Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędkarskie sklepy internetowe


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiedzieć..

Mógłbyś opisać te błystki i najlepiej wrzucić foto?

Pozdr

W przeglądarkę wstaw: obrotówka Traper Fly - all right lub obrotówka Abu Garcia Sonette. Trapery są dwa razy tańsze od Abu. Mają o nr. większe kotwice od Abu. Obie marki są produkowane Chinach. Ja kupiłem i to i to.

Mam zamiar tym łowić w dość głębokim jeziorze. Nr.1 to okonie, nr.3 Szczupaki. Trochę je "upiększę" chwostami.

Zdjęcia są w sklepie rybi-ogon(Abu) i sklepie wesołezwierzaki(Traper).

Zastanawiam się również nad zakupem obrotówek drop Trapera i droppen Abu Garcia. Identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Anonymous
A może uda się Tobie zastąpić Abu czymś podobnym? Czasami warto p[oeksperymentować. Chociaż na próbę :roll:

Dzięki kolego za troskę.

Eksperymentuję już (aż wstyd się przyznać) od 40 lat z góralskim haczykiem :)

W tym roku uparłem się na Abu. Koniec, kropka.

Koledzy, ale z kupnem obrotówek Abu Garcia nie ma najmniejszego problemu, na największym portalu aukcyjnym na A... jest obecnie 160 aukcji z błystkami Abu w cenie od 6 - 25 zł

wielu sprzedawców ma też swoje sklepy internetowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannibalus

dla mnie chodzi głównie o obrotówki. Ile na Allegro tego jest? Dwa, trzy typy w kilku kolorach i gramaturze. Gro to wahadłówki. Sklep Rybi - ogon ma większy wybór niż całe Allegro. Niemniej dobrze byłoby trafić na jakieś eldorado w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

niedawno trafiłem na stronkę sklepu wedkarskisprzet.pl , wg mojej oceny jest dobrze zaopatrzony oraz jest bardzo dobry kontakt ze sprzedawcami.

W 100% polecam. Dodatkowym plusem jest możliwość zakupu na miejscu.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nazwa / Adres : Wedkarski.com

Kupiłem : Wędkę, kołowrotek, parę przynęt i akcesoria

Kontakt ze sprzedawcą : Dobry kontakt mailowy. Szybkie odpowiedzi. Ogólnie sprawnie

Szybkość realizacji przesyłki : 1-2 dni kurierem

Jakość paczki/opakowania : Bardzo dobrze wszystko oklejone i zapakowane

Reklamacja i zwroty : Wszystko w porządku. Możliwość reklamacji lub zwrotu do 30 dni.

Ogólna ocena 1-10 : 10.

Bonus. W gratisie dostałem film. Jest program punktowy. Tania wysyłka. Pozytywnie zaskoczony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam!

Miał ktoś styczność ze sklepem najlepsze-wedkowanie.pl ?? Właściciel chyba zajmuje się kilkoma branżami, wygląda to trochę dziwnie. W prawdzie jest opcja wysyłki za pobraniem, ale szkoda mi ew. zmarnowanego czasu i nerwów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Nazwa / Adres: corona-fishing.pl

Kupiłem: Ryobi Zauber 3000

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry

Szybkość realizacji przesyłki : kołowrotek otrzymałem następnego dnia rano

Jakość paczki/opakowania : bez zastrzeżeń

Reklamacja i zwroty : nie korzystałem i miejmy nadzieję, że nie będzie mi dane

Ogólna ocena 1-10 : 10, zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

serwus,

Nazwa / Adres: wedkarski.com

Kupiłem: kołowrotki i żyłki

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry

Szybkość realizacji przesyłki :1 dzień

Jakość paczki/opakowania : bez zastrzeżeń

Reklamacja i zwroty : nie

Ogólna ocena 1-10 : 10

Nazwa / Adres: insel.pl

Kupiłem: 2x - różne drobiazgi, pokrowiec

Kontakt ze sprzedawcą : Bardzo dobry

Szybkość realizacji przesyłki : 1-2dni

Jakość paczki/opakowania : bez zastrzeżeń

Reklamacja i zwroty : nie

Ogólna ocena 1-10 : 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość adik356

