Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feeder do 120zł


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 months later...

Witam, jestem tu nowy to się przedstawię. Na imię mi Damian i lubię wędkować ;)

Nie zakładam nowego tematu bo tytuł byłby taki sam. 

Szukam feedera do około 120 zł. Obecnie mam pickera 5-25g 3m jakiś 18 letni i super się nim łowi karpie do 2kg, karpie po 5-6kg to już niezła jazda na nim :). Potrzebuję czegoś mocniejszego, ale takiego aby przy karpikach czy płociach kilogramowych mieć przyjemność z holu, nie chcę sztywnej pały, akcja raczej paraboliczna. 

Znalazłem coś takiego, coś polecicie? Wybrałbym tego robinsona ale zastanawia mnie to 45g, koszyczki raczej 10-20g używam. Wody stojące. Najczęściej łowię karpie i płocie 30-40 cm, raz na jakiś czas karpie do 70 cm, może trafić się też jesiotr, wczoraj 80cm na pickerka :)

Wędka Robinson Stinger Method Feeder 3,00m 10-45g

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Stingera ale w wersji 3,3m i cw do 60gram. Dalej jest dość finezyjny, ale przy niskim stanie wody łowie nim czasem na Wiśle na granicy nurtu. Zwróć uwagę, że  te Robinsony mają dużą długość transportową(mój 174cm)  i nie mieszczą się do większości pokrowców na wędki oraz bagażników samochodowych. Z tych co podałeś to właściwie tylko Mistrall jest wygodny w transporcie. Ja mam busa wiec nawet tyczka mnie nie ogranicza, ale zwykle na ryby jedzie się autem osobowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego rozglądam się za 3m, pokrowiec mam 160 cm więc wszedłby idealnie, no i nie lubię długich wędek :)

Gdyby ten stinger 3m był do 60g to już by do mnie jechał ;)

Ciekawi mnie właśnie czy te stingery 45g i 60g różnią się blankiem czy może tylko szczytówki są delikatniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ROBINSON STINGER METHOD FEEDER (2+3) 3,30M 15-60G 

Torbę w wędkami i tak muszę wozić na tylnych siedzeniach to i wędkę włożę. Polecicie jakiś kołowrotek do tego? Rozmiar 40 chyba będzie w sam raz? Polecicie któryś z nich? 

Kołowrotek Okuma Alaris ALS-40 FD

https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-okuma-alaris-als-40-fd-57728-8889211093

 

Kołowrotek Okuma Safina PRO SPA-40 FD

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.