Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nowa Huta Kraków - kanał ciepłej wody


pioput

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

Witam kolegów :) Mam takie pytanko......... znacie jakieś łowiska gdzie jest masa ryb? Bo ja mam pierwszy rok składki i jestem totalnie załamany ;[ nic tylko jakieś leszczyki do 30cm jedynie na przylasku... jeżeli znacie jakieś miejsca to proszę pochwalcie się bo ja już wymiękam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisla kolego, gdzie to Ci nikt nie bdzie mowil, jednakze pogrzebiesz po forach roznych i znajdziesz wiele ciekawych informacji, jendakze na chwile obecna jej stan jest niestabiliny i trzeba poczekac az to sie poreguluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

skanone Byłem 2 tyg temu na kanale i przeżyłem delikatny szok. Woda miała temperaturę taką samą jak Wisła, tylko kilka brań na spławik. Zmiany grubości przyponu, gruntu nic nie pomagały. Podejrzewam że to wina temperatury wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.