Ja mogę polecić sklep (usunięto- tomek1) Mój tata który jest zapalonym wędkarzem zaopatruje się w nim od dłuższego czasu i bardzo sobie chwali.Ceny poszczególnych rzeczy są często dużo niższe niż na rynku. Ja na razie wszystkiego się uczę, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w wędkowaniu ale wiem, że tata już zaraził mnie swoją pasją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Kilka dni temu wchodzę na stronę sklepu Bass w Warszawie. Chciałem zakupić dwa woblery mass marauder i plecionkę nano clear 8 Dragona. Na stronie informacja pod każdą pozycją, że towar jest dostępny. Zamawiam. Po kilkudniowym bezskutecznym oczekiwaniu piszę ponaglenie do sklepu i okazuje się, że towaru takiego sklep nie posiada.

W dalszym ciągu na stronie internetowej sklepu towar jest dostępny. Przy przedpłacie kasę zwracają podobno po tygodniu. Podobno. Fajny sposób na obracanie nie swoją kasiorą.

Chciałem kupić to: http://bass-sklep.pl/maas-marauder-mmjr-plywajacy-13cm.html

i to : http://bass-sklep.pl/plecionka-dragon-ultra-8x-nano-135m-szara-duplikat-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Salmo spisał się na szóstkę.

W ciągu niecałych dwóch dni otrzymałem zamówiony towar. Szkoda, że nie mają w ofercie plecionek. I co bardzo ważne, przesyłka gratis, a zamówiłem tylko dwa woblery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym Was ostrzec przed sklepem (wymoderowano. Admin)

Zamówiłem u nich towar, z paczki zostały skradzione wartościowe produkty. Spisałem protokół uszkodzenia a sklep nie poczuwa się do zwrotu ani towaru ani kosztów. Rzecznik praw konsumenta twierdzi, że nie jestem zupełnie stroną w sprawie i powinienem od razu otrzymać towar ponownie lub pieniążki. Sklep twierdzi inaczej i radośnie czeka na wyjaśnienie sprawy z kurierem. Sprawa ciągnie się drugi miesiąc, pan który odbiera telefony bezczelnie się rozłącza i ma mnie gdzieś. Kupowałem setki rzeczy przez internet, miałem różne sytuacje jednak to bije wszystko na głowę. Być może ten wpis oprzytomni. Szkoda tylko, że musiałem to wyjaśniać mojemu synkowi, który czekał na sprzęt z niecierpliwością aby wybrać się z tatą na pierwsze wędkowanie. Na szczęście są jeszcze inne sklepy stacjonarne, w których by the way, kupiłem ten towar taniej.

A żeby było ciekawiej oto co sklep mi napisał w mailu, po mojej informacji, że opiszę sprawę na forach:

„MAM TO GDZIEŚ I TE FORA TEŻ SA ZAKŁAMANE I MOGĘ KUPIĆ ZA 500 ZŁ NA ROK KILKU KLIENTÓW KTÓRZY BĘDĄ O NAS CUDA WYPISYWALI :-) NIESTETY TAK TO DZIAŁA.CZY MYSLI PAN ŻE NA KAŻDY POST ODPISUJE WĘDKARZ KOLEGA ???”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szanowny Użytkowniku.

Pomijając niezgodność tego tematu z regulaminem forum, który wyraźnie prosi o dopisywanie się do już istniejących tematów. A mamy już na tym forum temat o sklepach internetowych - i przed scaleniem akurat był to drugi temat w kolejnosci w tej kategorii, więc aż dziw, że nie został zauważony... Proponuje się co najmniej najpierw przedstawić innym użytkownikom... a być może też wykazać obecnością oraz aktywnością w innych tematach wędkarskich.... Bo nawet jeżeli to prawda to tego typu opinie bez względu na to czy są złe czy dobre to tak z nienacka są po prostu mało wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szanowny Użytkowniku.

