Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędkarskie sklepy internetowe


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja natomiast nie polecam sklepu na-ryby.com.pl, chyba, że ktoś lubi takie przygody jak: ponad 2tygodnie oczekiwania na przesyłkę, fatalny kontakt telefoniczny, ciągłe zapewnianie o wysyłce towaru, zmiana zamówienia bez konsultacji(w moim przypadku grubości żyłki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja zaopatruje sie w sklepie topfish.pl powiem tak sklep jest naprawde zasobny we wszelkiego rodzju sprzet potrzebny do wedkarstwa bylem osobiscie s iedzibbie tego sklepu to powiem tak czulem sie jak w raju hehehe ale ogolenie wracajac do tematu przesylki jakie dostawalem od nich byly wzorowo zapakowane a obsluga bardzo mila czas oczekiwania tez bardzo krotki wiec jak najbardziej polecam ten sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kupiłem wędke w skepie Makarfish i złego słowa nie powiem. Towar solidnie zapakowany, bez żadnych wad czy uszkodzeń no i co ważne tylko dwa dni czekałem na paczkę. Jeśli o mnie chodzi to naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam.

A ja z fishing-mart miałem dzwiną historie.

Zamawiałem u nich 4 razy i za każdym razem wszystko było ok. Ale w ostatnim zamówieniu była również wędka. Wysyłka kurierem zagranice wszystko zapakowane super. Obadałem wedeczke po otworzeniu i nic nie widziałem.

A że wędka była dla kumpla to wieczorkiem przyjechał po nią, zaczoł oglądać i okazało sie że przy jednej przelotce lakier pękniętyi przelotka sie rusza.

No myśle niemożliwe, paczka nawet nie pognieciona więc najpewniej wysłali taką i nie zauważyli lub wsadzili uszkodzoną specialnie. No dobra kumpel dzwoni do nich na drugi dzień pogadał i ok wędke trzeba wysłać.

Wszysstko ok ale wysyłka wędki 55E a cena wędki 120E.

Kumpel tłumaczył że uszkodzenie podczas transportu było niemożliwe i w takiej sytuacji może by sie podzielili kosztami wysyłki. Na to oni - prosze wysłać zdjęcia i oceni jakiś tam menago.

Następnego dnia mail, że takie wady to nie podlegają wymianie itp.

WTF myśle przecież wędka jest uszkodzona.

Wyszło na to że kumpel zostawił tą wędke u siebie i liczy że mu przelotka nie wyskoczy.

A teraz puenta tego przydługiego wywodu. :)

Wczoraj prubuje sie zalogować na FM a tu nie da sie. Myśle dziwne bo hasło mam wklepane na stałe. Coś mi tu śmierdzi. Ok to przywróć hasło. Wpisuje meila a tu MOJEGO MEILA NIE MA W BAZIE.

KOLESIE POPROSTU SKASOWALI MI KONTO BO SIE PEWNIE BALI ŻE IM KOMENTARZ NA STRONIE NAPISZE NEGATYWNY. PUNKTY POSZŁY SIE WALIĆ.

nIE POLECAM SKLEPU FISHING-MART SZCZEGÓLNIE JAK ZAMAWIACIE COŚ ZAGRANICE. DOPÓKI NIE REKLAMUJESZ NICZEGO SĄ OK ALE PRZY REKLAMACJACH POTRAKTOWALI NAS JAK KMIOTÓW.

sTRACILI 2 DOBRYCH KLIENTÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnego dnia mail, że takie wady to nie podlegają wymianie itp.

WTF myśle przecież wędka jest uszkodzona.

Wyszło na to że kumpel zostawił tą wędke u siebie i liczy że mu przelotka nie wyskoczy.

Nie ma czegos takiego jak wady nie podlegajace wymianie :!: Kupiles wadliwy towar i sprzedawca ma obowiazek wymienic na wolny od wad albo zwrocic pieniadze.

Nie dziwie sie ze stracili klientow ale nie rozumiem dlaczego zostawiliscie ta sprawe bez walki o swoje prawa :?:

Piszesz ze zlikwidowali Twoje konto ale nikt nie zabroni Ci ostrzegac innych i pisac komentarzy na portalach wedkarskich. Niech inni wiedza czego moga spodziewac sie. W razie watpliwosci mozesz pokazac rachunek za zakup i wiadomosc zwrotna ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sTRACILI 2 DOBRYCH KLIENTÓW.

