponowac cos podobnego, nie lubię takiej polityki marketingowej. Jak wrzucam do koszyka dany produkt to właśnie taki chce a nie żaden podobny! Dlatego zrezygnowałem z zakupów u nich, no chyba że nie zależy mi na czasie przesyłki wtedy mogę poczekać aż odnajdą te swoje "wiecznie dostępne" produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michorn,

Ja tez miałem taką przygodę z FM , była daiwa powermesh w super cenie

zamówiłem, a po tygodniu dostałem wiadomość ze niestety ale wędki nie mają na stanie ale mogą mi sprowadzić z zagranicy ale cena podskoczy do góry około 100 zł

wiec im podziękowałem za taki interes i zasugerowałem żeby wywalili ja z oferty, albo przynajmniej zmienili cenę

mimo tego była ona nadal dostępna w sklepie jeszcze przez kawał czasu

wiec wałek niezły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

temat zakładam ponieważ nie znalazłem na forum odpowiednich i wyczerpujących informacji

A ja w 5 min. znalazłem 5 podobnych . :wink:

tylko pozazdrościć zdolności i umiejętności wyszukiwania :mrgreen:

jak napisałem

Oczywiście bezinteresownie tego wszystkiego nie wymyśliłem :twisted:

potrzebuje waszej opinii na temat sklepu www.sklep-rapa.pl

wiec proszę o wyczerpujące info na temat www.sklep-rapa.pl

a z reszta jesteś modem jeżeli ten temat jest redundantny to scal go z już istniejącym i po problemie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fishing-Mart to z nimi trzeba miec szczescie. Wystarczy wpisac w google Fishing Mart opinie i bardzo wiele ludzi miało z nimi problemy, ja robiłem u nich zakupy niby wszytsko ok, ale tez miałem ten sam problem jaki w wiekszości spotkał innych, mianowicie podczas robienia zakupów pisze że towary są dostepne, po ich kupieniu pisza np na drugi dzien ze kilku produktów nie ma i że moga zaproponowac cos podobnego, nie lubię takiej polityki marketingowej. Jak wrzucam do koszyka dany produkt to właśnie taki chce a nie żaden podobny! Dlatego zrezygnowałem z zakupów u nich, no chyba że nie zależy mi na czasie przesyłki wtedy mogę poczekać aż odnajdą te swoje "wiecznie dostępne" produkty.

Również miałem takie sytuacje w Fishing Mart :???:

Nazwa / Adres : sklep internetowy "KOGUTOMANIA"

Kupiłem : Team Daiwa Heavy Feeder 3,9m/150g

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry

Szybkość realizacji przesyłki : Błyskawiczna

Jakość paczki/opakowania : Bardzo dobra

Reklamacja i zwroty : Nie wystąpiły

Ogólna ocena 1-10 : 8

Ogólnie sklep i kontakt ze sklepem oceniam pozytywnie. Natomiast nie spodobało mi się to, że również jak w Fishing Mart mieli wystawioną wędkę a nie mieli jej na stanie, ale że nie śpieszyło mi się zbytnio to poczekałem sobie na nią. Spodobała mi się natomiast u nich uczciwość w stosunku do klienta. Miejsce miała sytuacja że ta wędka kosztowała u nich wtedy ok 550zł natomiast we wszystkich sklepach i na allegro cena wynosiła około 680zł. Kupiłem za około 550zł mimo tego że musieli ją dopiero sprowadzić, nie próbowali mnie oszukać w stylu że cena ulegnie zwiększeniu czy inne takie. Dotrzymali również słowa że za zakupy powyżej 600zł przesyłka jest darmo.

W sumie sklep bardzo przyjazny dla klienta i jak dla mnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa / Adres : Fishing-Mart

Kupiłem : Daiwa Powermesh, pokrowiec na wedki i mase drobnego sprzętu wędkarskiego