Pomijając niezgodność tego tematu z regulaminem forum, który wyraźnie prosi o dopisywanie się do już istniejących tematów. A mamy już na tym forum temat o sklepach internetowych - i przed scaleniem akurat był to drugi temat w kolejnosci w tej kategorii, więc aż dziw, że nie został zauważony... Proponuje się co najmniej najpierw przedstawić innym użytkownikom... a być może też wykazać obecnością oraz aktywnością w innych tematach wędkarskich.... Bo nawet jeżeli to prawda to tego typu opinie bez względu na to czy są złe czy dobre to tak z nienacka są po prostu mało wiarygodne.

Szanowny panie adminie. Nie rozumiem. Z pana wywodu wynika, że nie mogę zacząć mojej obecności na forum od takiego wpisu ? a jakie to ma znaczenie ? bzdura!! zamiast piętnować takie zachowania jakie opisałem to piętnujesz mnie ? spraw sobie tę przyjemność i usuń mnie z forum, wisi mi to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie adminie. Nie rozumiem. Z pana wywodu wynika, że nie mogę zacząć mojej obecności na forum od takiego wpisu ? a jakie to ma znaczenie ? bzdura!! zamiast piętnować takie zachowania jakie opisałem to piętnujesz mnie ? spraw sobie tę przyjemność i usuń mnie z forum, wisi mi to

Można zacząć i od takiego wpisu, ale dla mnie jako potencjalnego kupującego w sklepie X- krytyczny post użytkownika z jednym postem ma taką samą wartość jak post zachwalający. Myślę, że Twoją intencją było nie tyle ostrzeżenie innych wędkarzy a raczej obiecana zemsta na sprzedającym.

„MAM TO GDZIEŚ I TE FORA TEŻ SA ZAKŁAMANE I MOGĘ KUPIĆ ZA 500 ZŁ NA ROK KILKU KLIENTÓW KTÓRZY BĘDĄ O NAS CUDA WYPISYWALI NIESTETY TAK TO DZIAŁA.CZY MYSLI PAN ŻE NA KAŻDY POST ODPISUJE WĘDKARZ KOLEGA ???”

Myślę że dla bardziej zorientowanych w marketingu to nie jest żadna tajemnica, że istnieje tzw. "marketing szeptany", dlatego w trosce o rzetelność naszego forum- źródła wiarygodnej informacji dla wielu wędkarzy- każdy z moderatorów w miesiącu usuwa kilka takich postów z ukrytą reklamą (lub czasem również antyreklamą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie adminie. Nie rozumiem. Z pana wywodu wynika, że nie mogę zacząć mojej obecności na forum od takiego wpisu ? a jakie to ma znaczenie ? bzdura!! zamiast piętnować takie zachowania jakie opisałem to piętnujesz mnie ? spraw sobie tę przyjemność i usuń mnie z forum, wisi mi to

Można zacząć i od takiego wpisu, ale dla mnie jako potencjalnego kupującego w sklepie X- krytyczny post użytkownika z jednym postem ma taką samą wartość jak post zachwalający. Myślę, że Twoją intencją było nie tyle ostrzeżenie innych wędkarzy a raczej obiecana zemsta na sprzedającym.

„MAM TO GDZIEŚ I TE FORA TEŻ SA ZAKŁAMANE I MOGĘ KUPIĆ ZA 500 ZŁ NA ROK KILKU KLIENTÓW KTÓRZY BĘDĄ O NAS CUDA WYPISYWALI NIESTETY TAK TO DZIAŁA.CZY MYSLI PAN ŻE NA KAŻDY POST ODPISUJE WĘDKARZ KOLEGA ???”

Myślę że dla bardziej zorientowanych w marketingu to nie jest żadna tajemnica, że istnieje tzw. "marketing szeptany", dlatego w trosce o rzetelność naszego forum- źródła wiarygodnej informacji dla wielu wędkarzy- każdy z moderatorów w miesiącu usuwa kilka takich postów z ukrytą reklamą (lub czasem również antyreklamą).

