Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pogoda


pagori

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam dosyć tej pogody, zimno ,ponuro, depresyjnie . Choć ostatnio słoneczko mocniej przyświeca i daje nadzieje na szybką odwilż wiem że na wędkowanie na większych rzekach trzeba będzie poczekać jeszcze przynajmniej pięć tygodni a może dłużej . W necie wyczytałem że z końcem lutego nastąpi ocieplenie , już niemogę sie doczekać tych wspaniałych kleniowych wieczorów . Może macie jakieś bardziej konkretne informacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiem tyle-nie mogę się już doczekać :smile: [dobra pomijając aspekt matur :razz: ] Tyle ryb i tyle sprzętu czeka na wypróbowanie :mrgreen: Ale obawiam się, że w związku z taką ilością śniegu będzie dobrze jeśli na rzekach będzie można łowić w kwietniu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj termometr zamontowany na oknie zarejestrował maksymalną temperaturę +24 stopnie, dzisiaj wracając z pracy do domu nie dało sie wsiąść do samochodu - nagrzane w środku jakby lato było. W domu sprawdzam termometr i było +33 stopnie.

Wszystkie pomiary oczywiście w maxymalnym słońcu i przy nagrzanej szybie okiennej.

Wygląda na to że termin 11 marca może sie jaknajbardziej sprawdzić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z czystym sumieniem mogę wam zakomunikować ,jest już, nadchodzi od zachodu ,pani WIOSNA :lol::lol::lol: jest słonecznie tem.+10 na dowód będą fotki :wink: piszcie jak u was ,nie może byc że tylko ja jestem szczęśliwcem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z czystym sumieniem mogę wam zakomunikować ,jest już, nadchodzi od zachodu ,pani WIOSNA :lol::lol::lol: jest słonecznie tem.+10 na dowód będą fotki :wink: piszcie jak u was ,nie może byc że tylko ja jestem szczęśliwcem. :roll:

Potwierdzam :) Dzisiaj jest pięknie. Niech już tak zostanie. Na dniach odbieram kartę i chętnie bym jużna rybki poszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szybko to wszystko topnieje i beda podtopienia.
Jak co roku gdy nasypie śniegu. :wink:
tomek1 napisał/a:

marcu znowu zapowiadają śnieg i mróz.

Pewnie się pomylą

Jak zwykle ,Tomek ty nie kracz ,ponoć góralom już drewna brakuje to i zimy rychły koniec. :lol::wink:
chętnie bym jużna rybki poszedł
Jak my wszyscy . :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ,Tomek ty nie kracz

To nie krakanie, tylko prognoza 16 dniowa. Zresztą dzisiaj Zalewski w Ekoradiu też o tym mówił.

Generalnie niech będzie albo lód albo wiosna, ale na całego. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś czuję duży respekt co do chodzenia po lodzie

Ja też czuję respekt, dlatego wczoraj kręciłem się tylko koło brzegu. Zgodnie z teoriami, że przy roztopach ryby biorą przy brzegu wierciłem 1-2 m za trzcinką na głębokości do 1,2 m i były efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już dość wymroziłem pupkę w tym roku!!!Myśle że czas się troche rozgrzać:) Słonko za oknem więc całekiem obiecująco to wygląda :grin:

Jutro z rana pierwsze moczenie kija nad rzeczką,mam cichą nadzieje że rybki dopiszą a jak nie to i tak bedę heepy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza pogody na więcej niż 6 dni to istna bajka, więc równie dobrze mogą powiedzię, że spadnie 100 cm śniegu albo, że będzie + 30 w cieniu.

Według mnie najbardziej obietkywna prognoza, jaką można spotkać w sieci to : http://www.windguru.com/pl/index.php?sc=29289 ---> musicie tylko odszukać własne miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z czystym sumieniem mogę wam zakomunikować ,jest już, nadchodzi od zachodu ,pani WIOSNA :lol: :lol: :lol:

maniek Ty się cieszysz, a mnie krew zalewa. Jak zobaczyłam dziś na własne oczy rz. Ścinawkę to myślałam, że kierownicę w samochodzie ze złości pogryzę.

Poziom wody wysoki, nurt szybki, a sama woda... co tu mówić do wody jej wiele brakuje, taki syf schodzi :evil::mad::cry:

Fakt faktem w powietrzu czuć jaśnie panią wiosnę, temperatura rośnie, słoneczko świeci, za oknem zaczynają naparzać ptaszyska, mokro i pośniegowy syf na ulicach, byle do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.