Kontakt ze sprzedawcą : dostateczny

Szybkość realizacji przesyłki : szybka

Jakość paczki/opakowania : dobra

Reklamacja i zwroty : wędka uszkodzona(wada fabryczna), pokrowiec rozdarty

Ogólna ocena 1-10 : 3

Daje tak niską ocenę ponieważ z uwagi na dużą ilośc kupionego sprzetu sklep próbował potraktowac mnie jako początkującego wedkarza. Jednak wady zostały wykryte a sprzęt zwrocilem. Pojedyńcze zakupy może wyglądają w FM inaczej ale to niech juz sprawdzą inni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dorzuce swoje 5gr do tematu gdyz robie sporo zakupow wedkarskich w necie dla siebie i swoich znajomych

poza allegro zakupy robilem w sklepie okonek i insel i wszystko przebiegalo bez problemow

na allegro idf2005 ,katanka22 ,perfekt-sulechow ( fajne gratisy) ,wedkarstwotorun, artideath,warciak25 , 42sun4 (bezproblemowa wymiana sprzetu na inny model) i wiele innych na zadnym z tych sprzedawcow nigdy sie nie zawiodlem a u kilku z nich zakupy robilem kilka razy

jedyny problem mialem z uzytkownikiem tadjan zamowilem kilka rzeczy 3 tygodnie i nic po moim monicie info ze towaru nie ma na stanie na + szybki zwrot pienązkow , po pewnym czasie nie zrazony tym zamowilem wedzisko po uprzednim zapytaniu o dostepnosc towaru i tu wedzisko dotarlo do mnie na drugi dzien wiec mimo wszystko polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaznaczyć że posty nie trzymające sie tematu tak jak chciał tego autor będą usuwane .Istnieje podobny temat w tematach ogólnych tam można wpisywać wszelkie uwagi czy to ze sklepów internetowych czy też alegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa / Adres : Takaryba.com

Kupiłem : TB Enforcer Travel 3,25 Lb

Kontakt ze sprzedawcą : Słaby, praktycznie tylko telefoniczny, choć dodzwonić się jest nie łatwo.

Szybkość realizacji przesyłki : Nie zrealizowano. Brak przedmiotów co widnieją w ofercie (mojego jak i innych).

Jakość paczki/opakowania : Nie wiem.

Reklamacja i zwroty : Tak, zwrot pieniędzy, po kilku telefonach i oczekiwaniu 7 dni.

Ogólna ocena 1-10 : 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa_24, you've been rickroll'd my friend

Nazwa / Adres : warciak25 @alledrogo

Kupiłem : censored/dangerous/explosives

Kontakt ze sprzedawcą : dostateczny.

Szybkość realizacji przesyłki : wysyłka po ośmiu dniach. paczka dotarła po 2 tyg. pewnie chodzi o to że ma dość duży obrót - co przekłada się na jakość usług. niema co skąpić, wystarczy zatrudnić dodatkowy personel.

Jakość paczki/opakowania : opakowanie ok, zawartość skrajnie odbiegająca od tego czego oczekiwałem(pomimo podania dokładnych wyczerpujących danych i pytań o pewność/potwierdzenie) - jednym słowem pieniądze choć niewielkie - wyrzucone w błoto.

Ogólna ocena 1-10 : 3

Nazwa / Adres : Sklep Zoologiczno-Wędkarski "ASIK"

Jerzy Petz

ul. Kościuszki 9

09-500 Gostynin http://www.zooo.pl/

Kupiłem : 2 szpulki żyłki trabucco za ok. 30zł

Kontakt ze sprzedawcą : szybk i miły kontakt.

Szybkość realizacji przesyłki : bardzo dobra, 4dni robocze.

Jakość paczki/opakowania : dobra, choć jedna z żyłek zamiast 0.18 była 0.16 ale obleci.

Ogólna ocena 1-10 : 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa / Adres : Exide24.com

Kupiłem : kulki hakowe 4 opakowania,2 boostery,żyłkę i 2 ciężarki 80g

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry .tel.mail i gg

Szybkość realizacji przesyłki : Błyskawiczny.przesyłka została wysłana jeszcze tego samego dnia,musiałem tylko wysłać skan przelewu.

Paczka dotarła do mnie na następny dzień za pośrednictwem kuriera UPS.

Jakość paczki/opakowania : Bardzo dobra.

Reklamacja i zwroty : Nie było potrzeby.

Ogólna ocena 1-10 : 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa / Adres http://www.gofishing.com.pl/ :

Kupiłem : Głównym elementem był fotel Elektrostatyk F5 R , do tego dołożyłem kilkanaście drobniejszych rzeczy

Kontakt ze sprzedawcą : Zamówienie 28 stycznia , kilka dni ciszy.. Napisałem 3 maile z zapytaniem o zamówienie i okazało się ,że nie ma tego fotela ( jest ale w wersji z podpórką i stolikiem ) , inna proc. I te dwa elementy zgodziłem się podmienić.