świetnie! może i nie ma dla ciebie wartości jednak może kogoś bardziej rozsądnego skłoni do refleksji i wpisania w wyszukiwarce nazwy sklepu i poszukania opinii innych, oszukanych ludzi, których jest naprawdę wiele. Dla takiego marketingowego rekina marketingu jak ciebie powinna to być oczywista oczywistość :)

A tak gwoli ścisłości zamieściłem ten post na wielu forach, na których założyłem konto właśnie tylko i wyłącznie w tym celu aby przestrzec innych i o dziwo na kilku z nich podziękowano mi za to. Dla mnie to jest naturalne bo zrobiłem to w dobrej wierze, więc wasza reakcja na tym forum jest niezrozumiała. Być może osoby piętnujące mnie mają coś wspólnego z tymi oszustami ? Jakieś profity ? A może ktoś stosuje brudne sztuczki "buzz marketingu" drogi kolego. Więc zapytam cię, gdzie tu jest HACZYK ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś jeden post na forum, po czym obrażasz moda tym że ma jakieś profity z tego sklepu.

Po prostu ktoś tutaj pilnuje porządku żeby forum nie zmieniło się w stronę reklamową jak i w stronę która szkaluje bezpodstawnie sklepy. Bo później jest nie że ktoś przeczytał opinie jakiegoś Mario, tylko przeczytał opinię na forum Haczyk, taka subtelna różnica.

I jeszcze jedno, ja tu w poście Tomka nie widzę piętnowania, za to w Twoim i owszem.

Co do refleksji, myślę że każdy rozsądny człowiek szuka opinii przed zakupem a nie po, i nie ma na to wpływu Twój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem nawet pisać odpowiedź, ale właściwie wszystko co chciałem napisać napisał kolega Kaczuszka. Dla mnie temat jest zamknięty.

Napisałeś jeden post na forum, po czym obrażasz moda tym że ma jakieś profity z tego sklepu.

Po prostu ktoś tutaj pilnuje porządku żeby forum nie zmieniło się w stronę reklamową jak i w stronę która szkaluje bezpodstawnie sklepy. Bo później jest nie że ktoś przeczytał opinie jakiegoś Mario, tylko przeczytał opinię na forum Haczyk, taka subtelna różnica.

I jeszcze jedno, ja tu w poście Tomka nie widzę piętnowania, za to w Twoim i owszem.

Co do refleksji, myślę że każdy rozsądny człowiek szuka opinii przed zakupem a nie po, i nie ma na to wpływu Twój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie! może i nie ma dla ciebie wartości jednak może kogoś bardziej rozsądnego skłoni do refleksji i wpisania w wyszukiwarce nazwy sklepu i poszukania opinii innych, oszukanych ludzi, których jest naprawdę wiele. Dla takiego marketingowego rekina marketingu jak ciebie powinna to być oczywista oczywistość :)

A tak gwoli ścisłości zamieściłem ten post na wielu forach, na których założyłem konto właśnie tylko i wyłącznie w tym celu aby przestrzec innych i o dziwo na kilku z nich podziękowano mi za to. Dla mnie to jest naturalne bo zrobiłem to w dobrej wierze, więc wasza reakcja na tym forum jest niezrozumiała. Być może osoby piętnujące mnie mają coś wspólnego z tymi oszustami ? Jakieś profity ? A może ktoś stosuje brudne sztuczki "buzz marketingu" drogi kolego. Więc zapytam cię, gdzie tu jest HACZYK ? :)

Celem tego forum jest wymiana doświadczenia oraz relacji z naszego hobby - wędkarstwa. Jakakolwiek działalność samozwańczej policji społecznej nikogo tutaj nie interesuje ;) Anyway, śmiem twierdzić, iż gdybyś się ładnie przywitał i zamieścił negatywną opinię wedle schematu z pierwszego posta - zapewne nikt by nie miał pretensji. Najgorsze są wycieczki osobiste i haterskie klimaty, które od razu zalatują spamem.

Przepraszam za offtop, już kończę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.