Skocz do zawartości
tokarex pontony

ŁOWISKO GŁOSKÓW ZIELONE ul. Millenium 2- 16 km od WARSZAWY


Lindis

Rekomendowane odpowiedzi

Super łowisko gdzie można się w pełni się zrelaksować, a do tego złowić niezłą rybę. Rekordowy karp złowiony 09.08.2005 ważył 30,15 kg. Od tego czasu minął już prawie rok, ciekawe kto w tym roku złowi nie tylko tego olbrzyma ale i inne wspaniałe okazy i ile będą ważyć...Całodniowa karta wstępu uprawniająca do wędkowania w godzinach otwarcia obiektu (8-20) kosztuje 20 zł. W cenie karty zawarty jest powitalny napój alkoholowy (piwo) lub bezalkoholowy (cola, sok, woda). Wybór oczywiście należy do klienta.

W jeziorze występują następujące gatunki ryb:

- Karpie

- Karasie srebrzyste

- Szczupaki

- Sandacze

- Liny

- Okonie

- Płotki

Koniecznie zajrzyj na strone www.lindis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
przynęty na klenia   Dragon

Dopowiem cos od siebie... Byłem tam kilka razy w 2008 i ogólnie jest OK... Zawsze padały karpie czasem mniej a czasem więcej ale zawsze nie mniejsze jak 4kg, największego trafiłem 12kg... Co do opisu poprzednika to napoju nie było w opłacie a łowisko było czynne do 18 chyba (w tyg.). W łowisku znajdują się tez jesiotry nawet jedego malca złapałem... Szczupaka jest zakaz łowienia...

Ogólnie polecam, łowisko to dwa stawy, lepszy jest ten kwadratowy z wiekszą wyspą sa w nim ciekawe dołki i ten staw polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Tarczynie trzeba zabierać ryby ale nie płaci się za to za łowienie...

Tyle tylko że nie na tym większym koło baru tam się płaci 5zł od wędki i można łowić ale ryb za wiele nie ma

A na Lindis płacisz 20zł a co złowisz to możesz wypuścić... A jak chcesz wziąć to płacisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Byłem na tym łowisku w 1 kwietniowy weekend 2009. Wędkowałem na mniejszym stawie z dużą wyspą.Od 9:00 do 16:00 dwa brania, w tym jedno wykorzystane - karp 5kg z hakiem. Na drugim stawie gość złapał karpia ponad 7 i został wpuszczony do tego małego stawu.Ogólnie w małym pływa dużo grubej ryby , każda większa złowiona w dużym przenoszoną jest tutaj. Było jeszcze kilku "fachowców" bez podbieraka i maty - zdjęcia kończyły się najczęściej fatalnie.Wyciągnęli kilka karpi od 1-2 kg. Na dużym o dziwo trze się karaś,a małym też z jednej strony jest duża płycizna więc podejrzewam, że jeśli ciepło się utrzyma to będzie się gotowało.Opłata 20zł, ryb nie trzeba zabierać ,ale jeśli już ktoś ma ochotę-> za rybę płaci się słono - 20zł / 1kg karpia - cytuje jedno z wędkarzy " proszę Pani... dużo drożej niż w sklepie..." .Na wejściu nie dostałem niczego w promocji, chociaż słyszałem od wujasa, że kiedyś był i przynieśli mu nawet kawę;)Ogólnie gospodarze mili, a okolica przyjemna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 months later...
Jak tam teraz jest? Zmieniło sie coś?

Cześć,

nie wiem czy interesuje Cię jeszcze ta odpowiedź, bo dawno tu nie zaglądałem.

Generalnie co roku tam jest i nic sie nie zmienia. Ryby jest dużo i naprawdę jeśli nie wyciągniesz tam przynajmniej 1 karpia w ciągu zasiadki to znaczy , że POGODA/CIŚNIENIE itd. Jeśli mam ochotę na sportowo powędkować to jadę tylko tam. Raz przyjechało 3 gości i jeden na kulki /pellet wyciągał jednego za drugim ->gdybym tego nie widział, a opowiadałby mi tylko to bym nie uwierzył.

Jeśli chcesz kupić rybę to juz nie jest tak kolorowo- > 20zł karp , innych cen nie znam , ale raczej drogo. Woda czyściutka w porównaniu z innymi miejscami gdzie byłem , może dlatego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Ja byłem wczoraj, przyjemny dzień, nawet dość ciepło, trafiło się słonko. Byłem na większym stawie "weekendowym", przez pół dnia sam, w pewnym momencie po drugiej strony był gość ze spławikiem, ale wrócił o kiju.

Byłem cały dzień, 7-18. Dwie wędki na methode, z przynęt stosowalem szeroki wachlarz ale brania były głównie na kuku. Wpadło 7 karpii 2-3kg i 3 karasie po 1kg. Najlepsze brania ok 12-13 a potem po 17. Uzywałem koszyków 50g, ale wydaje mi się, że nieco za ciężkie bo dno chyba z warstwą mułu i miałem wrażenie że za mocno się zapadaly.

Miejsce przyjemne, panują zasady, których wlaścicielka przestrzega dość sumiennie. Rzeczywiście tylko nęcenie punktowe koszykiem lub pewnie PVA. Moze raz na jakiś czas kulkę można wstrzelić...

 

20161026_120529.jpg

20161026_113401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.