Witam. Przykre jest to ze Fishing-mart nadal oszukuje swoich klientów. Gdybyś jednak przeczytał dokładnie ten watek wiedział byś ze ten sklep internetowy często sprzedaje uszkodzone wędziska licząc na to klient tego nie zauważy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery razy u nich kupiłem a oni mi konto skasowali, nawet rusek na targu lepiej traktuje klienta. No cóż CHWDFM.

Przegladalem ich strone i mialem ochote cos kupic. Przekonales mnie zeby omijac z daleka, nie maja monopolu na sprzet wedkarski. Jest duzo innych sklepow ktore maja uczciwe podejscie do klienta.

Tak na marginesie. oplacalo sie zamowic sprzet w Polsce? Z tego co widzialem ceny sa podobne ale nie wszystko mozna kupic w Angli i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery razy u nich kupiłem a oni mi konto skasowali, nawet rusek na targu lepiej traktuje klienta. No cóż CHWDFM.

Przegladalem ich strone i mialem ochote cos kupic. Przekonales mnie zeby omijac z daleka, nie maja monopolu na sprzet wedkarski. Jest duzo innych sklepow ktore maja uczciwe podejscie do klienta.

Tak na marginesie. oplacalo sie zamowic sprzet w Polsce? Z tego co widzialem ceny sa podobne ale nie wszystko mozna kupic w Angli i odwrotnie.

Ja mieszkam w Irlandii a tutaj nie ma dużego wyboru. Jak kolego mieszkasz w UK to masz pewnie sklepów mnóstwo. Zobacz sobie fishingmegastore.com tam zawsze jest pełno promocji jak zamawiasz w anglii a do Irlandii doliczają duże koszty przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery razy u nich kupiłem a oni mi konto skasowali, nawet rusek na targu lepiej traktuje klienta. No cóż CHWDFM.

Przegladalem ich strone i mialem ochote cos kupic. Przekonales mnie zeby omijac z daleka, nie maja monopolu na sprzet wedkarski. Jest duzo innych sklepow ktore maja uczciwe podejscie do klienta.

Tak na marginesie. oplacalo sie zamowic sprzet w Polsce? Z tego co widzialem ceny sa podobne ale nie wszystko mozna kupic w Angli i odwrotnie.

Ja mieszkam w Irlandii a tutaj nie ma dużego wyboru. Jak kolego mieszkasz w UK to masz pewnie sklepów mnóstwo. Zobacz sobie fishingmegastore.com tam zawsze jest pełno promocji jak zamawiasz w anglii a do Irlandii doliczają duże koszty przesyłki.

Sklepow Ci u nas dostatek, nie moge narzekac na braki w zaopatrzeniu. Sprzetu tez nie brakuje zwlaszcza dla karpiarzy, wybor jest ogromny. Lowienie karpi jest jak religia i sa sklepy ktore specjalizuja sie tylko w tej dziedzinie. Co ciekawe ciezko jest kupic sprzet do spinningu, przynajmniej ja nie spotykam zbyt czesto.

Najczesciej robie zakupy na Ebay, mozna znalezc niezle okazje i nawet z dostawa do Irlandii wyjdzie Ci taniej niz w sklepie. Zwlaszcza wedki mozna kupic za smieszne pieniadze, trzeba tylko szukac i trafic na okazje.

Probowales policzyc koszty wyjazdu na zakupy i porownac do ceny przesylki :?: Przy wiekszej ilosci sprzetu powinno oplacac sie a zamowienie mozna zlozyc telefonicznie i sprzet bedzie czekal na odbior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
A może uda się Tobie zastąpić Abu czymś podobnym? Czasami warto p[oeksperymentować. Chociaż na próbę :roll:

Dzięki kolego za troskę.

Eksperymentuję już (aż wstyd się przyznać) od 40 lat z góralskim haczykiem :)

W tym roku uparłem się na Abu. Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Polecam sklep Wesołe Zwierzaki.

Wysłałem zapytanie o wagę błystek Traper do kilkunastu sklepów internetowych. Tylko sklep Wesołe Zwierzaki odpowiedział ze skutkiem pozytywnym.

Zamówiłem u nich. Bez problemu otrzymałem towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.