Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nowa Huta Kraków - kanał ciepłej wody


pioput

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś był na dniach na kanale w Nowej Hucie? Interesuje mnie czy pioziom wody jest wysoki (taki jak na Wiśle), no i jaka "sytuacja" jest nad wodą. Czy warto teraz (1-2.04.2006) tam jechachać na rybki (tak na otwarcie sezonu). Z góry dziekuję za konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam ponownie po roku :)))

Czy ktoś był na dniach na kanale w Nowej Hucie w Krakowie? Czy warto teraz tam jechachać na rybki (po feederować). Z góry dziekuję za konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

na kanale jest tych ryb tyle że szkoda gadać !! kiedyś jeszcze były głupiki. Wydaje mi się że ktoś kiedyś wpuścił to dla jaj a z racji tego że woda jest ciepła rybki się zadomowiły :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam panowie ja bylem tydzien temu na kanale z sobote na niedziele iwam powiem ze dos fajnie bylo zlapale 4szt karas 68cm,i 3szt szczupaka jeden mial 74cm a reszte po 50cm i wszystko poszlo do wody :lol: Milego dnia wam zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie przepraszam ze tak pozno pisze ale chodze do pracy na zmiane,szczypak masz racje policzylem wszystko,powiem wam ze kiedys jadlem rypke z cieplego kanalu dos nawet byla nie bylo czuc tego mulu zycze wam milego popoludnia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.