Szybkość realizacji przesyłki : Przesyłkę odebrałem dzisiaj. To daje 11 dni

Jakość paczki/opakowania : W sumie bez zarzutu

Reklamacja i zwroty : W paczce zabrakło jednego koszyczka Browning , Igieł do nawlekania martwych rybek. Sprzedawca stwierdził ,że nie miał ich na stanie i nie doliczył kwoty do rachunku. Wcześniej mówił ,że tylko fotela i procy nie ma. No ale ok.. to w sumie drobnostki.

Ogólna ocena 1-10 : Hmm. sam nie wiem. Przyzwyczajony jestem do innej - lepszej jakości obsługi. W sumie nie wiem czy kupiłbym tam jeszcze raz.

Moja ocena - 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No i kolejny raz zawiodłem się na Fishing Mart. Zamówiłem sobie trochę drobnostek w których m. in. był spławik żywcowy. Dziś przyszła paczka i co? Patrzę a tam nie ma spławika tylko dowalili mi więcej dzwoneczków niż zamawiałem i dorzucili jakiś katalog Jaxona. Nie napisali meila że nie mają spławika tylko sami zmienili sobie zamówienie jak im wygodnie. Cena oczywiście się nie zmieniła. Bardzo sceptycznie teraz będę podchodził do zakupów u nich. Co z tego że duży wybór skoro większości i tak nie mają, a ceny do najniższych też nie należą u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa / Adres : Fishing-Mart

Kupiłem : Mystery Camou Spinn 2.70m 10-35g

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry

Szybkość realizacji przesyłki : Expresowy

Jakość paczki/opakowania : Perfekcyjna ( wędka w pokrowcu zapakowana w tekturową tubę - wszystko oklejone firmową taśmą )

Reklamacja i zwroty : Nie wystąpiły

Ogólna ocena 1-10 : 10

-------------------------------------------------------

Nazwa / Adres : troc_szczecin (allegro)

Kupiłem : buty , torba i wiele innych pierdółek

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry - bardzo wpożo gościu

Szybkość realizacji przesyłki : Expresowy

Jakość paczki/opakowania : Wszystko solidnie zapakowane - mimo to ,że mieszkam w sz-n zamówiłem wysyłkę bo nie miałem czasu żeby podjechać do gościa.

Reklamacja i zwroty : Nie wystąpiły

Ogólna ocena 1-10 : 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym niestety dołożyć "kolejną łyżkę dziegciu" odnośnie internetowego sklepu Fishing Mart - zamiast zamówionych główek jigowych dostałem jakieś g...o ,gumy dostałem takie ,że prawie każda (oczywiście w ramach danej serii) była inna .Moje zamówienie w sumie wynosiło kilkaset złotych (moim zdaniem całkiem spore pieniądze) jeżeli więc klientowi ,który kupuje towar w tej cenie wciska się wybrakowane produkty (to nie był mój pierwszy zakup w tym sklepie - zakupy są rejestrowane systemem "punktów") ,zdecydowanie odradzam :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa / Adres : wedkarski.com

Kupiłem :Shimano Catana 2500 FA, około 50 główek jig, 60 najróżniejszych gum, Siatke na rybki 2,5m; haki, koszyki , i różnie taki pierdoły,

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry

Szybkość realizacji przesyłki : Odebrałem osobiście

Jakość paczki/opakowania : wszystko dostałem luzem pewnie dlatego ze odebrałem osobiście ale większość gum odbiegała znacząco kolorem od tych które sam wybrałem na ich stronie a połowa była dużo mniejsza niestety nie udało mi się tego wymienić gdyż jak twierdził sprzedawca musiałem się pomylić przy zamówieniu??...:P

Reklamacja i zwroty : Nie wystąpiły

Ogólna ocena 1-10 : hmm z 6 bym dał gdyż dobry kontakt odrazu dostałem czego im brakuje na stanie i ze muszą to domówić i będę musiał poczekać jeszcze 3 dni tylko te gumy... ;p więc ogólna ocena to 5,5..:):razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze do kolegow z taka mala przestroga aby uwazali na ten sklep Fishing-Mart . Calkiem nie odpowiedzialni ludzie po zlozeniuzamowienia czekalem 10 dni na odpowiedz i dopiero po paru telefonach dostalem nie pelna odpowiedz . Pisze byscie nie dali sie zrobic w balona maja pare groszy taniej ale teraz widze ze nieraz lepiej zaplacic trosze wiecej i miec lepsze podejscie do Klienta . Nie dajcie sie zrobic w Balona . Pisze bo mysle ze powinnismy pisac o czyms takim zeby inni unikneli takich klopotow . Zamowienie zostalo wycofane !!!!! i przeniesione do innego sklepu . Kwota siegala 2500 zl Czekam na opinie od innych Kolegow na temat sklepow co mieli z nimi jakies problemy .Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze do kolegow z taka mala przestroga aby uwazali na ten sklep Fishing-Mart.

Witam. Mam nadzieje ze ktoś z tego sklepu przeczyta ten wątek i sie poważnie zastanowi. To nie jest przypadek i ilośc negatywów na Allegro potwierdza tylko nasze złe opinie o FM. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwale Fishing-Mart za to że są otwarci na sugestie. Napisałem do nich by wprowadzili do oferty pewne produkty i w krótkim czasie tak zrobili.

Nie zamawiałem u nich dawno więc nie wiem jak z obsługą teraz. Faktem jest, że po zdobyciu dominującej pozycji na rynku, sklepy obniżają jakość obsługi o czym przekonałem się w sklepie z elektroniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwale Fishing-Mart za to że są otwarci na sugestie.
Myślę, że każdy sklep otwarty jest na sugestie pod warunkiem, że na tych sugestiach zarobi. Tzn. nikt nie wprowadzi produktu tylko po to aby bardzo wąska grupa go kupiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja cos dorzuce na tych z pod logo Fishing-Mart.Porazka calkowita zamowienie na ponad 2tys i ponad tydzien zadnych odpowiedzi jak byly to jakies ze nie ma i trzeba na cos poczekac po kilku telefonach zrezygnowalem z ich uslug .Uznalem ze sa nieodpowiedzialni .Teraz widze ze lepiej zaplacic pare zl wiecej i miec odpowiedz w ten sam dzien i milsza obsluge .Napisali mi cos takiego gdy zaczynalem ich cisnac co z moim zamowieniem Cytuje : Nasza polityka jest prosta bo w czesc jestesmy monopolista . Mam nadzieje ze beda tracic klientow wiecej jak tak beda ich traktowac . Nie dajcie sie oszukac u Nich !!!! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze do kolegow z taka mala przestroga aby uwazali na ten sklep Fishing-Mart . Calkiem nie odpowiedzialni ludzie po zlozeniuzamowienia czekalem 10 dni na odpowiedz i dopiero po paru telefonach dostalem nie pelna odpowiedz . Pisze byscie nie dali sie zrobic w balona maja pare groszy taniej ale teraz widze ze nieraz lepiej zaplacic trosze wiecej i miec lepsze podejscie do Klienta . Nie dajcie sie zrobic w Balona . Pisze bo mysle ze powinnismy pisac o czyms takim zeby inni unikneli takich klopotow . Zamowienie zostalo wycofane !!!!! i przeniesione do innego sklepu . Kwota siegala 2500 zl Czekam na opinie od innych Kolegow na temat sklepow co mieli z nimi jakies problemy .Dzieki.
To i ja cos dorzuce na tych z pod logo Fishing-Mart.Porazka calkowita zamowienie na ponad 2tys i ponad tydzien zadnych odpowiedzi jak byly to jakies ze nie ma i trzeba na cos poczekac po kilku telefonach zrezygnowalem z ich uslug .Uznalem ze sa nieodpowiedzialni .Teraz widze ze lepiej zaplacic pare zl wiecej i miec odpowiedz w ten sam dzien i milsza obsluge .Napisali mi cos takiego gdy zaczynalem ich cisnac co z moim zamowieniem Cytuje : Nasza polityka jest prosta bo w czesc jestesmy monopolista . Mam nadzieje ze beda tracic klientow wiecej jak tak beda ich traktowac . Nie dajcie sie oszukac u Nich !!!! .

Ten sam problem to samo IP :wink: ... no chyba że w Szwecji jest tylko jedno :wink::lol:

BAN :cool:

Tym samym i w tej sytuacji, opinia rybki10 vel szweda dla mnie osobiście jest bezwartościowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.